• 60 59:27
    10:4
    (Frýdek)

Hornets Brno ZŠ Horní - FBK Atlas Blansko 10:4
branky: 4. Jiří Žák, 13. Filip Barus, 19. Martin Janiczek, 24. Jiří Žák, 36. Jiří Žák, 37. Dominik Hude, 39. Adam Obertan, 40. Vincent Drápal, 44. Matyáš Weinstein, 55. Dominik Hude - 45. Lukáš Svoboda, 46. Dominik Janík, 57. Vojtěch Fedra, 60. Lukáš Svoboda; rozhodčí: Anh Vu Pham - Petr Stoklásek; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Michal Prokeš 23 - David Tenora 27; po třetinách: 3:0, 5:0, 2:4
60:00 Komentář domácích Plodík Petr (Trenér): Ačkoliv jsme v dnešním zápase nebyli po celou dobu zcela stoprocentní, s celkovým výkonem můžeme být spokojení. Dařilo se nám dobrým způsobem kontrolovat hru a poctivě si plnit úkoly v obranné činnosti.
60:00 Střely celkem: 37:27
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
59:27 GÓL FBK Atlas Blansko! 10:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #17 Lukáš Svoboda, asistoval #6 Jan Frýdek (10:4)
56:52 GÓL FBK Atlas Blansko! 10:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra bez asistence (10:3)
56:52 Slámu jeho orientační smysly zradily a posílá míček přímo do své brány, Prokešovi se protočily panenky.
54:30 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 10:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #67 Dominik Hude, asistoval #84 Dominik Sláma (10:2)
52:40 Domácí diktují tempo hry, hosté jenom brání.
48:58 Timeout FBK Atlas Blansko
48:53 Domácí nepromněňují druhou přesilovku.
46:53 Vyloučen hráč #17 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování florbalky
45:23 GÓL FBK Atlas Blansko! 9:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #27 Čestmír Sekanina (9:2)
45:23 Teď se ukázalo nepsané florbalové pravidlo, nedáš dostaneš.
44:54 GÓL FBK Atlas Blansko! 9:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #17 Lukáš Svoboda bez asistence (9:1)
43:30 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 9:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #27 Matyáš Weinstein, asistoval #20 Daniel Havel (9:0)
43:30 Krásná rozehrávka v provedení Havla a Weinsteina.
43:00 Ondruš a Šamánek se ukazují poprvné na hřišti, uvidíme co nám předvedou za kouzla.
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
39:17 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 8:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #22 Tomáš Rak (8:0)
38:46 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 7:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #83 Adam Obertan, asistoval #26 Lukáš Paták (7:0)
38:46 Obertan lehce nahodil a golman přes Lacinu nic neviděl a míček krásně doplachtil do sítě hostů.
36:17 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:0
36:17 Sláma alias brněnský legolas, vymíchal obranu hostů pomocí svých nevšedních kliček a poslal na Hudeho a ten jen krásně doklepává a navyšuje vedení!
35:05 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #26 Lukáš Paták (5:0)
34:17 Crla vyslal nebezečnou střelu od půly hřiště, ale Prokeš se nenechal prostřelit a chytá.
32:42 Derby nabývá té správné atmosféry, týmy si nenechají nic líbit a hnedka zvedají hlas za každou věc.
30:28 Růžička dostal do hlavy, ale zvedá a vypadá, že je v pořádku.
28:14 Emoce stoupají, atmosféra houstne, nadávky lítají, uvidíme čeho se dneska ještě dočkáme.
27:00 Hatala odmítl šanci skórovat do prázdné brány, Fedra jen protáčí očima.
25:30 Jéňa Šamánek nedočkavě čeká na svoji příležitost zasáhnout do zápasu, snad mu trenér dopřeje.
23:27 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:0
20:56 Hosté nevyužívají ani třetí šanci v podobě přesilovky a budou se muset ještě snažit jestli chtějí pomýšlet na nějaký bodový zisk.
20:00 Střely v 1. části: 14:10
18:56 Vyloučen hráč #33 Jan Lacina družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
18:56 Lacina přidává další zbytečné vyloučení!
18:48 Krásná akce třetí lajny domácích končí v síti hostů.
18:47 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek, asistoval #84 Dominik Sláma (3:0)
17:48 Paták ukázal výbornou individuální akci a prošel obranou hostů jako nůž máslem, ale vysněné konce se nedočkal.
17:13 Blansko nezvládlo další přesilovku, tuhle třetinu jsou jasně lepší domácí.
15:13 Vyloučen hráč #19 Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
15:13 Růžička neunesl emoce a dává soupeři krosček do zad, teď se půjde schladit hlavu na trestnou.
13:00 Blansko teď brání jen na své půlce, domácí je výborně drží v tlaku.
12:28 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #22 Tomáš Rak (2:0)
12:28 Domácí úspěšní i v přesilovce!
10:45 Vyloučen hráč #15 Dominik Pleska družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
10:45 Máme tu druhé vyloučení, domácí si to zkusí s jedním navíc.
08:10 Hráči se v osobních nešetří, mantinely lítají, snad nebude muset zasahovat zdravotník.
05:02 Blansko nezvládlo přesilovku a hra zůstává za stavu 1:0
03:48 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #19 Robin Růžička (1:0)
03:48 Růžička excelentní a vytvořil krásnou šanci pro Žáka a ten otevírá skóre dnešního zápasu.
03:02 Vyloučen hráč #27 Matyáš Weinstein družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za držení
02:00 Šance pro hosty, prokeš neomylný!
00:49 Velká šance pro domácí, gólman však chytá!
00:01 První buly pro hosty!