Eliška REISCHLOVÁ
    (Bartošová)

EFT Karlovy Vary

SK BIVOJ LITVÍNOV - FbŠ Bohemians 3:9
branky: 3. Karolína Slavíková, 4. Karolína Slavíková, 33. Karolína Slavíková - 2. Anna Marešová, 15. Hana Poláková, 17. Aneta Toulová, 25. Hana Poláková, 28. Hana Poláková, 28. Adéla Cukrová, 30. Adéla Bočanová, 39. Aneta Toulová, 43. Eliška Reischlová; rozhodčí: Jiří Jelínek - Robert Kusek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Aneta Švátorová 21 - Martina Lerchová 19; po třetinách: 2:2, 0:5, 1:2
45:00 Komentář trenéra hostí Tomáše Grigara: První třetina nic moc, pak jsme ukázali zkušenost. Mrzí nás zranění, ale také neproměněné šance a ne úplně ideální výkon. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na další kolo.
45:00 Komentář trenéra domácích Vadim Všetula : Jsem pyšný na to, jak můj tým hrál. Soupeře jsme si poslali, tam kam chtěli a i extraligový tým na to skočil. Bohužel to nepochopila závodnička klokanowska, která zařídila snad všechny góly. Úžasný zážitek hrát takto s takovýmto soupeřem. Brzké uzdravení slečně a šťastnou cestu borcí....teda borkyně.
45:00 Střely ve třetí části Bivojky 5 Bohemians 7
43:29 Vaníčková netrefuje prázdnou bránu
42:57 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
42:38 Krásná kombinace Bohemians
42:26 GÓL FbŠ Bohemians! 3:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #23 Natálie Bartošová (3:9)
41:28 Zlámalová trefuje boční síť
40:50 Hra je zase v plném proudu
39:34 Hra přerušená kvúli zranění Cukrové
38:57 GÓL FbŠ Bohemians! 3:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #16 Aneta Toulová, asistoval #41 Eliška Císařová (3:8)
38:57 Toulová na nic nečeká a bere míček na florbalku a prostřeluje Švátorovou z úhlu
38:00 Litvínov zvládl oslabení
37:05 Loudová se pokouší střílet ale marně
36:40 Švátorová dnes předvádí parádní výkon
36:23 Bivojky zatím dobře zvládají oslabení suprově
35:43 Vyloučen hráč #63 Anna Rumlová družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
33:15 Vyhrocená situace před brankou litvínova
33:03 po druhé třetině která bivojkám nepřinesla nic dobrého tak třetí se nebojí a hned inkasují
32:53 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:7
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková bez asistence (3:7)
32:10 Švátorová chytá střelu od Bohemians
31:50 Hra se drží zatím na polovině bivojek
30:01 úvodní buly vyhrála Bohemka
30:00 Střely na bránu ve druhé části Bivojky 9 Bohemians 13
29:09 GÓL FbŠ Bohemians! 2:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #17 Hana Poláková (2:7)
28:20 Slavíková sama na Lerchovou ale ta míček čape
27:50 GÓL FbŠ Bohemians! 2:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Adéla Cukrová, asistoval #18 Klára Minářová (2:6)
27:20 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #48 Gabriela Vaníčková.
27:20 I přes nepříznivé skóre pro Litvínov tak je hra dost vyrovnaná
27:01 GÓL FbŠ Bohemians! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #94 Adéla Bočanová (2:5)
26:15 Plavcová se nebojí jít do těla a sráží Tancošovou
24:38 GÓL FbŠ Bohemians! 2:4
24:35 Vyhrocená situace u branky Litvínova
24:11 Bohemianská obrana nedává Bivojkám nic zadarmo
21:52 Andrlová přestřeluje bránu
21:03 Černá nepouští přes sebe žádnou z protihráček
20:28 Ani jeden z týmu nečekají na nic a hned berou soupeřovo chybu ve svůj prospěch
19:46 Hra se výrazně zrychlila
18:52 Bočanová zkoušela prostřelit Švátorovou ale marně
18:33 Bivojky se snaží neustále tlačit na Bohemku
16:23 GÓL FbŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #16 Aneta Toulová, asistoval #10 Eliška Reischlová (2:3)
16:10 Netušilová chtěla utéct bohemské obraně ale marně
15:20 Bivojky na nic nečekají a hned zkouší prostřelit Lerchovou
15:00 Úvodní buly vyhrál Litvínov
15:00 Střely na bránu v první část Bivojky 8 Bohemians 10
14:03 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #67 Veronika Loudová (2:2)
13:50 Těžké přímé střely od Bohemky na Švátorovu
12:52 Hra je zatím jako na kolotoči
11:56 Vaníčková střílí na Litvínovskou branku ale trefuje břevno
10:56 Bivojky úspěšně zvládly oslabení
10:23 Vytrhlíková vybíhá samotná na pražskou bránu a dostává se střely ale trefuje tyčku
09:03 Švátorová zatím bez problému vše chytá
08:20 Slavíková i přes oslabení udělala rychlí únik ale nepodařilo se jí jít do přímé střely
07:56 Vyloučen hráč #14 Lenka Svobodová družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
07:30 Andrlová se snažila střílet na Švátorovou ale střela byla zblokovaná litvínovskou obranou
06:50 Minařová chtěla jít rychlím obratem na Litvínovskou bránu ale bylo jí zabráněno
05:22 Krásná akce Rumlové která nahrávala Svobodové ale golmanka míček vidí
05:00 Hra je zatím dost vyrovnaná
04:35 I přes velkou snahu Bohemians neprostřelují domací golmanku Švátorovou
03:01 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (2:1)
03:00 Míček se dostal až k florbalce Slavíkové a ta nezaváhala
02:16 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:1
01:40 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #53 Anna Marešová, asistoval #10 Eliška Reischlová (0:1)
01:28 Bohemians se ze začátku ničeho nebáli a hned se snaží Bivojky tlačit
00:01 Úvodní buly vyhrál Litvínov