Kristina ZLATNÍKOVÁ
    (Paletářová)
EFT Karlovy Vary

Florbalová akademie MB - Ivanti Tigers Jižní Město 2:5
branky: 31. Jitka Šnejdarová, 36. Kateřina Kvapilová - 6. Kateřina Kovaříková, 10. Michaela Chlebcová, 28. Kateřina Kovaříková, 34. Kateřina Kovaříková, 58. Kristina Zlatníková; rozhodčí: Karel Hlinka - Josef Kubát; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Karolína Špačková 51 - Adéla Malkusová 38; po třetinách: 0:2, 2:2, 0:1
60:00 Střely po třetí třetině Florbalová akademie a Ivanti Tigers 12:18
60:00 Komentář trenéra hostí: Ubojovaná výhra podpořená výborně chytající gólmankou. Víme na čem máme zapracovat do dalších zápasů, v naší hře se střídají lepší pasáže s horšími. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích: Na začátku zápasu bych tento výsledek bral všemi deseti, protože známe sílu soupeřek. Ale nyní mě mrzí kolik jsme neproměnili šancí (netrefili jsme odkryté branky) a to nás stálo ještě lepší výsledek. Ale musíme být na zemi, jsem spokojen. Díky divákům za bouřlivou podporu a soupeřkám za hezký zápas. Šťastnou cestu domů.
59:05 Zbývá minuta do konce zápasu a domácí se stále snaží.
57:07 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:5
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #17 Kristina Zlatníková, asistoval #27 Barbora Paletářová (2:5)
56:11 Do konce utkání zbývají minuty a hra se ne a ne poohnout.
54:25 Trojánková trefuje břevno a hra pokračuje.
53:22 Hostí jsou zase v pěti.
52:22 Domácí mají krásné zákroky na brankářku hostí.
51:20 Vyloučen hráč #27 Barbora Paletářová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání
49:26 Jsme v polovině třetí třetiny a hra je vyrovnaná.
46:21 Zákrok Paletářové, Špačková s grácií vychytává.
46:03 Na podporu týmu zde jsou věrní fanoušci, kteří zde neponechají chvíli ticha.
44:50 Krásná útočná akce ze strany domácích.
42:15 Špačková má teď volno, jelikož se všechna hra odehrává na polovině hostí.
41:03 Na začátku třetí třetiny jsou síly obou týmů vyrovnané.
40:00 Střely po druhé třetině Florbalová Akademie a Ivanti Tigers 12:18
39:51 Krásný zákrok Jirkové M. a Vacardové.
36:04 Nasazení hráčů je úžasné. Oba týmy se rvou o míček.
35:24 GÓL Florbalová akademie MB! 2:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Kateřina Kvapilová, asistoval #34 Barbora Doležálková (2:4)
33:51 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:4
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #23 Eliška Trojánková (1:4)
31:46 Po precizně střeleném gólu Šnejdarové se domácí probrali a je to vyrovnaný zápas.
30:32 GÓL Florbalová akademie MB! 1:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #32 Jitka Šnejdarová bez asistence (1:3)
28:21 Ivanti Tigers jsou na míčku a domácí se snaží bránit za každou cenu.
27:33 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 0:3
26:15 Vyloučen hráč #7 Anna Říhová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:34 Krásná střela Doležálkové, avšak gólmanka hostí vychytala i to.
21:24 Špačková vychytává lehkou střelu Šťastkové.
20:15 Odstartovala nám druhá třetina a na míčku jsou domácí.
20:00 Střely po první třetině Florbalová Akademie a Ivanti Tigers 16:20
19:30 Zbýva posledních 30 sekund do konce a na míčku jsou domácí.
17:50 Domácí mají teď velkou šanci vstřelit góla.
17:25 Vyloučen hráč #62 Nikola Hrabánková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:30 Kombinovaný útok Čermákové a Kvapilové brankářka hostí snadno vychytává.
15:00 Zbývá nám posledních 5 minut do konce první třetiny a i přesto, že Ivanti Tigers vedou se Florbalová Akademie nevzdává.
12:22 Jirková A. dostává přihrávku dopředu a sama míří na bránu, ale těsně míjí branku.
10:05 Jirková A. těsně míjí bránu.
09:24 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 0:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #38 Michaela Chlebcová, asistoval #43 Kristýna Balcárková (0:2)
08:05 Krásný zákrok Baťkové, ale Špačková je pozorná a míček vyráží.
06:00 Po vstřeleném gólu Kovaříkové se míčku ujali domácí a snaží se probojovat na stranu hostí.
05:23 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 0:1
04:37 Hosté udržují míček na straně domácích.
01:30 Florbalová Akademie se snaží prorazit obranu Tigers, ale obrana Tigers se snaží udržet protihráče na jejich straně.
00:49 Vyloučen hráč #43 Kristýna Balcárková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:01 zápas byl rozehrán a míček mají na hokejkách Tigers.
00:00 Dobrý den. Vítáme vás u dnešního zápasu Florbalové Akademie a Ivanti Tigers. Přejeme příjemnou zábavu.