• 39 38:19
    5:8
    (Stehlík)

FBC Playmakers Prostějov - FBS Olomouc C 5:8
branky: 12. Kamil Pán, 20. Miroslav Bukovan, 31. Michal Konečný, 33. Patrik Dočkal, 35. Patrik Dočkal - 1. Martin Willmann, 16. Jaroslav Vychodil, 20. Ondřej Stehlík, 26. Ondřej Stehlík, 34. Martin Willmann, 36. Richard Beran, 38. Jan Schneider, 39. Martin Willmann; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Radim Klimecký; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Miroslav Klimeš ? - Tomáš Martínek ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 3:4
39:00 Ukončení 3. části
38:19 GÓL FBS Olomouc C! 5:8
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil #11 Martin Willmann, asistoval #13 Ondřej Stehlík (5:8)
37:05 Zvládne Prostějov vstřelit 2 góly za 2 minuty? Odpověď na tuto otázku zná jedině Milan 'Fasek' Hnízdil, který závěr vypjatého utkání sleduje z pohodlí domova.
37:04 Timeout FBC Playmakers Prostějov
37:04 GÓL FBS Olomouc C! 5:7
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil #4 Jan Schneider, asistoval #14 Tomáš Pírek (5:7)
35:22 GÓL FBS Olomouc C! 5:6
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil #42 Richard Beran, asistoval #22 Jan Houserek (5:6)
34:54 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 5:5
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #94 Patrik Dočkal, asistoval #23 Kamil Pán (5:5)
33:13 GÓL FBS Olomouc C! 4:5
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil #11 Martin Willmann, asistoval #42 Richard Beran (4:5)
33:13 Pozdrav, i když spíše nepříjemný, přichází i z řad Olomouce. Stav utkání 4-5.
32:03 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 4:4
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #94 Patrik Dočkal, asistoval #57 Pavel Janeček (4:4)
32:03 Pozdrav 'Faskovi' posílají čtvrtým gólem i jeho spoluhráči. Stav utkání tedy 4-4.
30:40 Zdravíme všechny florbalové nadšence sledující zápas z pohodlí domova, obzvláště pak nehrající hvězdu prostějovského celku Milana 'Faska' Hnízdila a přejeme mu dobrou chuť k jeho vydatné večeři.
30:00 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 3:4
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #88 Michal Konečný, asistoval #94 Patrik Dočkal (3:4)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:09 GÓL FBS Olomouc C! 2:4
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil #13 Ondřej Stehlík, asistoval #45 Adam Žížlavský (2:4)
19:59 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 2:3
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #33 Miroslav Bukovan z trestného střílení (2:3)
19:32 GÓL FBS Olomouc C! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil #13 Ondřej Stehlík, asistoval #47 Vladimír Žížlavský (1:3)
15:30 GÓL FBS Olomouc C! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil #16 Jaroslav Vychodil, asistoval #11 Martin Willmann (1:2)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:29 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 1:1
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #23 Kamil Pán, asistoval #75 Dominik Vychodil (1:1)
01:17 Vyloučen hráč #4 Jan Schneider družstva FBS Olomouc C na 2 minuty za sekání
00:34 GÓL FBS Olomouc C! 0:1