• 59 58:14
    Olymp
EFT Karlovy Vary

OLYMP FLORBAL - FBC ROKYCANY 5:4
branky: 21. Ivan Petr, 23. Ivan Petr, 38. Dan Moravec, 45. David Jurášek, 47. Václav Lauda - 15. Jakub Svejkovský, 17. Jakub Svejkovský, 27. Lukáš Bendek, 53. Martin Fiala; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Filip Hejtík 25 - Jan Barna 24; po třetinách: 0:2, 3:1, 2:1
59:59 Hráč utkání : Rokycany - Barna Olymp - Hejtík
59:59 Komentář trenéra domácích JK : Jsme rádi za tři body, i když přes výraznou dominanci na míčku si představujeme lepší produktivitu v zakončení. Bohužel místo toho jsme rozehráli zvonko hru za gólmanem hostí. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu.
59:59 Komentář trenéra hostů : Bojovné utkání z obou stran. Malá střelecká produktivita a nevyužití hry 6 na 4 v posledních 2 minutách nás stály bod v tomto utkání. Děkujeme soupeři za utkání.
59:58 Olymp přežil oslabení a v utkání vítězí
59:58 Střely : Olymp 9 Rokycany 8
58:43 Máme tady přesilovku 6 vs 4 Těžké chvíle pro Olymp
58:14 Timeout OLYMP FLORBAL
58:14 Tlak Rokycan končí vyloučením na straně domácích.
58:13 Vyloučen hráč #33 Ivan Petr družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost
54:09 Rokycany zvýšily aktivitu a lehce ,,zlobí,,
52:40 No tak to byla rychle využitá přesilovka. Jedeme dál
52:39 GÓL FBC ROKYCANY! 5:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #10 Martin Štván (5:4)
52:29 Vyloučen hráč #18 David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
51:24 Moravec vyslal neskutečnou střelu bekhendem. Pro změnu břevno.... Tohle si gól zasloužilo, škoda....
48:23 Teď hosty, pro změnu, zachraňuje tyč
48:19 Ivan v obří šanci, hostující hráč se štěstím blokuje
46:04 Velmi rychlá akce v podání Juráška a Laudy. Olymp navyšuje vedení a dále buší do rokycanského bloku
46:03 GÓL OLYMP FLORBAL! 5:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #47 Václav Lauda, asistoval #37 David Jurášek (5:3)
44:54 Denemark rozjel krásnou akci, na jejímž konci je Jurášek s Thomou. Domácí konečně ve vedení.
44:53 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #37 David Jurášek, asistoval #98 Dalibor Thoma (4:3)
41:44 Slavík výborně vystřelil, opět tyč !
41:07 Slavík pěkně našel Ivana, ten minul.
40:30 Olymp v plném počtu.
39:59 Střely : Olymp 9 Rokycany 9
39:20 Olymp zatím s přehledem brání. Doufejme, že to vydrží.
38:31 Vyloučen hráč #37 David Jurášek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
38:12 Další střela na bránu, tentokrát hosty zachraňuje tyč
37:23 Chodl vyslal nepříjemnou střelu, kterou navíc tečoval Moravec. Olymp srovnává
37:22 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #32 Dan Moravec, asistoval #8 Filip Chodl (3:3)
36:02 Olymp stále aktivnějším týmem,
32:59 Hráči hostů v obranném bloku. Velmi pomáhají svému gólmanovi blokováním střel. Těžké se prosadit
30:30 Další dobrá šance Olympu, bohužel opět bez branky.Doufejme, že se to brzy zlomí.
28:17 Hejtík neskutečně zachránil Olymp od další inkasované branky
26:47 GÓL ROKYCAN. Olymp již v pěti. Bohužel nedostoupení hráče u mantinelu znamená vedení hostů
26:46 GÓL FBC ROKYCANY! 2:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #46 Jakub Boháč (2:3)
24:43 Vyloučen hráč #98 Dalibor Thoma družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za špatné střídání
22:22 Moravec svým důrazem donutil soupeře faulovat, z následující standartky předložil Ivanovi tutovku, ten se nemýlí. Začínáme od nuly.
22:21 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #32 Dan Moravec (2:2)
20:55 Ivanův výběh od mantinelu znamená snížení hned z kraje druhé části
20:54 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #99 Jan Denemark (1:2)
19:59 Střely : Olymp 11 Rokycany 12
19:01 Olymp jde pro snížení
16:40 Bohužel i další slabší chvilka domácích znamená gól v jejich síti. I takový je florbal......
16:39 GÓL FBC ROKYCANY! 0:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #77 Jakub Svejkovský bez asistence (0:2)
14:34 Z čista jasna tu máme gól Rokycan. Po menší chybě domácích přichází okamžitý trest
14:33 GÓL FBC ROKYCANY! 0:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #77 Jakub Svejkovský bez asistence (0:1)
13:55 Olymp opět tlačí, góly však nepřichází
13:10 Rokycany po delší době u balónku díky standartce
10:40 Olymp na hřišti dominuje avšak bez gólového úspěchu, Rokycany hrozí pouze z protiútoků a to spíše výjimečně
08:35 Domácí si tvoří pěkné šance, chybí však přesnost v zakončení
07:31 Trpělivá kombinace domácích, zakončená pěknou střelou Juráška, gólman se štěstím chytá
05:09 Pěkná kombinace domácích, střela však mimo....
03:17 Pěkná střela Moravce, Ivan před bránou doráží, úspěšnější však hostující gólman
01:48 V první šanci utkání domácí Ivan z otočky, bohužel mimo bránu.
00:01 V dnešním zápase se domácí pokusí napravit zaváhání ze soboty