1

5.

EFT Karlovy Vary

Fbk Buldoci GOP Radotín - Orka Čelákovice B 6:4pn
branky: 3. Vojtěch Dlouhý, 20. Luboš Jindřich, 42. Luboš Jindřich, 44. Vojtěch Andrle, 46. Luboš Jindřich, N Luboš Jindřich - 16. Jan Sedlák, 16. Jiří Marvan, 26. Petr Březina, 45. Tomáš Pezl; rozhodčí: Petr Dunda - Václav Flek; vyloučení: 6 + Lukáš Jiran 5:3; využití: 2:2; zásahy brankářů: Zdeněk Chamrád ? - Petr Freiman ?; po třetinách: 1:0, 1:3, 2:1
5 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci GOP Radotín hráč #5 Luboš Jindřich a vstřelil rozhodující gól (6:4).
5 Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #54 Jan Sedlák , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci GOP Radotín hráč #55 Radim Špejra a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #45 Matěj Čech a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci GOP Radotín hráč #5 Luboš Jindřich , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #34 Ondřej Čech , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci GOP Radotín hráč #69 Tomáš Prokop , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci GOP Radotín hráč #55 Radim Špejra , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #45 Matěj Čech , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 5:4
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #5 Luboš Jindřich z trestného střílení (5:4)
44:53 GÓL Orka Čelákovice B! 4:4
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #13 Tomáš Pezl, asistoval #54 Jan Sedlák (4:4)
44:14 Timeout Orka Čelákovice B
44:14 Vyloučen hráč #5 Luboš Jindřich družstva Fbk Buldoci GOP Radotín na 2 minuty za sekání
43:37 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 4:3
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #86 Vojtěch Andrle, asistoval #33 Vojtěch Vašák (4:3)
41:08 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 3:3
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #5 Luboš Jindřich, asistoval #69 Tomáš Prokop (3:3)
40:38 Vyloučen hráč #2 Jakub Kvasnička družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za sekání
37:00 Vyloučen hráč #55 Radim Špejra družstva Fbk Buldoci GOP Radotín na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:25 GÓL Orka Čelákovice B! 2:3
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #14 Petr Březina, asistoval #13 Tomáš Pezl (2:3)
23:39 Vyloučen hráč #55 Radim Špejra družstva Fbk Buldoci GOP Radotín na 2 minuty za sekání
22:25 Vyloučen hráč #4 Lukáš Jiran družstva Fbk Buldoci GOP Radotín na 5 minuty za hrubost
20:32 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Dlouhý družstva Fbk Buldoci GOP Radotín na 2 minuty za sekání
19:29 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 2:2
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #5 Luboš Jindřich bez asistence (2:2)
18:33 Vyloučen hráč #14 Petr Březina družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za sekání
17:27 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Dlouhý družstva Fbk Buldoci GOP Radotín na 2 minuty za hra na zemi
15:37 GÓL Orka Čelákovice B! 1:2
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #76 Jiří Marvan, asistoval #38 Lukáš Jarolím (1:2)
15:17 GÓL Orka Čelákovice B! 1:1
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #54 Jan Sedlák bez asistence (1:1)
11:34 Vyloučen hráč #69 Tomáš Prokop družstva Fbk Buldoci GOP Radotín na 2 minuty za blokování florbalky
03:41 Vyloučen hráč #34 Ondřej Čech družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za sekání
02:46 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 1:0
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #18 Vojtěch Dlouhý, asistoval #33 Vojtěch Vašák (1:0)