• 58 57:50
    Prostějov
EFT Karlovy Vary

SK K2 Prostějov - FBC Ossiko Třinec 4:6
branky: 17. Josef Ťuik, 30. Jakub Krnáč, 51. Libor Čmela, 58. Josef Ťuik - 20. Tomáš Sikora, 21. Tomáš Janovský, 31. Dominik Kupczak, 46. Lukáš Tomiczek, 46. Filip Turoň, 49. Jan Janáč; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Tomáš Krátký 18 - Jan Gawryš Piško 12; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:3
60:00 Komentář trenéra domácích: Chybí nám větší trpělivost na míčku a kontrola hry, větší soustřeďění sami na sebe i když se zápas nevyvíjí podle našich představ soupeř místy hrál klidněji a nám utekl začátek 3. třetiny a to nám poté chybělo v závěru. Děkuji soupeři za zápas a přeji soupeři šťastnou cestu.
60:00 Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: 'Důraz soupeře našemu mladému týmu ze začátku dělal trochu problém. Dvě třetiny byly velmi vyrovnané, ale ve třetí jsme dokázali odskočit díky tomu, že nám lépe funovaly nohy. Děkujeme soupeři za zápas.'
57:50 Timeout SK K2 Prostějov
57:50 GÓL SK K2 Prostějov! 4:6
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #49 Josef Ťuik, asistoval #46 Zdeněk Fojt (4:6)
56:12 Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za držení
50:02 GÓL SK K2 Prostějov! 3:6
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #87 Libor Čmela, asistoval #46 Zdeněk Fojt (3:6)
48:45 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:6
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #16 Lukáš Tomiczek (2:6)
45:53 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:5
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #21 Tomáš Sikora (2:5)
45:01 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:4
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #16 Lukáš Tomiczek, asistoval #68 Lukáš Marthaus (2:4)
35:51 Vyloučen hráč #97 Jan Szmek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost
35:51 Vyloučen hráč #87 Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost
30:07 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #87 Filip Sikora (2:3)
29:06 GÓL SK K2 Prostějov! 2:2
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #19 Michal Konečný (2:2)
22:49 Vyloučen hráč #3 Michal Vašut družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za držení
20:18 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #15 Tomáš Janovský, asistoval #17 Filip Turoň (1:2)
19:59 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #21 Tomáš Sikora, asistoval #9 Jakub Kyselý (1:1)
19:46 Vyloučen hráč #19 Michal Konečný družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání
16:25 GÓL SK K2 Prostějov! 1:0
14:58 Vyloučen hráč #15 Tomáš Janovský družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hra rukou