Patrik KOVÁŘÍK
    (Riley)
EFT Karlovy Vary

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - FC Bučis Team 5:6
branky: 10. Marek Sluka, 11. Daniel Riley, 30. Adam Lešuk, 57. Karel Horký, 59. Patrik Kovářík - 17. Tomáš Matoulek, 20. David Munk, 25. Šimon Pavlíček, 36. Jakub Černý, 45. Tomáš Matoulek, 58. Šimon Pavlíček; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 99; zásahy brankářů: Dominik Kameš 31 - Marek Galajda 21; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích Michala Kuberta : Po skvělém vstupu do utkání jsme nechali hosty zbytečně vyrovnat. Hostující Kalina - Černý klukům motali hlavu. V závěru jsme si zasloužili vyrovnat, ale soupeř vždy odskočil. Slušné utkání, děkujeme našim klukům a pokud budeme takto dřít dále tak nemáme obavy z dalších zápasů. Hosté jsou překvapením NFL a gratulujeme mu k výhře. Díky všem v hale.
60:00 Komentář trenéra hostů Jana Zahalky: infarktový závěr zápasu tentokrát přisoudil tři důležité body nám. Opět velmi vyrovnaný zápas, který jsme měli rozhodnout dříve proměňováním vyložených šancí. V důležitých momentech zápasu nás v brance podržel vynikající Galajda.
60:00 Počet střel T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 13 , FC Bučis Team 14
58:17 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 5:6
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #52 Patrik Kovářík, asistoval #57 Daniel Riley (5:6)
57:42 Domácí tým se pokouší hrát v šesti lidech.
57:33 GÓL FC Bučis Team! 4:6
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #4 Adam Drastich (4:6)
56:52 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 4:5
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #57 Daniel Riley (4:5)
55:50 Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
55:50 Tým hostů se hrát do těla. Jejich zákroky jsou ovšem na hraně faulů.
53:52 Tým hostů nedává moc šancí domácím ke střele.
52:47 Vyloučen hráč #23 Bruno Sandner družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře
50:50 Hráč s číslem 71 Michal Nový se pokusil trefit míček v letu Bohužel trefil jenom do boční sítě.
48:40 Hráč s číslem 72 Jakub Uhřík se právě pokusil o střelu z půlky. První střela by byla zablokována. Druhý pokus netrefil brána.
46:48 Hráč s číslem 71 MIchal Nový si právě chtěl osedlat hostujícího obránce. Naštěstí je Michal Nový lepší hráč než kovboj.
44:44 GÓL FC Bučis Team! 3:5
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #46 Matěj Nykl (3:5)
44:44 Brankář Dominik Kameš předvedl další zákrok, ale na dorážku už nestačil.
43:13 První zákrok brankáře hostů.
41:33 Hráč s číslem 59 Adam Lešuk měl šanci dát gól. Bohužel netrefil míček.
40:01 Úvodní buly v třetí třetině vyhrál tým FC Bučis Team
40:00 Počet střel T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 6, FC Bučis Team 13
38:21 Vyloučen hráč #72 Jakub Uhřík družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
38:21 Už to začalo vypadat pro domácí tým dobře. Bohužel po nechtěném sekání se bude hrát pár minut 4 na 4.
37:46 Vyloučen hráč #88 Jan Wald družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:00 Tým domácích právě může hrát v šesti lidech.
35:50 I přes velký tlak domácích se jim nedaří dostat míček do branky.
35:42 GÓL FC Bučis Team! 3:4
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #29 Jakub Vondruška (3:4)
32:47 Tým domácích se opět dostává do tempa a to fanoušci přivítali potleskem.
31:40 Gólman domácích Dominik Kameš musel šanci hostů doslova zalehnout. Dlouho nikdo nevěděl kde je míček.
29:40 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #59 Adam Lešuk, asistoval #11 Tomáš Vlček (3:3)
29:40 Gól padl až po jedné střele a dvou dorážkách.
28:40 Balónek se právě nachomýtnul před bránou hostů. K jejich štěstí ho domácí nestihli zpracovat.
26:20 Tým hostů se dostává do tempa. Vedou jak v soubojích tak střelech na bránu.
24:57 GÓL FC Bučis Team! 2:3
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #8 Tomáš Matoulek (2:3)
24:10 Hráč s číslem 11 Tomáš Vlček dává do zápasu úplně všechno. Jeho bloky dělají hostům velké problémy.
22:28 Oba týmy se nedokáží trefit správně do brány. Střely lítají napravo nalevo od brány.
20:01 Úvodní buly v druhé třetině vyhrál tým FC Bučis Team
20:00 Počet střel T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 7, FC Bučis Team 10
19:59 GÓL FC Bučis Team! 2:2
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #11 David Munk, asistoval #22 Matyáš Kalina (2:2)
18:57 Dnešní zákroky hráče číslo 11 Tomáše Vlčka jsou fenomenální. Svému týmu pomáhá co to jde.
18:10 Hra se nějak podezřele uklidnila. Hráči si uvědomují nebezpečí co by mohlo plynout z jejich chyb.
16:03 GÓL FC Bučis Team! 2:1
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #8 Tomáš Matoulek bez asistence (2:1)
15:47 Hráč s číslem 44 Denys Polyanskyj správně vyhodnotil situaci dva na jednoho. Jeho obranný zákrok uspěl.
14:17 Hráč s číslem 52 Patrik Kovářík dostal míček a měl šanci vystřelit. Jeho rána, ale letěla vysoko nad bránu.
13:16 Rozhodčí nekompromisně pískají jakýkoliv zákrok blížící se faulu.
12:28 Tyčka, tyčka!! Ta právě zachránila domácí hráče od gólu.
11:00 Gólman týmu T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Dominik Kameš předvádí skvělé zákroky.
10:01 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:0
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #57 Daniel Riley, asistoval #71 Michal Nový (2:0)
10:01 Tlak, který tým T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vyvíjí na protihráče je famózní. FC Bučis Team nedostal čas ani a rozehrávku.
09:31 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:0
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #15 Marek Sluka, asistoval #52 Patrik Kovářík (1:0)
07:05 Hráč s číslem 71 Michal Nový právě vykoupal pár hráčů ve uprostřed hřiště. Potlesk od fanoušků ho neminul.
05:30 Obrana týmu T.B.C. LUCERN Králův Dvůr nedává soupeři žádnou šanci. Kdyby se počítaly bloky hráčů měli bychom tu minimálně dvouciferné číslo.
04:15 Gólman týmu FC Bučis Team právě předvedl slušný zákrok, když chytil odražený míček.
02:35 Hráč s číslem 11 Tomáš Vlček právě zablokoval dvě střely od soupeře. Poslední střela se odrazila za mantinel.
01:55 Zatím se neobjevila žádná dramatická střela na branku.
00:01 Úvodní buly v první třetině vyhrál tým T.B.C. LUCERN Králův Dvůr