2
    Patrik POLLAK

EFT Karlovy Vary

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC Vikings Kopřivnice 6:0
branky: 14. Arnošt Nechvátal, 14. Michal Šmíd, 32. Václav Černoch, 41. David Novák, 43. Václav Černoch, 50. Jan Zbořil; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Daniel Chrást 18 - Jan Klinka 8, Jakub Strakoš 11; po třetinách: 2:0, 1:0, 3:0
60:00 Komentář trenéra domácích: Dnes jsme si šli pro výhru od začátku do konce. Zvládli jsme být po celé utkání koncentrovaní a to společně s bezchybným brankářem rozhodlo. Nicméně jak říká kolega, zítra se hraje od nuly. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostí:Dnes to nevyšlo.Zítra se jede odznova. Děkuji soupeři za zápas.
59:19 Střely v třetí třetině: 6-6
58:19 Kopřivnice měla další šanci, ale gól nedává.
57:16 Vyloučen hráč #86 Patrik Pollak družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:40 Chrást přidává další skvělý zákrok.
53:30 Skvělá hra Gullivers. Uzamkli Kopřivnici v obranném pásmu.
52:30 Chrást svojí vystřelovací nohou chytá i další pokus hostů
50:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Jakub Strakoš družstva FBC Vikings Kopřivnice
49:53 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #26 Jan Zbořil, asistoval #27 Jan Kvapil (6:0)
49:53 Zbořil využívá přesilovou hru.
49:20 Žurek vypálil jedovatou, ale trefil masku golmana hostů
49:05 Vyloučen hráč #12 Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře
46:55 Hosté v přesilové hře nic nevymysleli.
45:40 Domácí tým vyhazuje míček na polovinu soupeře.
44:55 Vyloučen hráč #26 Jan Zbořil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
44:55 Hostující tým dostává výhodu přesilové hry.
43:40 Hostující tým se po dlouhé době drží na útočné polovině
42:48 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #13 Václav Černoch, asistoval #14 Radek Dřevěný (5:0)
42:48 Černoch se dostal do samostatného úniku a s přehledem zakončil.
40:52 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #71 David Novák, asistoval #8 Michal Házy (4:0)
40:52 Novák aka KRTEK přesně dorazil skákavý míček do branky soupeře.
39:59 Střely v druhé třetině: 8-6
38:50 Chrást chytá i další střelecký pokus Kopřivnice
35:59 Házy se pokoušel vystřelit, ale jeho střela minula bránu.
34:10 Vyloučen hráč #4 Ondřej Kubátko družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:44 Dnešní utkání sleduje 120 diváků
31:58 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:0
31:58 Černoch propálil golmana hostů mezi nohy.
31:20 Gullivers ubránili přesilovku výborně.
30:00 Hostům zatím přesilovka nejde.
29:04 Vyloučen hráč #8 Michal Házy družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
27:50 Druhá třetina je zatím nudná.
25:03 Chrást chytá i další nebezpečnou střelu.
23:23 Černoch zahazuje velkou příležitost.
22:20 Bouška svým silným backhandem prověřil brankáře hostů.
21:23 Hostující tým zatím aktivnější.
20:00 Mimochodem, naši junioři vedou 3:1 ke konci druhé třetiny proti Otrokovicím. DO TOHO KLUCI. #letsgogulls
20:00 Náš hlasatel o přestávkovém programu perlí. Střely lítají zleva doprava, z vrchu dolů.
20:00 Litujte že tu nejste!!! Přítomní diváci pravě sledují zápas přípravek Gulls proti Židenicím!!
19:59 Střely v první třetině: 11-6
19:15 Černoch po standartní situaci netrefil bránu.
17:13 Hostující tým kombinuje na vlastní polovině hřiště.
16:12 Tým Kopřivnice hraje spíše defenzivně.
15:16 Dřevěný byl ve velké šanci vychytán.
13:46 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #6 Michal Šmíd, asistoval #71 David Novák (2:0)
13:46 Gullivers se povedlo ze dvou velkých šancí skórovat.
13:17 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #19 Arnošt Nechvátal, asistoval #71 David Novák (1:0)
11:00 V šanci Bouška, ale nedokázal zakončit.
09:31 Šanci hostujícího týmu chytá Chrást.
06:00 Střelecky aktivnější jsou Gullivers.
04:50 Poprvé si na míček šáhnul i domácí golman Chrást.
04:00 První šanci zápasu měli hráči Gullivers, ale nepovedlo se jim dát branku.
01:33 Oba dva týmy vstoupily do tohohle utkání aktivně. Hra se přelévá ze strany na stranu.