• 60 59:52
    2
    Jiří VALIGURA

FBK Jeseník - FBC ZŠ Uničov 8:3
branky: 8. Jan Lutonský, 12. Zbyněk Slováček, 33. Ondřej Stavianis, 40. Martin Příhoda, 40. Lukáš Ďopan, 41. Lukáš Ďopan, 48. Ondřej Stavianis, 56. Václav Břenek - 3. Daniel Vaverka, 52. Josef Veselík, 60. Vít Charvát; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Václav Killar; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 260; zásahy brankářů: Petr Bárta 8 - Jan Hublar 18; po třetinách: 2:1, 3:0, 3:2
60:00 Komentář vedoucího týmu domácích: Po vlažné až odbyté první třetině se domácí tým dostal na koníčka a získal potřebný náskok po zbytek utkání. Během zápasu se Ondřej Stavraki zaskvěl asistencí roku, kdy šajtlí alá Tomáš Rosický vyslal Mňauka do golovky, kterou proměnil. Děkujeme hostům že body nechali u nás a rozhodčím za uklidňující výkon. Eskerrit lean a flex FBK Oleee
60:00 GRATULACE Jeseníčku k zasloužené výhře, čest poraženému Uničovu, velký dík fanouškům za podporu!!!
60:00 Komentář trenéra hostů Leopolda Čížka: Domácí vyhráli zaslouženě. Byli celý zápas lepším týmem, k čemuž jim přispěla naše pasivní hra. Děkuji soupeři za zápas
59:52 Vyloučen hráč #86 Jiří Valigura družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost
59:00 GÓL FBC ZŠ Uničov! 8:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #13 Vít Charvát bez asistence (8:3)
57:10 Krásné střely na obou stranách, fanoušci jsou spokojeni!
55:58 GÓL FBK Jeseník! 8:2
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #24 Václav Břenek, asistoval #7 Martin Hudec (8:2)
54:28 Hra je vyrovnaná a akční, pomocný personál nestíhá spravovat padající mantinely.
51:47 Gratulace Uničovu za vstřelený gól v oslabení!
51:46 GÓL FBC ZŠ Uničov! 7:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #75 Josef Veselík, asistoval #48 Jakub Charvát (7:2)
50:00 Uničov se pokoušel o několik střel na Bártu, teď už musí bránit v oslabení.
49:58 Vyloučen hráč #3 Daniel Vaverka družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
48:40 Nenasytní jeseničtí fanoušci chtějí 10 gólů, tak pojďme hoši!!!
47:22 ZOOOORBAAAA, Stavíkovi se dnes daří.
47:21 GÓL FBK Jeseník! 7:1
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #21 Ondřej Stavianis, asistoval #42 Marek Ďopan (7:1)
46:30 Brankář Uničova odráží těžké střely.
44:00 Je vidět, že kluci z Uničova jsou mladé krve a dobré kondice, kluci z Jeseníku zase sází na dlouholetou zkušenost.
41:40 Hra graduje, první gól třetí třetiny Lukáše Ďopana byl ihned následován vyloučením Trsťana za hru na zemi, kluci z Uničova se snaží využít přesilové hry.
41:07 Vyloučen hráč #23 Martin Trsťan družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hra na zemi
40:37 GÓL FBK Jeseník! 6:1
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #74 Lukáš Ďopan, asistoval #21 Ondřej Stavianis (6:1)
39:59 GÓL FBK Jeseník! 5:1
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #74 Lukáš Ďopan, asistoval #42 Marek Ďopan (5:1)
39:59 Úžasné zakončení druhé třetiny dvěma góly Jeseníčku těsně před koncem, RAKETOU NA MARS!!!
39:52 GÓL FBK Jeseník! 4:1
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #25 Martin Příhoda bez asistence (4:1)
37:30 Nekompromisní Martin Trsťan zachránil Jeseníček před bránou, dobrá práce!
36:22 Vyloučen hráč #7 Martin Hudec družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání
35:30 Krásný výběh na bránu dvojie Rokýtka a mladý Plísňák, následně i StaviG, obojí bohužel bez zakončení.
32:03 Náááááádherný gól poměrně dlouho impotentního Ondřeje Stavianise, halou se rozezněla ZORBA, oléééééé
32:02 GÓL FBK Jeseník! 3:1
29:30 Neskutečný zákrok gólmana Bárty pravou nožkou, asi dobrá rozcvička!
28:00 Žádné střely, fanoušci se probouzí a začínají fandit, snaží se hráče vyhecovat k nějaké zajímavé akci.
26:54 Šance se teď přelévají z jedné strany na druhou, jak to asi dopadne?
24:20 Jeseník tlačí soupeře, hra se začíná vyostřovat.
21:29 Krásná práce Martina Trsťana v obraně.
17:58 Mamka volá nehádej se Ďope, rodinné drama.
17:57 Krásná střela Marka Ďopana bez zakončení, bratr se hádá s rozhodčím.
13:00 Děkujeme fanouškům za početnou účast a vytvoření krásné atmosféry!!!!!!!
11:44 GÓL FBK Jeseník! 2:1
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #29 Zbyněk Slováček, asistoval #67 Jan Lutonský (2:1)
11:29 Vyloučen hráč #83 Martin Macho družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:00 Jeseník opakovaně střílí na bránu, zatím bez zakončení.
09:00 Zraněn hráč Jeseníku Martin Rokyta, doufejme, že to ještě rozchodí.
08:00 Sledujeme vcelku vyrovnaný zápas, ale na míčku je momentálně více Jeseník.
07:14 GÓL FBK Jeseník! 1:1
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #67 Jan Lutonský, asistoval #42 Marek Ďopan (1:1)
04:00 Na úvod utkání jsme si vyslechli státní hymnu ku příležitosti 100. výročí vzniku Československa a hymnu týmu Jeseníčku: ÁÁÁÁÁÁ nová hala už je tu, v tomhle našem okresu, v tomhle našem okresu v městě Jeseníku. Nananááánáá, nananánáááááá heeeeej Jesenííííík!!!!!!!!!!!
02:57 GÓL FBC ZŠ Uničov! 0:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #3 Daniel Vaverka, asistoval #20 Martin Mirga (0:1)
00:00 Vítáme fanoušky krásného florbalu na utkání Divize D, Dnes soupeří týmy FBK Jeseník a FBC ZŠ Uničov. Přejeme pěknou podívanou.