• 36 35:27
    8:9
    (Pícha)

Prague Tigers C - SK Florbal Benešov B 8:9
branky: 1. Teodor Bodlák, 3. Miroslav Neumann, 8. David Šindelář, 10. Bohuslav Novák, 13. David Šindelář, 18. Miroslav Neumann, 22. Teodor Bodlák, 35. Teodor Bodlák - 2. Tomáš Pícha, 3. Tomáš Pícha, 4. Tomáš Pícha, 10. Tomáš Pícha, 19. Karel Čeněk, 26. Štěpán Vácha, 27. Karel Čeněk, 28. Patrik Houštecký, 36. Štěpán Vácha; rozhodčí: Martin Preclík - Filip Bollardt; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Xavier Skála ? - Ondřej Coufalík ?; po třetinách: 4:4, 3:1, 1:4
35:40 Tigers v šesti
35:28 Drama graduje, Benešov si bere vedení zpět
35:27 GÓL SK Florbal Benešov B! 8:9
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #8 Štěpán Vácha, asistoval #23 Tomáš Pícha (8:9)
34:50 A Tigers trefují břevno, ou
34:48 A máme vyrovnáno. Kdo jiný než Teodor Bodlák to vzal na sebe a vstřeluje už svojí pátou branku.
34:23 GÓL Prague Tigers C! 8:8
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #41 Teodor Bodlák, asistoval #12 Vojtěch Zmrzlík (8:8)
33:50 A teď pro změnu Benešov břevno.
33:40 Tigers trefili tyčku, chybělo opravdu málo k vyrovnání.
27:55 A máme tu otočku! Na řadě jsou Tigers.
27:46 GÓL SK Florbal Benešov B! 7:8
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #40 Patrik Houštecký, asistoval #23 Tomáš Pícha (7:8)
26:53 GÓL SK Florbal Benešov B! 7:7
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #99 Karel Čeněk bez asistence (7:7)
26:34 A je to tady.. máme tu vyrovnáno. Emoce jedou na plné obrátky. Snad nás nenavštíví pan soused z vedlejšího paneláku.
26:30 Zdá se, že utkání bude napínavé až do konce. Benešov se stále nevzdává.
25:11 GÓL SK Florbal Benešov B! 7:6
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #8 Štěpán Vácha bez asistence (7:6)
23:22 Ze střídačky Benešova se pravidelně ozývá soví houkání. Asi nejsou spokojení s výroky sudích. Pravdou je, že 2 minutové tresty moc nepoužívají.
21:17 GÓL Prague Tigers C! 7:5
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #41 Teodor Bodlák, asistoval #20 Zbyněk Pšenička (7:5)
21:17 Tohle byl opravdu výstavní gól! Neskutečná bomba pod břevno.
20:30 Hráč domácích s číslem 45 již za doprovodu záchranné služby odkulhává z arény. Vypadá to na vážnější zranění kotníku. Přejeme brzký návrat zpět na hřiště.
19:10 Vidíme na obou stranách moc pěkné branky, je vidět, že se jedná o týmy z horní části tabulky.
18:41 GÓL SK Florbal Benešov B! 6:5
17:50 GÓL Prague Tigers C! 6:4
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #97 Miroslav Neumann, asistoval #19 Bohuslav Novák (6:4)
17:17 Vyloučen hráč #77 Patrik Mareš družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za sekání
12:14 GÓL Prague Tigers C! 5:4
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #38 David Šindelář, asistoval #97 Miroslav Neumann (5:4)
09:52 GÓL SK Florbal Benešov B! 4:4
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #23 Tomáš Pícha, asistoval #8 Štěpán Vácha (4:4)
09:36 GÓL Prague Tigers C! 4:3
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #19 Bohuslav Novák, asistoval #37 Martin Kulle (4:3)
08:30 Máme tu bohužel nešťastné zranění kotníku a volají se záchranné složky.
07:09 GÓL Prague Tigers C! 3:3
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #38 David Šindelář, asistoval #27 Tomáš Táborský (3:3)
03:59 A máme tu další střelecké hody. Dnes se tady opravdu vyplatí sázet na overy. Těžký den pro gólmany..
03:58 GÓL SK Florbal Benešov B! 2:3
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #23 Tomáš Pícha, asistoval #7 Ondřej Bartůšek (2:3)
02:32 GÓL Prague Tigers C! 2:2
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #97 Miroslav Neumann, asistoval #20 Zbyněk Pšenička (2:2)
02:12 GÓL SK Florbal Benešov B! 1:2
01:19 GÓL SK Florbal Benešov B! 1:1
00:17 GÓL Prague Tigers C! 1:0
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #41 Teodor Bodlák, asistoval #45 Vilém Bodlák (1:0)
00:00 Vítejte u on-line přenosu na dnešním závěrečném utkání programu u nás v Barrandovské aréně.