59
  • 59 58:10
    SK Jihlava

Andone SK Jihlava - FLORBAL LITOMYŠL 4:5
branky: 20. Jakub Horský, 31. David Vlk, 39. Vít Jirků, 52. Jakub Horský - 7. Michal Háp, 16. Štěpán Švec, 18. Štěpán Švec, 29. Ondřej Háp, 37. Ondřej Háp; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Štěpán Vyskočil 20 - Tomáš Hájek 15; po třetinách: 1:3, 2:2, 1:0
60:00 Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Po nepodařeném vstupu do utkání, kdy se nám nedařilo dostávat se do střely.Jsme v 2. třetině skoro dorovnali. Nakonec jsme zahráli velice dobrou 3. třetinu kdy opět k dosažení vítězství chybělo proměnit tutové šance. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastný návrat domů.
60:00 Komentář hostů Petr Patrik (Asistent trenéra): Ze začátku utkání jsme měli na vrch, poté přišla klasická 2. třerina. Pořád dokola výpadky v tempu. Ve 3. třetině se nám nepodařilo proměnit šance. Letošní první výhra venku, takže obzvlášť si ceníme  3. bodů. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:10 Do brány hostů ne a ne padnout střela domácích.
58:30 Jihlava jde do 6
58:10 Timeout Andone SK Jihlava
56:47 Muži hrajou 4X4 napětí mezi oběmi týmy je na krájení.
55:32 Horský zfaulován před bránou.
55:27 Vyloučen hráč #10 Ondřej Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
55:27 Vyloučen hráč #93 Michal Strejček družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hrubost
54:03 Jirků přestřeluje bránu.
53:30 Vyskočil si poradil se sekanou, která se objevila před jeho bránou.
52:11 Boštík netrefil bránu domácích o milimetr.
51:30 GÓL Andone SK Jihlava! 4:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #19 Jakub Horský, asistoval #23 Ondřej Vyskočil (4:5)
50:53 Vlk obral o balonek Gregora.
50:21 Blažíček netrefuje centimetry bránu.
49:23 Horskému zblokoval střelu Lamplot.
48:14 Vlk trefuje ve výskoku Vyskočila = volná rozehra pro hosty, tu však domácí zdolali.
47:14 Hosté ze střídačky neskutečně podporují spoluhráče. Řvou více než Jihlavští příznivci.
46:35 Vlk  nám rozpojil obloky.
45:35 Hosté v plném počtu.
44:19 Střela Horského prochází vždy vřes dva hráče, ale třetí tu střelu vždy zblokuje.
43:35 Vyloučen hráč #98 Matěj Gregor družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
43:13 Bude odložené vyloučení, Litomyšl tentokrát fauluje,
42:24 Vlk si zahrál na fotbalistu.
41:22 Vyskočil opět zasahuje v bráně.
40:01 Poslední buly tohoto utkání vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
38:25 GÓL Andone SK Jihlava! 3:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #20 Vít Jirků, asistoval #45 Michal Beránek (3:5)
37:02 Vlk se nezdá !!
36:32 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #30 Vilém Nonn (2:5)
35:53 Za tuto třetinu se hostům podařilo vystřelit střelu na brankáře pouze 3x .
34:30 Vyskočil Š. málem podrazil Vlkovi nohy
33:54 Hra se právě přesouvá nahoru dolu v míře několika sekund.
32:51 Háp O. střílí hooodně vysoko nad.
31:38 Kombinace Horský - Vyskočil, bohužel Vyskočilova střela centimetry míjela branku.
30:22 GÓL Andone SK Jihlava! 2:4
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #16 David Vlk, asistoval #76 Jan Horský (2:4)
30:13 Balonek se odrazil tak blbě, že vyletěl až ze dveří od haly.
28:13 Háp dává z otočky branku.
28:12 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (1:4)
26:28 Beránek doráží před bránou, ale bránu netrefuje.
25:25 Vyskočil si kličkoval, ale při poslední kličce mu byl vypíchnut balonek.
24:52 Litomyšl bude opět rozehrávat v rohu domácích.
23:23 Štarman zakopává o balonek jako by to byl veliký kámen.
22:26 Vyskočil si za první dvě třetiny připisuje samé luxusní zákroky.
21:11 Gregor promarnil šanci proměnit branku, projela mu nahrávka kolem florbalky.
20:48 Litomyšl rozehrává v rohu Jihlavy.
20:01 Buly vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 7:14
19:05 Hezká kombinace Vyskočila s Horským.
19:04 GÓL Andone SK Jihlava! 1:3
17:33 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #51 Michal Háp (0:3)
17:22 Vyskočil předvedl epický zákrok v bráně.
16:46 Vyloučen hráč #23 Ondřej Vyskočil družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za blokování florbalky
16:20 Bude odložené vyloučení , Jihlava faulovala.
15:24 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #96 Tomáš Novák (0:2)
13:56 Vyskočil vyráží balonek nad bránu.
12:25 Bača letěl do mantinelu s takovou rychlostí že 3 rozpojil. Pospěš si Homole a pořádně je spoj, radši izolepou xdd.
11:28 Beránek když nahrával, tak se pro balonek musel natáhnout tak moc že málem předvedl provaz
10:35 Jihlava si dobře poradila s napadáním Litomyšle.
09:43 Zápotočný běžel s balonkem, ale měl hokejku v jedné ruce, a tak o balonek přišel.
08:25 Horský bojoval tak tvrdě že mu spadla kapitánská páska.
07:22 Vyloučen hráč #93 Petr Kučera družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
06:22 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (0:1)
06:21 Po té co Horský neproměnil tutovku, se toho chytil Háp a zakončil do sítě Vyskočila.
04:31 Ze střídačky hostů se ozývá od trenérů: press, press. Jihlava se nenechala rozhodit a pokračovala do útoku
03:49 Litomyšl rozehrává z rohu Jihlavy.
02:48 Jirků utekl balonek, Strejček naštěstí blokuje střelu Litomyšli.
01:47 Zápotočný získává balonek z pokažené přihrávky Litomyšli.
00:49 Vyskočil si v bráně zaznamenává první zákrok.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00 Dámy a pánové vítám vás u 17. kola divize mužů skupiny D. Přeji příjemnou zábavu při čtení online zápisu.