Jan TOMAN
    (Nehera)
EFT Karlovy Vary

FBC Vikings Kopřivnice - Asper Šumperk 5:4
branky: 6. Jan Toman, 26. Ondřej Holaň, 30. Ondřej Kubátko, 58. Jan Toman, 60. Jan Toman - 13. Jindřich Kamler, 36. Matěj Mondek, 49. Jiří Trávníček, 54. Ondřej Mrázek; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 12 - Antonín Byvan 21; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Soukal Lukáš (Vedoucí): Velice vyrovnané a dramatické utkání, které jsme rozhodli v poslední minutě. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Matěj Petr (Asistent trenéra): Dnes se těžko hledají slova. Zápas byl od úvodu vyrovnaný, ve druhé třetině byli aktivnější domácí, v poslední části jsme iniciativu přebrali my a nechybělo mnoho a mohli jsme z těžkého duelu mít tři body, nebo jsme ale utkání měli dotáhnout do prodloužení s míčkem na hokejce. Bohužel jsme si vítěznou branku domácích dali sami. Musíme takové situace zahrávat lépe, vnímat i dění mimo hrací plochu, v tomto máme pořád divizní myšlení. Ale v tom je florbal krásný, stalo se. Celkově jsme tu odehráli pěkný zápas, který věřím, že se divákům musel líbit. Dnešek hodíme za hlavu, přístě se vrátíme silnější. Bloahopřeji domácím k vítězství, děkuji i rozhodčím za odpískané utkání a divákům za návštěvu.
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
59:46 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #11 Martin Nehera (5:4)
59:46 A Toman opět skóruje! Nyní tečujestřelu Nehery.
59:14 Jiří toman si teď v souboji podal oba soupeře.
57:27 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #10 Ondřej Holaň (4:4)
57:27 Krásná střela a kopr vyrovnává.
57:06 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
55:42 Skvělý obranný zákrok Nehery.
54:42 Michna opět do zadní sítě.
54:03 Kopřivnická kombinace teď končí v zadní síti.
53:37 Domácí teď lehce nestíhají tempu Šumperka.
53:00 GÓL Asper Šumperk! 3:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #19 Jindřich Kamler (3:4)
51:11 Hra se teď ve vysokém tempu přelévá tam a zpátky.
48:25 GÓL Asper Šumperk! 3:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #19 Jindřich Kamler (3:3)
48:25 Trávníček doráží a je to gól.
47:48 Kríž teď měl nabito do prázdné ale měl to na moc dlouhou hokejku.
46:05 Šumperk nebezpečně střílí.
44:02 Hosté drží Kopřivnici o tlakem
42:55 Socha teď skvěle prokličkoval obranu šumperka ale zkoncil v rohu.
41:45 Kopřivnice nyní nebezpečná před bránou hostí.
40:30 Třetí třetina začala ve vysokém tempu.
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
37:45 Šumperk teď velice aktivní na míčku.
35:54 Socha si nešťastně sráží balónek do vlastní brány.
35:53 GÓL Asper Šumperk! 3:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #14 Matěj Mondek, asistoval #11 Jakub Hruban (3:2)
35:15 Nehera teď opět Jankovi před bránu ale tentokrát aspoň břevno. Příště třeba už gól.
33:22 Šumperk teď dost dlouho pod tlakem.
31:30 Janek střílí! ale vedle.
29:39 Odražený míč a Kubátko zavěšuje pod víko.
29:38 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko bez asistence (3:1)
29:22 Telčer blokuje!
28:21 Nehera teď naservíroval Jankvi před prázdnou ale ten míjí.
27:25 Strakoš výborně!
26:07 Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil #4 Ondřej Kubátko.
26:07 Kopřivnice jede nájezd!
25:07 Janek se vyháčkoval z rohu až za bránu, nahrál Holaňovi a ten zametl do prázdné.
25:06 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #15 Tomáš Janek (2:1)
23:21 Kubátko teď omylem sráží rozehrávajícího Byvana na zem. :)
21:55 Rychlá rozehrávka a střela domácích ale Byvan chytá.
21:02 Oba týmy nastoupily do druhé třetiny velice ostře a ve velkém tempu.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:59 A první třetina je za námi.
17:45 Oba týmy teď mají velké množství šancí.
15:45 Byvan teď fantasticky chytá střelu domácích.
14:33 Oba týmy se teď v plném nasazení vrhají do soubojů.
13:01 Hosté srovnávají skóre a před námi je ještě 7 minut první třetiny.
12:36 GÓL Asper Šumperk! 1:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #18 Jiří Trávníček (1:1)
12:17 Šumperk teď nebezpečný před bránou Strakoše.
10:60 Janek dává na slepo a hoste jdou do protiútoku.
10:45 Holaň střílí! Bohužel pro domácí že golman hostí vyráží.
09:20 Teď oba týmy sváději souboje na straně domácích, které končí faulem na domácí.
08:05 A nyní krásný zákrok Strakoše.
05:35 Honza Toman krásně umístil střelu k tyči a teď můžou pokračavat oba týmy v šesti.
05:29 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #15 Tomáš Janek (1:0)
05:05 Kopřivnice střílí! Ale jen do bloku.
04:21 Nyní už ale Kopřivnice míček vede a rozehrává.
03:42 Přesilovka začala se Šumperkem na míčku.
03:35 Vyloučen hráč #7 Jan Mannl družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
03:15 A kopřivnice půjde do přesilovky.
02:15 Telčer se teď pere o míček v rohu a vyhrává jej.
00:30 Zápas začal v mírném tempu obou týmů a oba týmy vyčkávají.
00:01 Začalo nám utkání 7. kola Národní ligy. Přeji hezkou počítanou.