• 59 58:36
    Tigers
EFT Karlovy Vary

Prague Tigers - FBC Slavia Praha 5:6
branky: 3. Radim Tůma, 4. Marek Mochan, 12. Jan Nachtmann, 28. Tomáš Navrátil, 54. Jan Wojnar - 1. Ondřej Volf, 9. Filip Bílek, 17. Antonín Štička, 31. Tomáš Svačinka, 38. Radek Kubala, 44. Martin Fojtík; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 122; zásahy brankářů: Pavel Dundr 9 - Tomáš Koval 12; po třetinách: 3:3, 1:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Večeřa Tomáš (Trenér): Každá série jednou končí, jsem rád, že to přišlo dnes. Přišli jsme dneska o našeho srdcaře a přeji mu ať to dopadne nejlépe, jak může. Vůbec nevím, co se klukům honilo hlavou, nebyl to od nás dobrý zápas. Zítra je však nový den a nový zápas, budeme chtít vyrovnat. Boušo drž se!
60:00 Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Je to jenom první zápas, ale jsem přesvědčen že jsme si vítězství dnes zasloužili. Proti výrazně mladšímu soupeři nám v závěru docházeli síly, ale urvali jsme to. Když jsme vyhráli jednou můžeme i třikrát. Díky za zápas, rozhodčím, soupeřům a skvělým fanouškům. Zítra naviděnou.
60:00 Střely ve 3. části: 3:3
59:48 Navrátilova střela propadla za brankáře, ale míček se dokutálel vedle branky.
59:22 Tigers kombinují.
59:00 Poslední minuta utkání.
58:43 Domácí hrají bez brankáře.
58:36 Timeout Prague Tigers
58:35 Slavia kontroluje míček.
58:05 Vyloučen hráč #10 Zbyšek Piták družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
57:36 Tigers tlačí, ale obrana soupeře zatím odolává.
57:17 Kavan mířil na přední tyč, ale branku minul.
56:52 Wojnar získal volný úder z pravé strany.
56:00 Slávisté šli do brejku, který vyřešil poslední obránce Tigers dobrým zákrokem florbalkou.
54:29 Pavka výborně zasáhl proti střele z levé strany.
54:15 Na drama je v Čako aréně slušně zaděláno.
53:34 Domácí konečně využívají přesilovku a to hodně netradičně. V přečíslení tři na jednoho dostal Wojnar exkluzivní přihrávku před prázdnou branku od Masára, kterou nekompromisně využil.
53:33 GÓL Prague Tigers! 5:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #91 Šimon Masár (5:6)
52:44 Masárova rána byla sražena.
52:17 Vyloučen hráč #55 Ondřej Volf družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře
52:01 Navrátil poslal centr na Wojnara, který byl příliš dlouhý.
50:39 Domácí získali míček a pokoušejí se vstřelit kontaktní branku.
49:31 Slávisté hrají dobře do obrany a Tigers se nemohou dostat do souvislého tlaku.
48:48 Tímto bychom chtěli popřát brzké uzdravení Martinu Bouškovi, který se dnes při rozcvičení zranil. Kamaráde myslíme na tebe, ať jsi brzo fit!
47:58 Kurell zůstal po souboji na polovině hřiště ležet a žádá si ošetření.
47:40 Piták hledal Wojnara před brankou, který jen těsně minul míček. Dobrá myšlenka domácích.
46:43 Nachtmann nepřekonal Kovala, který se roztáhl na brankovišti a udržel pro Slavii dvoubrankové vedení.
46:42 Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil #67 Jan Nachtmann.
46:09 Další velkou šanci hostů zkazil poslední obránce Tigers.
45:37 Masár fauloval při napadání a Slavia bude mít míček.
45:02 Hosté v plném počtu.
44:25 Masárovu střelu zablokoval hostující obránce.
44:10 Domácí kombinují.
43:39 Domácí propadli ve své přesilové hře a Slavia odskakuje do dvoubrankového vedení.
43:38 GÓL FBC Slavia Praha! 4:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #69 Michael Pitek (4:6)
43:02 Vyloučen hráč #20 Dan Kašovský družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:42 Slavia hraje s míčkem na polovině Tigers.
41:57 Domácí hrají v plném počtu.
41:18 Tigers se zatím dobře brání.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:57 Vyloučen hráč #11 Radim Tůma družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:18 Další dva pokusy Navrátila byly zablokovány.
38:50 Navrátil pálil z první, ale míček vůbec netrefil.
38:21 Slavia se zatím úspěšně brání.
37:34 GÓL FBC Slavia Praha! 4:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #69 Michael Pitek (4:5)
37:34 Vyloučen hráč #44 Radek Kubala družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování
36:53 Slávisté získali míček a pokoušejí se o postupný útok.
36:21 Nachtmannova rána byla zablokována.
35:52 Domácí kombinují.
35:19 Wojnar se dostal ke střele do prázdné branky, ale plachtící míček nedokázal usměrnit mezi tři tyče.
35:13 Slavia hraje v plném počtu.
35:04 Wojnarova střela byla sražena.
34:43 Domácí hrají v plném počtu.
34:05 Slavia se dostala do brejku, který musel řešit Pavka dobrým zákrokem.
33:13 Vyloučen hráč #5 Vojtěch Šafář družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře
32:54 Rozehrávka Slavii nevyšla a u míčku jsou domácí.
32:43 Vyloučen hráč #7 Matěj Kurell družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování
32:16 Jenže Slavia si teď hrála s ohněm a po ztrátě míčku zakončoval velmi nebezpečně Wojnar.
31:59 Hosté mají míček na svých florbalkách a kombinují na polovině domácích.
30:34 Svačinka šel svůj nájezd jako kdyby šel na sváču a po zemi překonává Pavku.
30:33 GÓL FBC Slavia Praha! 4:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka z trestného střílení (4:4)
30:32 Nájezd pro hostující celek!
30:04 Heřmanský proběhl přes brankoviště a odhodil branku, a tak se rozhodčí rozhodli přerušit hru.
29:28 Na hřišti se začíná přitvrzovat.
29:16 Dnešní utkání sleduje 122 diváků.
27:43 Domácí jdou opět do vedení! Navrátil z ostrého úhlu poslal míček pod břevno a prokázal neskutečnou kvalitu v zakončení.
27:42 GÓL Prague Tigers! 4:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #10 Zbyšek Piták (4:3)
26:58 Řádek vyzval Stránského, ale jeho rána byla zablokována.
26:35 Tigers se drží na míčku a kombinují.
24:57 Fojtíkova rána byla sražena vysoko nad.
24:06 Nachtmann se pokoušel prokličkovat okolo dvou soupeřů, ale to se mu tentokrát nepovedlo a o míček přišel.
23:15 Masár ve velké šanci ztroskotal na Kovalovi.
22:12 Slávisté zatím hrají velmi dobře a dělají domácím problémy.
21:00 Oba celky hrají ze začátku druhé třetiny opatrně.
20:00 Střely v 1. části: 5:6
19:35 Slavia kontroluje míček a dohrává v poklidu první třetinu.
18:40 Koval předvedl další zákrok proti střele Masára.
17:42 Navrátilovu pohotovou střelu srazil Wojnar vedle branky.
16:51 Kašovského střelu Dundr vyrazil a z dorážky se prosadil Štička.
16:50 GÓL FBC Slavia Praha! 3:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #20 Dan Kašovský (3:3)
15:48 Domácí jsou na míčku a ukrajují cenné vteřinky z oslabení.
15:26 Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
15:00 Tůma uklidnil hru a oba celky střídají.
14:13 Domácí kombinují na polovině soupeře, ale ke střele se zatím nedostali.
11:12 Stránský vyslal Nachtmanna do sólové akce, kterou obránce Tigers zakončil nad nohu Kovala.
11:11 GÓL Prague Tigers! 3:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #67 Jan Nachtmann, asistoval #4 Miloslav Stránský (3:2)
09:39 Masár pálil z dobré pozice nad branku.
08:33 Koval vychytal velkou šanci Tigers a z protiútoku se prosazuje Slavie.
08:32 GÓL FBC Slavia Praha! 2:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #24 Filip Bílek, asistoval #5 Vojtěch Šafář (2:2)
07:49 Nachtmannova rána z půlky byla sražena nad branku.
06:35 Mochan hledal krosovou přihrávkou Kavana, ale na poslední chvíli byl míček sražen do rohu hřiště.
05:20 Domácí se dostávají do tempa a Slavie už má problémy v obranné fázi hry.
03:41 Tigers jdou do vedení! Mochan vymetl pavučinky v brance Slavie a nedal brankářovi šanci.
03:40 GÓL Prague Tigers! 2:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Marek Mochan, asistoval #46 Vilém Kavan (2:1)
02:52 Wojnar hledal před brankou Pitáka, ale jeho nahrávka byla sražena vedle.
02:20 Hort v brejku dva na jednoho oslovil Tůmu, který střelou na zadní tyč vyrovnává na 1:1!
02:19 GÓL Prague Tigers! 1:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Radim Tůma, asistoval #81 Martin Hort (1:1)
01:41 Slavia je i nadále aktivní a Tigers zatím k ničemu nepustila.
01:03 Slávisté se drží u míčku a kombinují.
00:11 Slavie se ujímá vedení! Po individuální akci se prosazuje Ondřej Volf.
00:10 GÓL FBC Slavia Praha! 0:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #55 Ondřej Volf bez asistence (0:1)