• 45 44:08
    11:9
    (Brejcha)

Wizards DDM SO Praha 10 C - FBC Draci Říčany TT B 11:9
branky: 6. Matěj Hosperger, 9. Tomáš Branžovský, 10. Jakub Kolář, 20. Sebastian Maxa, 22. Jakub Rohn, 23. Sebastian Maxa, 30. Tomáš Branžovský, 31. Jakub Kolář, 37. Marek Smitka, 39. Tomáš Branžovský, 43. David Munk - 4. Filip Homola, 5. Jakub Blažek, 10. Marek Jirků, 14. Jakub Blažek, 15. Jakub Vaculčiak, 25. Adam Lubina, 35. Jakub Blažek, 37. Jan Brejcha, 45. Filip Homola; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Grigar; vyloučení: 1 + Matěj Hosperger 4 + TDKU:0; využití: 0:2; diváků: 2; zásahy brankářů: Jakub Kvíz ? - Matyáš Novotný ?; po třetinách: 3:5, 4:1, 4:3
44:08 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 11:9
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #22 Filip Homola, asistoval #14 Jan Brejcha (11:9)
44:00 Vyloučen hráč #5 Jakub Rohn družstva Wizards DDM SO Praha 10 C na 2 minuty za bránění ve hře
42:13 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 11:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #11 David Munk bez asistence (11:8)
38:57 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 10:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #29 Tomáš Branžovský, asistoval #24 Sebastian Maxa (10:8)
36:56 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 9:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #8 Marek Smitka bez asistence (9:8)
36:39 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 8:8
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #14 Jan Brejcha, asistoval #71 Adam Lubina (8:8)
34:31 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 8:7
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #88 Jakub Blažek, asistoval #11 Jakub Vaculčiak (8:7)
33:08 Vyloučen hráč #7 Matěj Hosperger družstva Wizards DDM SO Praha 10 C do konce utkání
33:08 Vyloučen hráč #7 Matěj Hosperger družstva Wizards DDM SO Praha 10 C na 2+2 minuty za bránění ve hře
30:22 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 8:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #4 Jakub Kolář, asistoval #11 David Munk (8:6)
29:06 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 7:6
24:24 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 6:6
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #71 Adam Lubina, asistoval #15 Tomáš Bečán (6:6)
22:01 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 6:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #24 Sebastian Maxa, asistoval #19 David Bouda (6:5)
21:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 5:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #5 Jakub Rohn bez asistence (5:5)
19:09 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 4:5
14:52 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 3:5
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #11 Jakub Vaculčiak, asistoval #13 Jakub Kubašovský (3:5)
13:15 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 3:4
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #88 Jakub Blažek, asistoval #3 Matyáš Novotný (3:4)
09:43 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 3:3
09:05 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 2:3
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #28 Marek Jirků, asistoval #71 Adam Lubina (2:3)
08:56 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #29 Tomáš Branžovský, asistoval #7 Matěj Hosperger (2:2)
05:18 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 C! 1:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 C vstřelil #7 Matěj Hosperger, asistoval #9 Matěj Kolář (1:2)
04:33 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 0:2
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #88 Jakub Blažek, asistoval #28 Marek Jirků (0:2)
03:33 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #22 Filip Homola, asistoval #88 Jakub Blažek (0:1)