• 60 59:56
    2
    vysoký kop

FBC Liberec B - TJ Sokol Koberovy 8:7
branky: 3. Petr Peřina, 11. Petr Peřina, 16. Marek Žagan, 43. Matěj Vodrážka, 44. Jakub Vacek, 50. Marek Žagan, 51. Matěj Vodrážka, 57. Matěj Ševčík - 16. Adam Buriánek, 31. Jan Novotný, 40. Dominik Reczai, 43. Jan Novotný, 44. Dominik Reczai, 51. Petr Frkala, 52. Lukáš Hlava; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Jakub Mauer 23 - Lukáš Pfeiffer 20; po třetinách: 3:1, 0:2, 5:4
59:59 Komentář trenéra domácích: Za dnešek velký respekt soupeři. Odehráli jsme tvrdé, ale férové utkání, které podtrhlo fair play gesto soupeře v poslední třetině. Jinak se nám utkání moc nedařilo a byl to spíš boj. Celkově jsem rád za tři body a závěrem přejeme vše nejlepší našim fanynkám Terezkám.
59:59 Komentář trenéra hostů: ,,Nepodařilo se nám proměnit několik slibných šancí, naopak soupeř trestal každé naše zaváhání a to především v klíčových momentech utkání. Bohužel i přes náš nejlepší letošní výkon odcházíme bez bodu. Gratulujeme soupeři a děkujeme našim fanouškům."
59:59 Střely celkem: Domácí: 28 Hosté: 30
59:59 Střely ve třetí třetině: Domácí: 9 Hosté: 10
59:56 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za vysoký kop
58:46 Timeout TJ Sokol Koberovy
58:46 Hosté to zkouší bez brankáře.
57:03 Frkala nakreslil svojí střelou Říp, tak nejak vypadala trajektorie.
56:23 Vyloučen hráč #18 Jakub Vacek družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
56:15 GÓL FBC Liberec B! 8:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 Matěj Ševčík, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (8:7)
56:15 Ševčík svojí sólo akcí posílá Liberec do vedení krásnou střelou.
54:23 Bím výborně zastavil přečíslení valící se na branku domácích.
51:50 GÓL TJ Sokol Koberovy! 7:7
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #83 Lukáš Hlava, asistoval #25 Michal Slavík (7:7)
51:50 Hlava si s ničím neláme hlavu a vyrovnává.
51:43 Vyloučen hráč #4 Bohuslav Ferdan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře
50:43 GÓL TJ Sokol Koberovy! 7:6
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #4 Jonáš Zakouřil (7:6)
50:43 Frkala snižuje liberecké vedení střelou po zemi k levé tyči.
50:04 GÓL FBC Liberec B! 7:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #38 Matěj Vodrážka, asistoval #18 Jakub Vacek (7:5)
50:04 Nádherná souhra Vacka s Vodrážnou, který z těžkého úhlu vstřelil branku.
49:30 GÓL FBC Liberec B! 6:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (6:5)
49:30 Ferdan ze středu sklepl na Žagana, ten střelou na přední tyč posílá domácí do vedení.
47:40 Bím zamířil kousek nad bránu Pfeiffera.
46:17 Škoda, tahle nahrávka si zasloužila lepší zpracování.
43:41 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #4 Jonáš Zakouřil (5:5)
43:41 Chtěl jsem napsat, že Zakouřil nakouřil šibenici, ale střela byla lehce tečovaná.
43:00 GÓL FBC Liberec B! 5:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #18 Jakub Vacek, asistoval #9 Petr Peřina (5:4)
43:00 Vacek po pěkné kombinaci ale naprosto ihned zase zvyšuje, zajímavá pasáž.
42:52 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #25 Michal Slavík (4:4)
42:52 Novotný střelou k tyči téměř ihned vyrovnává.
42:15 GÓL FBC Liberec B! 4:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #38 Matěj Vodrážka, asistoval #64 František Příhoda (4:3)
42:15 Příhodova blokovaná střela proskotačila až před bránu, kde doráží Vodrážka.
40:18 Mauer vyráží první střelu třetí třetiny.
39:59 Střely ve druhé třetině: Domácí: 10 Hosté: 9
39:44 Vyloučen hráč #23 Jakub Pecháček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
39:07 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #26 Leoš Kopáček (3:3)
39:07 Reczai akrobaticky zakončuje nahrávku vruchem do odkryté Mauerovy brány.
38:12 Koberovy se uhnízdily na útočné polovině, ale střela zatím nikde.
37:34 Matocha se nepromotal přes obranu hostů.
36:25 Šollar vyslal ukrytou střelu a těsně míjí.
36:01 Žagan vyzkoušel pozornost Pfeiffera, ten ale pozorný opravdu byl.
35:05 Tentokrát rozehra hostí z poloviny, končí pěknou střelou, ale do bloku.
34:02 Ferdan zastavuje přechod Koberov do útoku.
32:54 Slibná pozice pro rozehru domácích.
30:06 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #92 Dominik Reczai (3:2)
30:06 Novotný využil krásné nahrávky Reczaie.
29:01 Frkala minul prázdnou Mauerovu bránu.
27:03 Záhy se dočkal a chytá.
26:58 Novotný střílí těsně nad a tak Mauer ještě pořád v této třetině čeká na zákrok.
26:28 "Brněnský drak" Šollar se dostává do hry.
24:56 Rozehrávka Liberce z rohu.
23:41 Radostný se dostal ke střele z bezprostřední blízkosti, ale Pfeiffer vyráží.
22:00 Zblokovaná střela Ševčíka z poloviny hřiště zblokována mimo hřiště.
21:05 Jeden z fanoušků si odnese památku na dnešní zápas v podobě "jelita" po míčku, který ho trefil pod rameno.
20:21 Oba týmy začaly druhou třetinu velmi kativně.
19:59 Střely po první třetině: Domácí: 9 Hosté: 11
19:00 Poslední minuta první třetiny.
18:27 Reczai vybombil dobrou střelu, těsně nad.
17:46 Hra se přiostřuje.
16:41 Žagan se skvěle vymotal kolem tří protihráčů.
15:53 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #93 Adam Buriánek, asistoval #29 Jakub Janoušek (3:1)
15:14 GÓL FBC Liberec B! 3:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #18 Jakub Vacek (3:0)
15:14 První využitá přesilovka Liberce v sezóně.
14:34 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování
13:38 Zakouřil vyslal střeliu z poloviny hřiště, neprošla ale ani k Mauerovy.
12:21 Reczai vyslal střelu pod skákajícím Mauerem, ale minul bránu iba o milimetry.
10:40 GÓL FBC Liberec B! 2:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #9 Petr Peřina, asistoval #18 Jakub Vacek (2:0)
10:40 Peřina podruhé prostřeluje hostujícího gólmana.
10:11 Koberovy zvládají bránit postupný útok Liberce.
07:48 Spolupráce na ose Vacek - Peřina funguje na výbornou.
06:43 Koberovy se s velkou chutí tlačí do brány Mauera, ale zatím neúspěšně.
05:46 Slavík míří těsně vedle Mauerovy brány.
05:31 Havrdova pěkná střela, Pfeiffer kryje.
04:19 Peřina se dral do střely před bránou, ale sekl do změti florbalek a rozehrávají hosté.
02:56 Liberec se tlačí do útoku.
02:00 GÓL FBC Liberec B! 1:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #9 Petr Peřina, asistoval #12 Sebastián Galbavý (1:0)
02:00 První branku utkání nevstřeluje nikdo jiný než domácí kanón, Petr Peřina.
00:10 Hned na úvod se bohužel porouchala časomíra, provizorní řešení zatím funguje.