• 45 44:55
    10:4
    (Jiruška)

FbK Kostelec nad Orlicí - 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY 10:4
branky: 5. Adam Jiruška, 9. Adam Jiruška, 10. Pavel Houserek, 11. Jakub Rajnštajn, 13. Adam Jiruška, 39. Adam Jiruška, 42. Petr Černohorský, 43. Petr Černohorský, 45. Jakub Rajnštajn, 45. Jakub Rajnštajn - 4. Petr Kunc, 6. Lukáš Hůlka, 15. Jan Brokeš, 20. Jan Fremuth; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Rudolf Fenyk 11 - Miroslav Greguš 8; po třetinách: 5:3, 0:1, 5:0
44:55 GÓL FbK Kostelec nad Orlicí! 10:4
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil #41 Jakub Rajnštajn, asistoval #9 Adam Jiruška (10:4)
44:55 A zápas končí jednoznačně 10:4. Kostelec si ze závěru zápasu udělal exhibici
44:12 GÓL FbK Kostelec nad Orlicí! 9:4
44:12 'Ola lá', jak prohrásil časoměřič Janeček. Další parádní gól Kostelce
43:45 Tyčka Rokytnice!
42:51 GÓL FbK Kostelec nad Orlicí! 8:4
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil #55 Petr Černohorský, asistoval #9 Adam Jiruška (8:4)
42:51 Nádherná souhra dvou kosteleckých kanonýrů a teď už je opravdu rozhodnuto
41:18 GÓL FbK Kostelec nad Orlicí! 7:4
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil #55 Petr Černohorský, asistoval #93 Vítězslav Chmelař (7:4)
41:18 Kostelec asi definitivně rozhoduje o osudu dnešního utkání. Krásná střela Petra Černohorského, která vymetla i ty poslední pavučinky, co v brance Rokytnice ještě zbyly
39:36 Hosté se ještě nevzdávají. Začínají využívat své množstevní převahy
38:17 GÓL FbK Kostelec nad Orlicí! 6:4
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil #9 Adam Jiruška, asistoval #55 Petr Černohorský (6:4)
38:17 Kostelec využívá přesilovku a Rokytnice to už bude mít velmi těžké
37:50 Vyloučen hráč #18 Lukáš Hůlka družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:24 Kostelec nachází poslední zbytky sil a usadil se v útočném pásmu
34:51 Mikulecký se ocitl sám před brankářem, ale utekl mu míček a k zakončení se nedostal
32:33 Rokytnice přečkala toto oslabení a ještě živí naději na obrat
31:57 Po kontroverzním střetu se dostal do úniku Jiruška, gólmana Rokytnice ale nepřekonal
30:30 Vyloučen hráč #9 Jan Brokeš družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za hra na zemi
30:30 Tuto snahu jim ale hned komplikuje dvouminutový trest
30:01 Začíná nám třetí třetina, která bude ve znamení snahy Rokytnice otočit dnešní utkání
29:15 Dnešnímu utkání přihlíží 6 věrných fanoušků
27:07 Rokytnice se velmi snaží o vyrovnání. Zatím ale selhávají na kompaktní obraně domácích
25:38 Kostelecký 'McDavid' znovu ukázal své dovednosti, obránci Rokytnice si ho ale dokázali pohlídat
24:32 Kostelec se snaží hrát především na dlouhé přihrávky, nicméně ne vždy se jim to podaří a očividně domácím docházejí síly
19:19 GÓL 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY! 5:4
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil #13 Jan Fremuth, asistoval #18 Lukáš Hůlka (5:4)
19:19 Rokytnice je momentálně jednoznačně aktivnějším týmem a jejich útočná aktivita nakonec vyústila vstřelením branky
16:40 Kostelec se na chvíli usadil na útočné polovině, ale jeho snaha končí útočným faulem
15:25 Druhá třetina začíná útočným tlakem Rokytnice
14:03 GÓL 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY! 5:3
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil #9 Jan Brokeš, asistoval #69 Petr Kunc (5:3)
14:03 To je zatím opravdu smolný zápas pro Jana Zahradníčka. Míček se od něho znovu odrazil a je to už jeho druhý vlastní gól. Dnes není očividně ve své kůži
13:29 Hosté se snaží alespoň snížit do konce první třetiny
12:23 GÓL FbK Kostelec nad Orlicí! 5:2
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil #9 Adam Jiruška, asistoval #93 Vítězslav Chmelař (5:2)
12:23 Nicméně přichází rychlý protiútok Kostelce a skóre se znovu mění
12:00 Rokytnice se znovu dostává do hry a ohrožuje branku Kostelce
11:05 Kostelec se dostával do dobré příležitosti, ale přihrávka Kamila Horného nenašla spoluhráče
10:11 GÓL FbK Kostelec nad Orlicí! 4:2
09:20 GÓL FbK Kostelec nad Orlicí! 3:2
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil #10 Pavel Houserek, asistoval #9 Adam Jiruška (3:2)
09:20 Krásná střela v podání veterána a legendy týmu Pavla Houserka do horního růžku brány
08:52 GÓL FbK Kostelec nad Orlicí! 2:2
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil #9 Adam Jiruška, asistoval #17 Kamil Horný (2:2)
08:30 Kostelečtí byli sevřeni v obranném pásmu, ale zachraňuje je útočný faul Rokytnice
06:40 Velmi dobrá práce Kamila Horného v obraně a domácí se osvobozují
06:33 Vyloučen hráč #55 Petr Černohorský družstva FbK Kostelec nad Orlicí na 2 minuty za sekání
05:25 GÓL 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY! 1:2
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil #18 Lukáš Hůlka, asistoval #10 Václav Hanus (1:2)
05:25 Bohužel přichází smolná vlastní branka do sítě Kostelce
04:19 GÓL FbK Kostelec nad Orlicí! 1:1
03:41 GÓL 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY! 0:1
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil #69 Petr Kunc, asistoval #7 Jakub Rykr Šindelář (0:1)
03:23 Hosté jsou v plném počtu
02:00 Domácí kombinují na útočné polovině a snaží se dostat do dobré střelecké příležitosti.
01:23 Vyloučen hráč #28 Tomáš Chlumecký družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za blokování florbalky