2

3.

EFT Karlovy Vary

FBC SLOVÁCKO - T.J. Sokol Břeclav 4:5pn
branky: 4. Michal Giesl, 23. Richard Kovařík, 43. Richard Kovařík, 44. Jan Pecháček - 7. Pavel Gargulák, 9. Michal Šálek, 10. Šimon Miklík, 37. Borek Pihar, N Eda Hűbner; rozhodčí: Tomáš Slabý - Martin Kozáček; vyloučení: 1 + Jan Paleček 4 + Tomáš Krajča 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Marek Dedek ? - Lukáš Krejčiřík ?; po třetinách: 1:3, 1:0, 2:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLOVÁCKO hráč #91 Richard Kovařík , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #97 Eda Hűbner a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLOVÁCKO hráč #77 Michal Giesl , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #12 Borek Pihar a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLOVÁCKO hráč #68 David Michálek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #30 Šimon Miklík , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:04 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #73 Jan Pecháček, asistoval #3 Petra Mrázková (4:4)
42:29 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #91 Richard Kovařík, asistoval #77 Michal Giesl (3:4)
36:40 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 2:4
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #12 Borek Pihar, asistoval #10 Michal Šálek (2:4)
33:16 Vyloučen hráč #6 Tomáš Krajča družstva FBC SLOVÁCKO na 2+2 minuty za vysoká florbalka
27:55 Vyloučen hráč #4 Jan Paleček družstva FBC SLOVÁCKO na 2+2 minuty za sekání
23:50 Vyloučen hráč #55 Štěpán Abrahám družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:32 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:3
09:48 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 1:3
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #30 Šimon Miklík z trestného střílení (1:3)
09:29 Vyloučen hráč #20 Alex Duroň družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:17 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 1:2
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #10 Michal Šálek bez asistence (1:2)
06:40 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 1:1
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #47 Pavel Gargulák, asistoval #26 Tomáš Brhel (1:1)
03:35 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:0
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #77 Michal Giesl, asistoval #43 Jiří Barát (1:0)