• 35 34:02
    2
EFT Karlovy Vary

FBC Česká Lípa - FBC DDM Kati Kadaň 5:2
branky: 1. Lucie Švajcrová, 24. Lucie Švajcrová, 28. Kateřina Hanzlíková, 31. Lucie Švajcrová, 34. Lucie Švajcrová - 3. Jana Gaveleková, 29. Pavlína Benešová; rozhodčí: Milan Švajcr - Vojtěch Beránek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Ada Červinků 9 - Karolína Dřevová 19; po třetinách: 1:1, 1:0, 3:1
36:00 Střely ve 3. části: 8:2
35:59 Přesilovka zůstane asi nevyužita. Sehrané pěkně, zkušeně.
35:35 Další dvě atřely, ale pouze do gólmanky.
34:21 Lípa  hraje okolo bloku Kadaně. Střela z prava, ale gólmanka u tyče pozorná.
34:02 Vyloučen hráč #17 Pavlína Benešová družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
34:02 Uvidíme přžesilovku. Kráčka Kadaně si jde odpočinou za sekání.
33:19 GÓL FBC Česká Lípa! 5:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #25 Štěpánka Haklová (5:2)
33:18 Pro diváky, kteří neviděli předchozí gól tu máme opakovačku.
32:00 Ve třetí třetině se máme zatím na co koukat. Hra má tempo a jsem rád, že se hýbe i skóre. Třeba nám roztají i diváci.
30:56 GÓL FBC Česká Lípa! 4:2
30:56 A přeci. Lípa vydolovala z chumlu hráček další gól.
30:50 Standardka Lípy. Stzřela do bloku.
28:51 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #17 Pavlína Benešová, asistoval #18 Zuzana Armstarková (3:2)
28:51 A máme i gól na druhé straně. Poi bezmála pěti minutkách nečinnosti, gólmanka na míčřek nedosáhla.
27:39 A je to tu, střela. A ztuhlá gólmanka na balónek nedosáhla.
27:37 GÓL FBC Česká Lípa! 3:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #64 Kateřina Hanzlíková, asistoval #19 Karolína Zikmundová (3:1)
27:15 Hra má neskutečné tempo, ale chybí zakončení. Máme strach, aby nám gólmanky neztuhly.
25:45 Na hale máme trošku chladno a tak holky začaly třetinu přebíhanou zprava doleva a zpět.
24:00 Střely ve 2. části: 10:6
23:29 GÓL FBC Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #10 Daniela Jandáčová (2:1)
23:29 Nedáš, dostaneš. Hra se rychle přesypala na druhou polovinu a Lípa jde do vedení
22:40 Protiútok Kadaně, pěkná střela na bližší tyč, ale gólmanka bravůrně chytá.
21:50 Dva protiútoky Kadaňe, ale k zakončení se nedostaly. Pokračuje talk Lípy.
19:52 Dnes asi mnoho gólů neuvidíme. Lípa aktivnější, hraje na útočné polovině, ale obrana Kadaně je pevná a kompaktní.
18:45 Kadaň se raduje z gólu, ale zbytečně. Padl po odpískání a nemůže tak platit.
17:50 Střelecký pokus Českolipských, následuje protiútok Kadaňe zakončený střelou.
17:14 Standardka Lípy, po rozehře střela pouze do bloku.
16:03 Blok kadaňe a následně protiútok, který je ale zastaven dříve, než by bylo možné střílet.
15:27 Kadaň po dlouhé době na balónku, ale k zakončení se nedostala.
14:42 A máme tu první tři střeli druhé části. V rozpětí deseti sekund Lípa třikrát pálí, ale gólmanka je pozorná.
13:30 Střely se napružení diváci nedočkali
12:49 Lípa se usadila na útočné půlce a hraje kolem obraného bloku Kadaňe.
12:00 Střely v 1. části: 6:3
11:53 Kadaň zodpovědně brání. Pětice hráček je kompaktní a nepouští soupeřky do nebezpečných situací.
10:33 Máme tu další standardku z prostoru před velkým brankovištěm. Kadaň staví zeď. Lípa rozehrává. Auuuu. Střela do zdi., To muselo bolet.
09:50 Česká Lípa má územní převahu, ale přesných střel vidíme velmi málo.
06:40 Lípa v tlaku a střela míří nad.
04:43 Střela Kadaňe těsně vedle pravé tyče.
03:36 Lípa zahrává standardku z dobré pozice před brankovištěm, ale hráčky přestřelují.
03:30 Hrajeme nahoru dolu.
02:01 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #36 Jana Gaveleková bez asistence (1:1)
01:45 Kadaň se usadila na půlce domácích.
01:00 A máme tu první gól. Střela z před brankoviště.
00:59 GÓL FBC Česká Lípa! 1:0
00:34 Zápas zatím  vyrovnaný. Uvidíme jak se to vyvine dál