• 32 31:46
    1:5
    (Tomčík)

SK B.U.H. Praha B - EMCO Cholerics 1:5
branky: 26. Jakub Teršíp - 10. Daniel Píro, 15. Michal Kadlec, 15. Ondřej Popelka, 24. Pavel Uher, 32. Ondřej Popelka; rozhodčí: David Hertz - René Gabesam; vyloučení: 2 + Tomáš Sohlich 5 + TT:1; využití: 0:3; zásahy brankářů: Mojmír Glet ? - Michal Holan ?; po třetinách: 0:1, 0:3, 1:1
31:46 GÓL EMCO Cholerics! 1:5
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #7 Ondřej Popelka, asistoval #11 Petr Tomčík (1:5)
25:21 GÓL SK B.U.H. Praha B! 1:4
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil #85 Jakub Teršíp, asistoval #9 Jiří Mrázek (1:4)
23:38 GÓL EMCO Cholerics! 0:4
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #9 Pavel Uher, asistoval #10 Martin Jahoda (0:4)
23:30 Vyloučen hráč #3 Tomáš Sohlich družstva SK B.U.H. Praha B do konce utkání - technický trest
23:30 Vyloučen hráč #3 Tomáš Sohlich družstva SK B.U.H. Praha B na 5 minuty za hrubost
22:58 Vyloučen hráč #23 Zdeněk Kadlec družstva SK B.U.H. Praha B na 2 minuty za hrubost
14:57 GÓL EMCO Cholerics! 0:3
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #7 Ondřej Popelka, asistoval #5 Michal Kadlec (0:3)
14:27 GÓL EMCO Cholerics! 0:2
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #5 Michal Kadlec, asistoval #7 Ondřej Popelka (0:2)
09:15 GÓL EMCO Cholerics! 0:1
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #13 Daniel Píro, asistoval #9 Pavel Uher (0:1)
07:19 Vyloučen hráč #33 David Šrámek družstva SK B.U.H. Praha B na 2 minuty za špatné střídání
05:06 Vyloučen hráč #9 Pavel Uher družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za hrubost