2
    Karel HORKÝ
EFT Karlovy Vary

FBC ROKYCANY - T.B.C. Králův Dvůr 3:5
branky: 24. Lukáš Bendek, 33. Lukáš Bendek, 46. Martin Fiala - 7. Tomáš Vlček, 13. Karel Horký, 19. Daniel Šterbák, 25. Patrik Svoboda, 28. Michal Nový; rozhodčí: Martin Klán - Miroslav Tomeš; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Jan Barna 20 - Dominik Kameš 21; po třetinách: 0:3, 2:2, 1:0
60:00 Komentář trenéra FBC ROKYCANY (Václav Michálek): Dnešní utkání pro nás byl první velký test před sezónou a krom první třetiny jsem s naším výkonem spokojen. Přes víkend jsme absolvovali herní soustředění a fyzické síly došly v tu nepravou chvilku. Děkuji hráčům a divákům za podporu..
60:00 Komentář trenéra hostí (Michal Kubert): Děkujeme domácím za utkání, nebylo to jednoduché, parkety nám dělali problém. Naštěstí jsme zvládvli vstup do utkání a v závěru nás podržel nnáš gólman Domíno. Máme před sebou hodně práce, doufám, že COVID se nevrátí a konečně zvládneme celou sezónu. Zdravíme všechny do Králováku a těšíme se na další kolo poháru.
60:00 Střely po 3. třetině: domácí - 8, hosté - 8
56:01 Vyloučen hráč #50 Karel Horký družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za držení
48:31 Vyloučen hráč #39 David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za zvedání florbalky
45:35 GÓL FBC ROKYCANY! 3:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #4 Lukáš Bendek (3:5)
40:00 Střely po 2. třetině: domácí - 9, hosté - 8
32:05 GÓL FBC ROKYCANY! 2:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #25 Martin Fiala (2:5)
27:53 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #93 Patrik Svoboda (1:5)
24:06 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #93 Patrik Svoboda, asistoval #88 Matěj Kodl (1:4)
23:00 GÓL FBC ROKYCANY! 1:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #11 Denis Vitouš (1:3)
20:00 Střely po 1. třetině: domácí - 7, hosté - 9
19:32 Vyloučen hráč #71 Michal Nový družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za blokování florbalky
18:37 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 0:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #2 Daniel Šterbák bez asistence (0:3)
14:51 Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hra na zemi
12:01 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 0:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #66 Adam Lešuk (0:2)
11:41 Vyloučen hráč #39 David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:58 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 0:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #66 Adam Lešuk (0:1)