• 36 35:30
    3:9
    (Škabrada)

SK Alien Nation - FBC Kralupy n/V 3:9
branky: 20. Miroslav Koníček, 24. Miroslav Koníček, 33. Michael Thomas Beňačka - 1. Kristián Malík, 3. Tomáš Carvan, 5. Jakub Šebesta, 10. Jakub Šebesta, 20. Kristián Malík, 24. Jan Vytlačil, 31. Michal Malotínský, 32. Tomáš Carvan, 36. Tomáš Carvan; rozhodčí: Jan Šubrt - Patrik Trejbal; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Štrýgl ? - Adam Kocián ?; po třetinách: 0:4, 2:2, 1:3
35:30 GÓL FBC Kralupy n/V! 3:9
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #8 Tomáš Carvan, asistoval #11 Jiří Škabrada (3:9)
35:00 Timeout SK Alien Nation
35:00 Vyloučen hráč #10 Kristián Malík družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za sekání
32:10 GÓL SK Alien Nation! 3:8
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #14 Michael Thomas Beňačka, asistoval #6 Miroslav Koníček (3:8)
31:56 GÓL FBC Kralupy n/V! 2:8
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #8 Tomáš Carvan bez asistence (2:8)
30:29 GÓL FBC Kralupy n/V! 2:7
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #37 Michal Malotínský, asistoval #10 Kristián Malík (2:7)
29:01 Vyloučen hráč #65 Jan Vytlačil družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za sekání
24:00 rozbila se časomíra, omlouváme se za komplikace
23:54 GÓL FBC Kralupy n/V! 2:6
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #65 Jan Vytlačil, asistoval #11 Jiří Škabrada (2:6)
23:08 GÓL SK Alien Nation! 2:5
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #6 Miroslav Koníček, asistoval #14 Michael Thomas Beňačka (2:5)
19:54 GÓL SK Alien Nation! 1:5
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #6 Miroslav Koníček, asistoval #10 Adam Musil (1:5)
19:04 GÓL FBC Kralupy n/V! 0:5
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #2 Tomáš Čapek (0:5)
10:43 Vyloučen hráč #6 Miroslav Koníček družstva SK Alien Nation na 2 minuty za sekání
09:24 GÓL FBC Kralupy n/V! 0:4
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #33 Jakub Šebesta, asistoval #10 Kristián Malík (0:4)
06:32 Alieni měli radši zůstat v AREA 51, protože Kralupy zatím zápasu vládnou.
05:02 Gaspar poflexil s čelenkou.
04:05 GÓL FBC Kralupy n/V! 0:3
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #33 Jakub Šebesta, asistoval #22 Tomáš Pavel Bohata (0:3)
02:24 GÓL FBC Kralupy n/V! 0:2
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #8 Tomáš Carvan, asistoval #10 Kristián Malík (0:2)
02:20 Zápas zatím připomíná souboj Davida a Goliáše a David zatím dostává naloženo.
00:29 GÓL FBC Kralupy n/V! 0:1
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #10 Kristián Malík bez asistence (0:1)