0

1

5.

1. SC Vítkovice Oxdog - Tatran Omlux Střešovice 4:5pn
branky: 7. Jan Šebesta, 15. Robin Žydel, 25. Jan Šebesta, 46. Adam Delong - 18. Jan Řehoř, 25. Jakub Gruber, 57. Marek Vávra, 58. Milan Fridrich, N Marek Vávra; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 320; zásahy brankářů: Lukáš Souček 17 - Michal Rebro 16; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:2, 0:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC Vítkovice Oxdog hráč #44 Lukáš Hájek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Omlux Střešovice hráč #21 Marek Vávra a vstřelil rozhodující gól (4:5).
4 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC Vítkovice Oxdog hráč #19 Lukáš Řezanina , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Omlux Střešovice hráč #11 Jan Natov , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC Vítkovice Oxdog hráč #55 Jakub Hubálek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Omlux Střešovice hráč #27 Milan Fridrich , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC Vítkovice Oxdog hráč #72 Adam Delong , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Omlux Střešovice hráč #91 Filip Ullmann , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC Vítkovice Oxdog hráč #4 Petr Jankulár , ale gól nevstřelil.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Vyjádření trenéra Vítkovic, pana Michala Deuse: Dnes jsme měli zápas hodně dobře rozehraný a 50 minut jsme byli lepším týmem. Hosté z minima vytěžili maximum a my naopak nedokázali proměnit vyložené šance. Na to se však historie neptá. Jsme ve složité situaci, ale budeme bojovat do poslední vteřiny.
70:00 Vyjádření trenéra Tatranu, Jiřího Jakoubka: Velká pochvala týmu za závěr třetí třetiny a prodloužení. Doufám, že v Praze soupeře dorazíme
70:00 Nejlepší hráči: Vítkovice - 17 Šebesta, Tatran - 25 Gruber
70:00 Ukončení prodloužení
70:00 Střely v prodloužení 1:1, celkem 20:21
69:12 Tatran teď drží míček na své polovině
67:39 Tatran nyní obětavě brání.
66:48 Domácí to zkoušejí dlouhými míčky.
64:31 Pešat ze vzduchu vysoko přestřeluje.
57:11 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 4:4
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #27 Milan Fridrich, asistoval #35 Marek Beneš (4:4)
57:11 Chybu Delonga na brankovišti trestá Fridrich a srovnává na 4:4
56:24 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 4:3
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #18 Martin Richter (4:3)
56:24 A vyplácí se to, Richter téměř okamžitě snižuje
56:11 Timeout Tatran Omlux Střešovice
56:11 Tatran to zkusí bez brankáře.
54:58 Domácí drží míček daleko od své branky
53:22 Heczko z dálky těsně minul.
51:52 Veltšmíd se skvěle vrátil a překazil šanci Natovovi.
49:43 Gruberův pokus bez problémů kryje Souček.
47:41 Heczko střílel těsně vedle
46:47 Fridrich se teď přiznal k teči a rozhodčí přisuzují míček domácím.
45:29 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 4:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #53 Marek Bräuer (4:2)
45:29 Delong táhlou střelou překonává Rebra
44:55 Dlouhý míček od Žydela adresáta před brankou nenašel.
44:28 Hra je teď plynulá a dlouho se hraje bez přerušení
43:37 Tatran je nyní v tlaku.
42:15 Matejčík obral Richtera o míček a zkusil vystřelit. Útočník Tatranu ale svou chybu napravil a střelu zblokoval
31:45 Pešat vystihl rozehrávku hostí ale Rebra nepřekonal
31:20 Rebro zlikvidoval během chvilky tři střely domácích, dvě Matejčíka a jednu Jousiho
30:16 Hubálek srazil Fridrichův pokus do autu
28:57 Richter se pokoušel zakončovat zády k brance ale obrana domácích byla pozorná
27:57 Na hřišti se objevuje Pavel Jankulár
26:56 Pešat připravil možnost pro Bräuera, ten se ale dostal příliš blízko Rebrovi a ten tak jeho pokus lapil
24:42 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 3:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #44 Lukáš Hájek (3:2)
24:42 Odpověď domácích ale přišla vzápětí a Šebesta vrací domácím vedení
24:05 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #91 Filip Ullmann (2:2)
24:05 Gruber se dostal ke střele a trefil přesně horní růžek branky
22:44 Řezanina s Hájkem se dostali ke střelám. Rebro byl však pozorný.
21:25 Žydel to opět zkusil z uctivé vzdálenosti, tentokrát však branku minul
20:00 Střely v 1. třetině 6:6
19:44 Delong pouze do obránce, na druhé straně Mayer vedle
18:52 Fridrichovo zakončení chytá Souček, Tatran je nyní aktivnější než v úvodu a vyrovnává hru.
17:43 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #83 Jan Řehoř, asistoval #25 Jakub Gruber (2:1)
17:43 Řehoř zakončil přesně na vzdálenější tyč a snižuje
15:50 Na druhé straně se na branku řítil Matúš, i on cíl těsně minul.
15:09 Rychlou souhru Tatranu zakončil Ullmann střelou vedle
14:31 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 2:0
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #11 Robin Žydel, asistoval #19 Lukáš Řezanina (2:0)
14:31 Žydel ranou z dálky po výběhu zvyšuje na 2:0
12:47 Natov se zničehonic objevil sám před Součkem. Jeho zakončení minulo branku o kousek.
10:54 S pokusem Delonga neměl Rebro větší problémy
09:11 Žydel využil chybné rozehrávky hostí a řítil se sám na Rebra, ten ovšem jeho kličku výborně vystihl.
08:14 Heczko je v nadějné pozici faulován. Standardka se ale domácím nevyvedla.
06:14 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:0
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #8 Filip Heczko (1:0)
06:14 Šebesta překvapil Rebra ranou ze střední vzdálenosti a dostává domácí do vedení!
05:27 Pešat s Veltšmídem předvedli pěknou souhru, po které prvně jmenovaný vystřelil nad branku
03:56 Zatím sledujeme o poznání opatrnější úvod než včera
01:38 Standardní situace pro Tatran. Souček si připsal první zákrok
00:34 Hájek se hned ze startu dral zpoza branky do šance