Adam RŮŽEK
    (Kieler)

EFT Karlovy Vary

FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice 4:7
branky: 3. Josef Juha, 14. Matyáš Krebner, 17. Patrik Kieler, 60. Adam Růžek - 7. Filip Langer, 11. Jakub Kolísko, 19. Filip Langer, 42. Marek Beneš, 53. Marek Beneš, 56. Marek Beneš, 59. Mikuláš Komárek; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 920; zásahy brankářů: Michal Kotouček 29 - Tomáš Fibiger 10; po třetinách: 3:3, 0:0, 1:4
65:00 Komentář trenéra Milana Fridricha (Tatran Střešovice) :Jsme rádi že jsme zvládli důležitou třetí třetinu. Utkání se od druhé třetiny neslo v nervóznějsím duchu. Do dalších utkánních musíme zapracovat na větší kvalitě celé hry. Děkujeme soupeři za utkání. Tři body pro nás extrémě důležité.
65:00 Komentář trenéra Jakuba Štěpánka (Fbš Bohemians) :První utkání sezony z naší stany nervózní. Bohužel pokud nedáme přes 40 minut branku vyhrává se těžko. Věřím že se dále budeme zlepšovat. Díky divákům, pořadatelům a soupeři. Věřím jsme si OpenAir všichni užili.
60:00 Střely ve 3. třetině: 7 - 16
59:53 GÓL FbŠ Bohemians! 4:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #88 Adam Růžek, asistoval #66 Patrik Kieler (4:7)
59:53 Adam Růžek už jen zmenšil brankový rozdíl.
58:35 GÓL Tatran Teka Střešovice! 3:7
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #9 Mikuláš Komárek bez asistence (3:7)
58:35 Kindlovi to podklouzlo a Mikuláš Komárek bezpečně dopravil míček do Kotoučkovi prázdné brány.
57:21 Růžkův pokus zablokoval Váňa.
56:51 Timeout FbŠ Bohemians
55:55 Tým domácích se snaží vyrovnat, a proto se rozhodl hrát v šesti.
55:24 GÓL Tatran Teka Střešovice! 3:6
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš z trestného střílení (3:6)
55:24 Marek Beneš provádí trestné střílení.
54:44 Kotouček v souboji s Kreysou. Rozhodčí to ponechali bez povšimnutí.
52:16 GÓL Tatran Teka Střešovice! 3:5
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #29 Filip Langer (3:5)
52:16 Langer nahodil míček na bránu Bohemky a Beneš si zpracoval a vystřelil .
52:10 Vítovec se snaží rozeběhnout akci Tatranu a uspěšně.
51:25 Utkání na Centrálním kurtu Štvanice sleduje 920 diváků.
50:01 Komárek sportovně přenechal míček soupeří po přerušení.
50:00 Probíhá střídání stran kvůli svítícímu slunci.
48:22 Vyloučen hráč #91 Filip Ullmann družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost
48:22 Vyloučen hráč #88 Adam Růžek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
46:34 Ve středu hřiště se střetl Kindl a Meliš.
45:57 Maty Krebner zkusil střelu backhandem. Fibiger bez zákroku...
44:18 Komárek otestoval Kotoučka střelou na přední tyč. Kotouček v pohodě zareagoval a střelu vyrazil.
43:01 Hra byla přerušena po střetu v rohu, když si Ullmann pomohl rukou na zádech.
41:53 GÓL Tatran Teka Střešovice! 3:4
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #70 Milan Meliš (3:4)
41:53 Marek Beneš se obtočil kolem tyčky a zustrčil míč Kotoučkovi mezi nohy.
40:52 Nebezpečný volný úder rozehrával Cabejšek, neústil v nic vážného.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostí.
40:00 Střely ve 2. třetině: 3 - 7
40:00 Počet střel ve druhé třetině: Bohemians 3 Tatran 7
38:40 Celá střídačka domácích se zvedla ze sedaček , když Kolísko omylem nahrál míček Fibigerovi a chytil ho do ruky. Rozhodčí nechává hru běžet, přihrávka byla tečovaná.
38:07 Probíhá technická pauza kvůli opravě velkého brankoviště.
36:10 Fibiger vychytal Bohemku!!! Juha měl úplně prázdnou bránu a v tu mu do toho skočil Fibiger a zkazil mu plány.
34:36 Neskutečná šance Meliše, jenž byl vytlačen ze střeleckého úhlu a tudíž se mu nepovedlo překonat Kotoučka.
32:56 Sládeček špičkou čepele vytečoval míč mimo ohrožení brány.
32:04 Langer jen nechápavě kouká na sudího, který pískl faul.
31:26 Dlouhá hra bez přerušování. Dlouhá hra bez šancí...
30:36 Tým hostí hraje v plném počtu.
30:34 Probíhá komerční přestávka.
28:36 Vyloučen hráč #20 Dalibor Švéda družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost
28:15 Oba týmy hrají v plném počtu.
27:38 Tatran má zatím více ze hry při hře 4 na 4.
26:15 Vyloučen hráč #25 Pavel Sládeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za držení
26:15 Vyloučen hráč #21 Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení
25:54 V krátkém časovém úseku proběhlo 5 faulů .
24:02 Fibriger se natáhl až na mantinel za jeho svatyní pro míček.
22:51 Krebner v souboji s Benešem.
21:58 Tým hostí hraje v plném počtu.
21:52 Brankář domácích odkopával míček v nebezpečné situaci.
20:01 Právě začala 2. třetina, do které vstoupí Bohemians v přesilové hře.
20:00 Střely v 1. třetině: 4 - 13
19:58 Vyloučen hráč #70 Milan Meliš družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání
18:19 GÓL Tatran Teka Střešovice! 3:3
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #70 Milan Meliš (3:3)
16:26 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Patrik Kieler, asistoval #98 Kryštof Krbec (3:2)
16:26 To se dějí věci .Bohemka v oslabení dává branku. Kieler vystihl přihrávku a šel do samostatného úniku.
16:02 Tatran se snaží využít přesilovku,ale ne a ne překonat obranu.
15:03 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zezulka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
13:30 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #88 Adam Růžek (2:2)
13:30 Naprostá sehranost. Tak by se dal ohodnotit gól Matyáše Krebnera. 5 rychlých přihrávek, střela a slavíme.
12:24 Fibiger chytil míček, jenž se kutálel po zemi. Okamžitě byla odpískána malá domu.
10:44 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:2
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #35 Marek Beneš (1:2)
10:44 Beneš pracoval za brankou soupeře a z otočky přihrál na nabíhajícího Kolíska, který vystřelil na zadní tyč.
10:08 Buršík tvrdě sražen Kolískem.
10:00 Probíhá komerční přestávka.
09:15 Mikuláš Komárek trefil tyč!!!
08:25 Dobisík se snažil udělat kličku z rohu, ale Fibiger skočil po míčku.
07:36 Zezulka je naháněný Benešem za brankou domácích.
06:14 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:1
06:14 Dobře umístěná střela znamená vyrovnání.
05:47 V rohu na půlce domácích se faulem prezentoval Kieler, který držel hůl hráči Tatranu.
04:37 Čihák otestoval Fibigera střelou z půlky. Brankář je ale pozorný.
03:56 Švéda ostře poslal Krebnera na mantinel. Bohemians budu mít rozehrávku z rohu .
02:07 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #21 Jakub Buršík (1:0)
02:07 Buršík Juhovi dal parádní přihrávku do prázdné brány.
00:26 Bohemka se rychle dostala do útoku a dělá Tatranu problémy.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00 Vážení diváci vítejte u online přenosu 1.kola Tipsport Superligy ve kterém se střetne Fbš Bohemians a Tatran Střešovice.