2
    Jan IBL
EFT Karlovy Vary

Florbal Chomutov - FbC Plzeň 6:1
branky: 23. Adam Manas, 33. Jan Ibl, 43. Filip Nevšímal, 48. Matěj Dolejší, 53. Adam Manas, 55. Martin Jeníček - 27. Tomáš Konopík; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Jan Leština 26 - Filip Beran 32; po třetinách: 0:0, 2:1, 4:0
60:00 Komentář domácích Bocian Martin (Trenér): Celý zápas jsme se prali s produktivitou, výborné chytali oba brankáři. Solidním tlakem jsme získali spoustu míčků, jen je musíme efektivněji řešit a využívat. Ve třetí třetině jsme téměř vše sehráli tak, jak jsme měli a přišly i góly. Díky soupeři za zápas a divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Klán Martin (Trenér): První dvě třetiny hodny 3 bodů, ve třetí jsme z ničeho nic přestali hrát a nechali soupeře odskočit. Kluci si za prvních 40 minut zaslouží pochvalu. V poslední dvacetiminutovce zápasu už nám nešlo nic. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 14:11
59:01 Hraje se poslední minuta.
58:16 Vyloučen hráč #34 Jan Ibl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
57:50 Hosté si přihrávají za svojí brankou.
56:47 Hosté hrají v plném počtu.
56:24 Domácí tým je na útočné polovině, kombinují, ale zatím bez střelby.
54:58 Chomutov jde do další přesilové hry.
54:47 Vyloučen hráč #98 Lukáš Joachimsthaler družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:25 Hosté hrají bez brankáře.
54:07 Maličko se omlouvám, ale v posledních minutám maličko nestíhám.
54:06 GÓL Florbal Chomutov! 6:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček, asistoval #42 Filip Nevšímal (6:1)
53:02 Domácí hrají v plném počtu.
52:12 GÓL Florbal Chomutov! 5:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #51 Adam Martin (5:1)
51:34 Timeout FbC Plzeň
51:01 Vyloučen hráč #91 Matěj Dolejší družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
51:01 Hosté si vyzkouší svojí první přesilovou hru.
50:39 Domácí brankář Leština teď vytáhl výborný zákrok.
49:30 Tak tohle byla krásná rychlá kombinace domácích. Jeníček - Manas na Adama Martina, který běžel sám na Berana, který předvedl výborný zákrok.
47:56 Chomutov využívá svojí druhou přesilovou hru.
47:55 GÓL Florbal Chomutov! 4:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #51 Adam Martin (4:1)
47:06 Vyloučen hráč #17 Jan Šik družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
45:31 Ani ve druhém trestném střílení jsme branku neviděli.
45:30 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil #7 Martin Pretl.
42:01 GÓL Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #42 Filip Nevšímal, asistoval #7 Martin Pretl (3:1)
42:01 Martin Pretl vystřelil nenápadnou střelu, kterou brankář Beran vyrazil, ale na dorážku Nevšímala byl krátký.
41:15 Hráči obou týmu se soustředí na důkladnou obranu.
40:01 Hosté vyhrávájí úvodní buly třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
39:38 Hosté hrají v plném počtu.
39:01 Hra se poslední minuta druhé třetiny.
37:38 Domácí tým má před sebou první přesilovou hru.
37:37 Vyloučen hráč #17 Jan Šik družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
34:01 Domácí Pretl byl v předbrankovém prostoru sám, střílí, ale brankář Beran předvedl zákrok ala Hašek.
33:21 Hosté postupují do útoku, ale brzy přicházejí o míček.
32:26 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #42 Filip Nevšímal (2:1)
29:54 Rozhodčí teď písknul branku pro hosty, ale míček byl pouze na boční síťce. Takže žádná branka nepadla a stále máme vyrovnaný stav.
26:39 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #24 Tomáš Konopík, asistoval #98 Lukáš Joachimsthaler (1:1)
23:04 Matěj Dolejší střílí z půlky hřiště a hostující brakář je pozorný.
22:26 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
21:24 Chomutovský Nevšímal přihrál na Ibla, který ihned střílel. Hostující brankář Beran přímo tygřím skokem zachránil svůj tým.
20:00 Střely v 1. části: 12:9
19:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:14 Dolejší je v držení míčku a ustupuje na své polovině, před aktivními soupeři, kteří chtějí mu sebrat míček.
17:03 Skvělý zákrok brankáře Leštiny špičkou boty.
16:01 Šnobr skákavou přihrávkou na Kubíka, ten míček nedokázal ukočírovat.
15:10 Hosté se vysvobuzují z tlaku domácích pouze dlouhým lobem.na polovinu domácích
12:58 V útočném rohu v souboji 1 - 1 domácí útočník Adam Martin. Svého soka oběhnul a nahrál Manasovi, který trefil připravený blok.
12:01 Brankář Leština krásně vytáhl míček nad svojí branku pravou rukou.
10:29 Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil #7 Jiří Varta.
07:40 Hosté šli do útoku a hned předvedli výborně vyřešené přečíslení, ale brankář Leština předvedl perfektní zákrok.
06:48 Chomutovský trenér nabáda své svěřence k aktivní hře.
04:10 Hra se nám na hřišti pomalu zrychluje.
03:15 Domácí vyslali první střelu na branku soupeře. Brankář byl připraven.
01:38 Hra je zatím velmi pomalá z obou stran.
00:01 Úvodní buly vyhrává hráči hostujícího týmu FbC Plzeň.