Dominik PRUDIL
    ()
EFT Karlovy Vary

Kanonýři Kladno - Florbal Chomutov 5:2
branky: 18. Hugo Hübner, 28. Josef Nový, 34. Jakub Kabourek, 56. Matěj Čika, 58. Dominik Prudil - 4. Marek Cígler, 41. Martin Jeníček; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 15 - Jan Leština 17, Lukáš Kopecký 0; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:1
60:00 Komentář domácích Novák Jan (Trenér): Takové utkání jsme potřebovali. Velmi náročný zápas s vítězným koncem, ve kterém jsme přečkali tři kritické momenty. První krůček za náma a pět stále před náma. Děkujeme soupeři, divákům a zveme je na zítrejší zápas!
60:00 Komentář hostů Bocian Martin (Trenér): Oboustranně vyrovnané utkání. Rozhodla produktivita ve třetí třetině. Díky hráčům za nasazení a bojovnost a soupeři i rozhodčím za férové utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
57:09 GÓL Kanonýři Kladno! 5:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil bez asistence (5:2)
56:30 Hosté v šesti
55:56 Timeout Florbal Chomutov
55:33 GÓL Kanonýři Kladno! 4:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #81 Martin Čermák (4:2)
55:15 Důležitý blok Spurného proti střele Pleskače
53:25 Neuvěřitelný zákrok Kuby Janouška! Vychytal chomutovského útočníka, který střílel do odkryté kasy
51:03 Vyloučen hráč #15 Matěj Čika družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky
49:42 Janoušek kryje nebezpečnou střelu hostů
49:29 Střídání brankáře. Nový brankář #73 Lukáš Kopecký družstva Florbal Chomutov
46:25 Vyloučen hráč #7 Martin Pretl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
44:20 Hübner nastřelil Spurného, odražený míček získal Frýba, ale golmana nepřekonal
41:30 Procházka trefil golmana, další střelu zblokoval Dolejší
40:04 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček, asistoval #5 Adam Manas (3:2)
40:04 Pouhé čtyři vteřiny stačily Jeníčkovi ve vsítění golu
40:00 Střely ve 2. části: 9:3
37:45 Velmi pohlednou kombinaci domácích překazil v poslední chvíli Leština
33:25 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Jakub Kabourek, asistoval #69 Hugo Hübner (3:1)
33:25 Kabourek s přehledem uklidil nahozený balonek do sítě
33:20 Parádní zákrok předvedl Leština proti Nového střele
31:00 Manasův pokus zblokoval Nový
27:25 Rozsévač vyprovodil Tomáška přes mantinel. Nový následně svého spoluhráče pomstil přesnou střelou od mantinelu
27:18 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #97 Josef Nový, asistoval #20 Dominik Prudil (2:1)
26:11 Vyloučen hráč #25 Daniel Rozsévač družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:20 Tyč zvoní po Tomáškově střele
23:24 Hned několik střeleckých pokusů dokázal pokrýt Leština a drží tak stále neozhodný stav
21:50 Kladenští od začátku třetiny kontrolují balonek a hledají recept na překonání hostující obrany a golmana
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:55 Kladenský tlak v poslední mitutě branku nepřinesl, a tak jdou týmy do šaten s nerozhodným stavem
17:49 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner bez asistence (1:1)
17:49 Hübner si vybojoval rozehrávku, kterou následně sám zužitkoval
16:50 Nový hledal před brankou Čiku, trefil pouze jeho botu. Odražený míček sbírá Chomutov
14:28 Přesilová hra domácích gol nepřinesla. Pokusy Tomáška ani Nového neměli dostatečné parametry
12:25 Vyloučen hráč #28 Marek Cígler družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
11:00 Nový proletěl hřištěm a dostal se až ke střele, jeho rána skončila na vestě golmana
08:40 Pleskač po vyhránem souboji zamířil sám k Janouškovi, který jeho pokus kryje
06:55 Čermák krásně vyslal Čiku samotného proti Leštinovi, brankář hostů byl v tomto duelu šťastnějším
05:50 Tomášek v obklíčení tří soupeřů padá a na míček se dostává Chomutov
03:52 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Marek Cígler, asistoval #17 Jan Fator (0:1)
03:52 První branku zápasu vstřelil chomutovský Hennrich. Míček uklidil celkem s přehledem k zadní tyči
02:35 První střelu zápasu vyslal ze své hokejky Nový, hostující golman připraven
01:10 Hübner svou aktivitou nepouští kombinující hosty přes půlící čáru
00:01 Úvodní buli dnešního zápasu vyhrává Chomutov