• 35 34:57
    FBC Příbram
EFT Karlovy Vary

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky - FBC Žraloci Příbram 4:3
branky: 5. Kristýna Krulická, 13. Kristýna Krulická, 19. Kristýna Krulická, 28. Šárka Pšeničková - 27. Nikola Vokurková, 32. Veronika Prokopová, 34. Lucie Prusíková; rozhodčí: Michal Obertan - David Podařil; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Denisa Hofericová ? - Klára Voříšková ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:3
34:57 Timeout FBC Žraloci Příbram
33:11 GÓL FBC Žraloci Příbram! 4:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #19 Lucie Prusíková, asistoval #20 Nikola Vokurková (4:3)
33:11 Lucie Prusíková vymetla vzdálenější růžek a zápas je téměř vyrovnaný.
31:33 Ze standartní situace Veronika Prokopová krásně uklidila balónek do branky.
31:13 GÓL FBC Žraloci Příbram! 4:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #36 Veronika Prokopová bez asistence (4:2)
27:27 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 4:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #25 Šárka Pšeničková bez asistence (4:1)
27:27 Perfektním backhandem teď vymetla růžek branky Šárka Pšeničková.
26:21 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #20 Nikola Vokurková, asistoval #17 Michala Mizerová (3:1)
26:21 Máme tady první gol Příbrami, o který se postarala Nikola Vokurková.
25:50 Hezká střela Pressové, bohužel pouze do boční síťky.
22:35 Golmanka Kolína teď předvedla skvělý zákrok.
18:59 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 3:0
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #69 Kristýna Krulická, asistoval #68 Adéla Hanesová (3:0)
18:59 První hattrick hero zápasu je hráčka Kolína s číslem 69!
18:30 Tvrdý souboj u mantinelu, rozhodčí nepíská.
17:30 Příbram je více na balonku.
15:15 Několik střel vyslaly hráčky Příbrami na branku, bohužel však golem neskončily.
13:57 Zblokovaná střela hráčky s číslem 19 z Příbrami.
12:07 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 2:0
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #69 Kristýna Krulická bez asistence (2:0)
12:07 Hned po vhazování se prosazuje hráčka Kolína s číslem 69.
11:45 Kolín je v plném počtu a hned se dostává do útoku.
10:14 Příbram v přesilové hře kombinuje a snaží se prostřelit golmanku Kolína. Ta však svůj tým drží.
09:27 Vyloučen hráč #25 Šárka Pšeničková družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky na 2 minuty za sekání
04:47 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 1:0
04:47 Hráčka s číslem 69 posílá po samostatném úniku svůj tým do vedení.
04:30 Pěkné kombinace od Žraloků
03:07 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.