1:9
    ()
EFT Karlovy Vary

1. FBK Sršni Rožnov p/R - FBC Vikings Kopřivnice 1:9
branky: 2. Richard Plandor - 8. Vítězslav Kríž, 13. Vítězslav Kríž, 14. Ondřej Monsport, 25. Vítězslav Kríž, 27. Ondřej Holaň, 30. Jan David, 36. Lukáš Michna, 37. Ondřej Monsport, 42. Jan Monsport; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Vašenda ? - Lukáš Mikušek ?; po třetinách: 1:3, 0:3, 0:3
41:16 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:9
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Jan Monsport bez asistence (1:9)
36:59 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:8
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Ondřej Monsport bez asistence (1:8)
35:59 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:7
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna bez asistence (1:7)
34:56 Vyloučen hráč #7 Jan Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
29:46 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jan David, asistoval #18 Ondřej Monsport (1:6)
26:38 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň bez asistence (1:5)
24:13 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #8 Robert Socha (1:4)
13:46 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Ondřej Monsport, asistoval #6 Jan David (1:3)
12:26 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #15 Ondřej Holaň (1:2)
08:32 Vyloučen hráč #16 Ondřej Pluta družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
07:19 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž bez asistence (1:1)
01:56 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 1:0
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #67 Jiří Kloss (1:0)