4:8
    Vít HEGER
    (Rolín)

FBC Mohelnice - FbC Hradec Králové 4:8
branky: 25. Radek Weidinger, 42. Michal Vaněk, 42. Adam Navrátil, 56. Lukáš Zach - 2. Martin Cupal, 15. Michael Souček, 18. Michael Souček, 46. Martin Cupal, 53. Michael Souček, 59. Adam Hušek, 60. Michael Souček, 60. Vít Heger; rozhodčí: Václav Killar - Radek Šiška; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Jakub Haltmar 18 - David Šimeček 31; po třetinách: 0:3, 1:0, 3:5
60:00 Komentář domácích Šincl Jiří (Vedoucí): Naše první třetiny, to je jeden velkej hnus celou probíhající sezónu. Každý zapas si říkáme, že chytneme úvodní periodu, většinou se nám to bohužel nepodaří a poté to vypadá jak vypadá. I přes to jsme se opět dostali zpátky do zápasu, který v mých očích rozhodla za nerozhodnutého stavu naše hrubá individuální chyba. Každopádně jedeme dál. Jo a už nejsme doma 100%.
60:00 Komentář hostů Černý Jakub (Trenér): Velmi dobré utkání v tempu, kde oba týmy chtěli hrát florbal. Pro nás důležité 3 body. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalsích bojů. My pokračujeme nadále v práci.
60:00 Střely ve 3. části: 17:8
59:10 GÓL FbC Hradec Králové! 4:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #24 Michal Rolín (4:8)
59:01 GÓL FbC Hradec Králové! 4:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #47 Adam Hušek (4:7)
58:40 Mohelnice zkouší v 6
58:29 Timeout FBC Mohelnice
58:29 GÓL FbC Hradec Králové! 4:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #99 Michael Souček (4:6)
57:09 Tým FbC Hradec Králové hraje v plném počtu
55:44 GÓL FBC Mohelnice! 4:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach, asistoval #8 Petr Graclík (4:5)
55:36 Máme tu hru 3 na 5
55:08 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
54:38 Vyloučen hráč #47 Adam Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za vysoká florbalka
52:52 GÓL FbC Hradec Králové! 3:5
50:36 Dnešní utkání sleduje 80 diváků. Děkujeme!
45:24 GÓL FbC Hradec Králové! 3:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Martin Cupal bez asistence (3:4)
44:10 Na míčku více Mohelnice a zkouší z každé pozice
41:30 GÓL FBC Mohelnice! 3:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil, asistoval #8 Petr Graclík (3:3)
41:30 Mohelnice se vrací zpět na svoji vlnu, čaká nás zajímavá třetina
41:15 GÓL FBC Mohelnice! 2:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #95 Michal Vaněk, asistoval #65 Tomáš Šalda (2:3)
41:15 Šalda ze středu přihrál na volného Vaňka ten trefuje ukázkovou šibenici
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
38:33 Navrátil našel Zacha před bránou, ten promáchnul
37:25 Nosek našel Hegera jeho střelu však Haltmar chytá
35:37 Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil #47 Adam Hušek.
35:37 Vyloučen hráč #27 Josef Veselík družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
33:48 Vyloučen hráč #17 Radim Kunart družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
33:48 Poslední minuty Mohelnice bojuje o další branku, uvidíme co přinese přesilová hra
30:45 Hra probíhá v podobném duchu jak první třetina
28:51 Musíme pochválit diváky jak z řad domácí Mohelnice, tak z řad hostujícího Hradce Králové. Skvěle podporují své týmy k lepším výkonům.
28:14 Hradecký útočník ve střelecké pozici trefuje ukázkové břevno
26:35 Vyloučen hráč #29 Adam Navrátil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
25:01 Máme tu první přesilovku v podání domácích
24:07 GÓL FBC Mohelnice! 1:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #26 Radek Weidinger, asistoval #46 Tomáš Pudil (1:3)
14:14 GÓL FbC Hradec Králové! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #82 David Krása (0:2)
08:00 Haltmar dobře postaven a vyráží střelu hostů
06:10 Šimeček neskutečným zákrokem chytá Bizkův únik na bránu
04:45 Zach zkouší od mantinelu, ale brankář připraven
04:30 Hra probíhá v tempu, zatím hostující více na míčku
01:49 GÓL FbC Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Martin Cupal, asistoval #71 David Štaier (0:1)
01:49 Hradec Králové otevírá křižnou přihrávkou a střelou do prázdné brankové skóre
01:10 První střela v podání Mohelnice zastavena hostujícími.
00:00 Vítáme Vás u 16. kola Divize D k dnešnímu utkání nastoupí domácí FBC Mohelnice a hostující FbC Hradec Králové. Přejeme Vám příjemnou zábavu.