1

2

3.

OLYMP FLORBAL Zeus - Technology Florbal MB White 4:5pn
branky: 6. Adam Valášek, 7. Adam Valášek, 8. Martin Peťovský, 22. Martin Peťovský - 2. Šimon Čechura, 3. Vojtěch Borovský, 5. Jan Venera, 25. Filip Bergman, N Filip Kohút; rozhodčí: Jakub Dragoun - Martin Procházka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Trojan ? - Jakub Vlasta ?; po třetinách: 3:3, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL Zeus hráč #98 Filip Mašek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB White hráč #44 Filip Kohút a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL Zeus hráč #48 Tadeáš Nedoma , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB White hráč #66 Jan Venera a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL Zeus hráč #22 Robin Frank Davis a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB White hráč #46 Patrik Šebek , ale gól nevstřelil.
39:00 Zahájena trestná střílení
26:00 Ukončení 2. části
24:29 Timeout Technology Florbal MB White
24:29 Vyloučen hráč #18 Jakub Vavák družstva OLYMP FLORBAL Zeus na 2 minuty za bránění ve hře
24:17 GÓL Technology Florbal MB White! 4:4
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #46 Patrik Šebek (4:4)
21:21 GÓL OLYMP FLORBAL Zeus! 4:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil #26 Martin Peťovský, asistoval #3 Adham El Walily (4:3)
18:05 Vyloučen hráč #50 Martin Vacek družstva Technology Florbal MB White na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
07:56 GÓL OLYMP FLORBAL Zeus! 3:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil #26 Martin Peťovský bez asistence (3:3)
06:41 GÓL OLYMP FLORBAL Zeus! 2:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil #69 Adam Valášek, asistoval #3 Adham El Walily (2:3)
05:10 GÓL OLYMP FLORBAL Zeus! 1:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil #69 Adam Valášek bez asistence (1:3)
04:04 GÓL Technology Florbal MB White! 0:3
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil #66 Jan Venera, asistoval #46 Patrik Šebek (0:3)
02:13 GÓL Technology Florbal MB White! 0:2
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil #31 Vojtěch Borovský bez asistence (0:2)
01:05 GÓL Technology Florbal MB White! 0:1
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil #67 Šimon Čechura bez asistence (0:1)