Lukáš ČECH
    (Vavrík)
EFT Karlovy Vary

FBŠ Gorily Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary 7:8
branky: 27. Karel Altman, 29. Tomáš Bolda, 33. Adam Čech, 34. Lukáš Fischer, 36. Filip Vavrík, 39. Adam Čech, 45. Lukáš Čech - 4. Rudolf Voják, 6. David John, 12. Martin Štencl, 18. Martin Barna, 22. David Pudil, 28. Vojtěch Slavík, 35. David John, 39. Martin Barna; rozhodčí: Hynek Mošna - Jaroslav Němeček; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Matěj Vaněk ? - Jan Kolínek ?; po třetinách: 0:3, 2:3, 5:2
45:00 Komentář domácích Budek Ondřej (Trenér): Kvůli ospalé 1. třetině nám zápas utekl a těžko jsme se do něj vraceli. Nezbýval hráčům už čas na obrat skóre. Děkujeme diváků za podporu, v závěru zápasu ji kluci potřebovali.
45:00 Střely ve 3. části: 13:5
44:45 Gorily v závěrečném tlaku mohutně dotírají.
44:10 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 7:8
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #75 Lukáš Čech, asistoval #82 Filip Vavrík (7:8)
43:03 Pár šancí přišlo, ale Fischerova střela utnula tlak. Mířil vysoko.
42:08 Gorily jsou v power play.
41:55 Timeout FBŠ Gorily Plzeň
40:54 Gorily mohou litovat první třetiny, kdy nebyly nebezpečné. Teď už mají málo času na obrat. Ale jdou do toho naplno.
38:57 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 6:8
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #14 Adam Čech, asistoval #33 Tomáš Bolda (6:8)
38:41 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:8
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #53 Martin Barna, asistoval #21 David John (5:8)
38:15 Tvrdý střet Kolínkovy hlavy a Adama Čecha. Gólman byl otřesen jen chvíli.
36:21 Adam Skounic zahřál ruce golmanovi K. Varů.
35:17 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 5:7
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík, asistoval #94 Lukáš Fischer (5:7)
34:03 Po šancích Goril se ale znovu prosazují Hurricani z KV. Znovu jdou do náskoku tří branek.
34:02 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #21 David John, asistoval #44 Robin Rada (4:7)
33:04 Po dvou gólech od Goril si K. Vary berou time-out. Ve třetí části může být znovu o co hrát.
33:03 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
33:03 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 4:6
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #75 Lukáš Čech (4:6)
32:43 V dalším střídání už se to Gorilám povedlo. Snižují na rozdíl 3 gólů.
32:42 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:6
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #14 Adam Čech, asistoval #48 Karel Altman (3:6)
30:41 Čechova střela minula branku. Neujala se ani Altmanova dorážka.
30:00 Střely ve 2. části: 7:7
28:29 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #33 Tomáš Bolda, asistoval #48 Karel Altman (2:6)
27:43 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #93 Vojtěch Slavík, asistoval #57 Marian Geťko (1:6)
27:18 Půlku zápasu trvalo Gorilám než se prosadily ke gólu.
26:42 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:5
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #48 Karel Altman, asistoval #14 Adam Čech (1:5)
25:20 Sudí si museli zjednat respekt střídaček. Po tvrdých zákrocích se zvednul adrenalin hráčů.
23:57 Hra se nemění, Vary jsou stále nebezpečnější. Gorilí šance prakticky nevidíme.
21:27 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #38 David Pudil, asistoval #95 Václav Müller (0:5)
21:01 Stejnou možnost skórovat dostávají i Vary.
20:44 Vyloučen hráč #32 Martin Zelenka družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
20:00 Šance Goril přicházejí díky přesilovce, ale střely míří mimo branku hostů.
18:16 Vyloučen hráč #38 David Pudil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
17:13 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #53 Martin Barna, asistoval #10 Rudolf Voják (0:4)
16:45 Gorily dostaly o přestávce motivaci od trenéra Budka, zvýšily aktivitu v útoku.
15:35 Vavrík prováhal dobrou příležitost k zakončení.
15:00 Střely v 1. části: 4:9
14:17 Kolínek uspěl, střela kapitána Adama Skounice byla jen do výstroje.
13:27 Několik dobrých střel měly Vary, ale Matěj Vaněk si připsal výborné zásahy.
12:10 Po delší době vidíme akce domácích Goril. Jinak hráči v černých dresech ztrácejí už 3 góly.
11:33 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Martin Štencl, asistoval #53 Martin Barna (0:3)
10:07 Stále vidíme stejný obrázek, Varští mají více ze hry. Těží ze svých fyzických předpokladů.
07:30 Tvrdší pojetí hry svědčí Hurikánům. Gorily se s tím nemohou srovnat.
06:06 Ve finálních řešeních jsou lepší Karlovy Vary. Dostaly se do náskoku.
05:26 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #21 David John, asistoval #43 Martin Štencl (0:2)
03:30 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Rudolf Voják, asistoval #43 Martin Štencl (0:1)
03:19 Altmanův jedovatý pokus dobře pokryl hostující golman.
02:22 Zatím vyložené šance diváci nevidí. Protočily se se všechny formace.
01:00 První střídání přineslo dvě šance Karlových Varů. Střely pokryl domácí gólman Matěj Vaněk.
00:01 První zápas dnešního programu obstarají domácí Gorily s Karlovými Vary.