4:6
    Jakub BOČEK
    (Čejka)

BLACK ANGELS - PSN Tatran Střešovice 4:6
branky: 11. Filip Rulíšek, 19. Jakub Boček, 38. Matouš Burian, 60. Jakub Boček - 10. Ondřej Sádlo, 13. Tomáš Navrátil, 30. Pavel Šimeček, 37. Zbyšek Piták, 48. Jonáš Kreysa, 49. Pavel Šimeček; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 125; zásahy brankářů: Daniel Pfeifer 34 - Lukáš Kříž 34; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:2
60:01 Komentář k utkání trenéra domácích BLACK ANGELS pana Zalubila:Dnes převážila taktika nad hrou. Rozhodla obdržená branka při naší vlastní přesilovce ve druhé třetině a soupeř si pak výhru zkušeně pohlídal.
60:00 Komentář k utkání trenéra hostů Tatranu Střešovic pana Menharta: Dnes úplně odlišný průběh utkání. Jsem rád, že jsme opět zvládli klíčovou fázi zápasu a ve třetí třetině Blacky v zásadě nepustili do výraznějšího tlaku.
60:00 Střely po 3. třetině BA 10 Tatran 11
59:54 GÓL BLACK ANGELS! 4:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #19 Štěpán Čejka (4:6)
58:37 BA bez golmana
58:36 Timeout BLACK ANGELS
55:32 Čejka míjí úplně prázdnou bránu
52:12 Lanýž do bloku
51:36 Vyloučen hráč #17 Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
50:47 Signalizovaná výhoda pro Tatran
48:50 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #54 Pavel Šimeček, asistoval #79 Ronald Gašparík (3:6)
48:50 Náhoďák
47:20 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa bez asistence (3:5)
43:53 Pfeifer teď podržel svůj tým
41:03 Čejka ze vzduchu mezi nohama jen do Kříže
40:32 BA v plném počtu
40:01 Úvodní bully 3. třetiny pro Tatran
39:49 Obrovská šance Buriana zůstává nevyužita
38:32 Vyloučen hráč #71 Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
37:01 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #19 Štěpán Čejka (3:4)
37:01 Čejkys na střed na Buriho a ten tohle dává
36:02 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Zbyšek Piták, asistoval #29 Filip Langer (2:4)
36:02 Neviděl jsem, nepovim
35:57 Vyloučen hráč #8 Jonáš Kreysa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:45 Hyenka Buri ze vzduchu přestřeluje
29:57 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #54 Pavel Šimeček, asistoval #25 Pavel Sládeček (2:3)
29:57 Dres Derevlanyjho skóruje na bližší tyč
27:22 Ronaldo se zachoval opravdu nehezky proti Burianovi. Mu přeplo ne?
26:11 Hromada z brankoviště jen do Kříže
24:56 Obušek v samostatném úniku trestuhodně neproměňuje
20:01 První bully 2. třetiny pro BA
20:00 Střely v první třetině 15:13.
18:48 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #29 Jakub Hromada (2:2)
18:48 Napodruhé už to vyšlo a je srovnáno 2:2
18:11 Hromadova skrytá střela pouze do Kříže a dorážka Bočka mimo.
17:44 Švéda zbytečně dohrál za brankou Veselého, který se těžce zvedá.
15:45 Obuškova střela byla pouze propagační a nijak neohrozila Kříže.
14:40 Čáslava ve sprinterském souboji nepustil do šance Kreysu.
12:56 Rulíšek teď minul přihrávku před prázdnou klecí hostí.
12:06 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #29 Filip Langer (1:2)
12:06 Tatran využívá svou přesilovou hru.
10:46 Vyloučen hráč #86 Adam Bouček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
10:46 Rychlá odpověď od Rulíška, kterého našel Obuškevič.
10:26 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #14 Martin Obuškevič (1:1)
09:10 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #21 Ondřej Sádlo, asistoval #29 Filip Langer (0:1)
09:10 Je tu první branka zápasu, Langer seběhl na střed našel křižnou přihrávkou Sádla a ten trefuje nad nohu domácího golmana.
06:00 Langer s Navrátilem si vyšlápli na Bočka, který je ale vyřešil a s jistotou zakládá útok.
05:10 Kreysa, kterému se včera hodně dařilo má na hřišti své strážce.
03:20 Langer se zkusil dostat ke střele ze středu, ale přes Jandu se nedostal.
02:14 Čejka v šanci, těsně vedle.
01:20 Zatím oboustranně opatrné utkání.
00:01 Začíná druhé utkání série. Po včerejší výhře je na tom lépe Tatran ale Blaci dnes budou chtít srovnat.