7:6
    (Kořének)
EFT Karlovy Vary

Zlín Lions - FBC ORCA KRNOV 7:6p
branky: 2. Michael Kořének, 3. Michal Baroň, 36. Martin Janeček, 41. Jan Vondřejc, 46. Michal Baroň, 48. Jan Vondřejc, 64. Martin Janeček - 9. Ondřej Miškov, 17. Ondřej Miškov, 20. Ondřej Miškov, 31. Jaromír Filip, 34. Ondřej Miškov, 59. Jaromír Filip; rozhodčí: Jan Frýdek - Jan Kvapil; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 36 - René Frydrych 52; po třetinách: 2:3, 1:2, 3:1, 1:0
64:59 Vyjádření trenéra hostů Štěpána Lhoťana: Z naší strany dobrý zápas, trošku zbytečně otevřená 3.třetina. S favoritem soutěže je bod dobrý, děkujeme soupeři za férové utkání a divákům za podporu.
64:59 Vyjádření trenéra domácích Miroslava Kořénka: Dneska se nám povedl vstup do zápasu, ale bohužel jsme ve 2.třetině přestali hrát, nepokryli jsme si střelce Krnova a soupeř otočil. Ve 3.třetině jsme museli dohánět a i přes to, že jsme otočili zápas, jsme ho ke konci neudrželi, prodloužení připomínalo spíš řeckořímský zápas. Děkujeme divákům za podporu, soupeřům děkujeme za zápas, přejeme šťastnou cestu domů a hodně zdraví.
64:59 Střely v prodložení: Zlín- 6, Krnov- 5
63:56 GÓL Zlín Lions! 7:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #43 Martin Janeček, asistoval #41 Michael Kořének (7:6)
62:12 Vyloučen hráč #91 Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
60:00 Střely po 3.třetině: Zlín- 22, Krnov- 14
58:35 GÓL FBC ORCA KRNOV! 6:6
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #22 Ondřej Miškov (6:6)
58:05 Timeout FBC ORCA KRNOV
52:34 Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost
52:34 Vyloučen hráč #77 Filip Horník družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
47:29 GÓL Zlín Lions! 6:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #88 Jan Vondřejc, asistoval #28 Matěj Koňařík (6:5)
45:34 GÓL Zlín Lions! 5:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #97 Miroslav Steiger (5:5)
40:53 GÓL Zlín Lions! 4:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #88 Jan Vondřejc, asistoval #41 Michael Kořének (4:5)
40:00 Střely po 2.třetině: Zlín- 13, Krnov- 10
35:32 GÓL Zlín Lions! 3:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #43 Martin Janeček, asistoval #42 Jan Michálek (3:5)
33:12 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #14 Filip Fňukal (2:5)
30:14 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:4
20:00 Střely po 1.třetině: Zlín- 18, Krnov- 13
19:52 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #97 Filip Svoboda (2:3)
16:45 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov bez asistence (2:2)
08:33 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #91 Jaromír Filip (2:1)
06:32 Vyloučen hráč #13 Michal Samohýl družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování florbalky
05:32 Vyloučen hráč #20 Štěpán Lhoťan družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost
05:32 Vyloučen hráč #42 Jan Michálek družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
02:04 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #20 Pavel Malošík (2:0)
01:29 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #41 Michael Kořének, asistoval #28 Matěj Koňařík (1:0)