8:2
    (Kincl)
TV utkání 13. 10. 2024 KLV vs. VIN

Wizards DDM Praha 10 - FbC Panthers 8:2
branky: 1. Tomáš Kincl, 33. Jan Heller, 36. Karel Smutný, 45. Karel Smutný, 47. Adam Čechovič, 47. Tomáš Kincl, 55. Adam Čechovič, 57. Karel Smutný - 13. Pavel Daněk, 28. Pavel Daněk; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 19 - Tomáš Kudera 22, Jan Borák 0; po třetinách: 1:1, 2:1, 5:0
60:00 střely celkem domácí 30, hosté 21
60:00 střely po třetí třetině domácí 11 hosté 10
60:00 komentář hostujícího trenéra : dvě třetiny vyrovnaná hra, třetí třetinu jsem nezvládli. stejně jako ty předchozí dvě.
60:00 komentář domácího trénéra : soustředěný výkon ).
58:45 Hostujicí tým se snaží ještě něco se zápasem udělat.
58:17 Domácí Vávra chytá jeden projektil za druhým.
56:35 GÓL Wizards DDM Praha 10! 8:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #58 Tomáš Kincl (8:2)
56:35 Střídání brankáře. Nový brankář #96 Jan Borák družstva FbC Panthers
56:35 Domácí K. Smutný se dočkal a vsítil hattrick. Po jemné teči překonává golmana.
56:00 Hosté v útočném pásmu, jejich pokus však odvrátil domácí Burian.
55:26 domácí Čechovič, šel sám ze strany na branku, jeho pokus miří však nad.
54:05 GÓL Wizards DDM Praha 10! 7:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #69 Adam Čechovič, asistoval #23 Jan Heller (7:2)
54:05 domácí Čechovič dává po nádherném přečíslení dva na jednoho svojí druhou branku.
53:15 hra se odehrává především ve středním pásmu.
49:20 Tímto domácí tým děkuje malé Věrce Vašíčkové, že odvedla tatínka z hrací plochy.
49:20 Po odchodu Vašíčka a Kratochvíla se domácím začlo dařit.
48:05 famózní dva zákroky domácího gólmana Vavry.
47:00 Hostujicím se time out moc nevyplatil, prohrávají již o čtyři branky.
46:54 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #58 Tomáš Kincl bez asistence (6:2)
46:20 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:2
46:20 Domácí Čechovič se po vrácení do A týmu zapisuje do tabulky střelců
45:45 domácí Smutný se pokoušel o hattrick, ale dostal přihrávku na paty.
44:33 Timeout FbC Panthers
44:33 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:2
44:33 domácí Smutný nachází v sobě střelce, střelou beckhendem prostřeluje gólmana. domácí vedou už o dvě branky.
43:30 Zraněný hráč domácího týmu J. Zoth pomáhá s pořádáním a rovná mantinely.
43:15 Domácí gólman Vávra pochytal už pár slušných pokusů, jsem zvědav co ještě všechno chytí.
41:21 domácí J. Vašíček odchází z důvodu, citování hráče 'nemá mi kdo hlídat dítě ' co k tomu dodat. asi nic.
40:00 Během druhé pauzy, odešli z domácího týmu dva hráči. J. Vašíček - M. Kratochvíl z nejasných důvodů
40:00 třetí třetina začne ve 20:25
40:00 celkem střely po druhé třetině domácí 20 hosté 10
40:00 střely po druhé třetině domácí 11 hosté 4
39:00 hostující tým měl řadu šancí na vyrovnání. poslední minuta bude ještě hodně zajímavá.
37:00 vedoucí domácího týmu p. Urbanec burcuje svůj tým hlasitým pokřikem.
35:39 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný bez asistence (3:2)
35:39 Domácí góóól v přesilové hře Smutný konečně prostřeli z vrcholu brankovište. Gólman neměl nejmenší šanci
34:25 Domácí mají v přesilové hře řadu příležitostí. zatím jim tam nic nespadne.
32:40 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #40 Jakub Slavíček (2:2)
32:40 Domácí srovnávají skóre.
30:12 domácí Smutný měl na hokejce vyrovnání, bohužel neprostřelil gólmana,
27:59 GÓL FbC Panthers! 1:2
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #22 Roman Školník (1:2)
27:59 Hosté udeřili z rychlého brejku.
25:30 domácí v šanci, Čechovič našel Buriana a ten střelou z první otestoval gólmana. Jeho pokus se štěstím zlikvidoval.
23:37 hra se postupem času vyrovnává.
22:54 domácí gólman vyhlavičkoval pokus mezi diváky.
21:15 Bratrská spolupráce J.Kincla a T. Kincla vedla jen ke zblokování střely.
21:02 Hostující tým začal druhou třetinu tlakem a je lepším týmem první minuty.
20:00 Střely celkem 15. Druhá třetina začne 19:41
20:00 Střely po první třetině domácí 9. Hosté 6
19:04 Hostující tým v plném počtu. Přesilová hra moc zajímavých šancí na skórování nepřinesla.
18:00 Přesilovka zatím nic nepřinesla.
17:04 Domácí mají šanci na odskočení nerozhodného stavu.
15:20 Hosté v trvalém tlaku. Vávra zatím odolává
14:35 Hosté trefují vzdálenější tyč branky.
14:00 Hostujicí tým povzbuzen vyrovnavací brankou, si vytváří další střelecké možnosti.
12:45 GÓL FbC Panthers! 1:1
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #41 Pavel Daněk z trestného střílení (1:1)
12:45 Hostujicí Daněk proměnil se štěstím trestné střílení.
12:45 Hostujicí tým pojede nájezd.
12:00 Domácí střílí z každé pozice.
10:56 domácí T.Kincl připravil krásnou přihrávkou, střelecký pokus pro Marka, jeho pokus hostující gólman zlikvidoval.
10:10 Hraje se ve velkém tempu, obě mužstva si vytváří přiležitosti ke skórování, golmani zatím odolávají.
08:43 Hostující tým se zabydlel v útočném pásmu.
07:51 domácí J.Kincl krásně prohodil dva hráče, ale do branky míč nezasunul, z proti útoku hostujicí tým netrefil branku.
06:26 domácí Smutný, vystřelil pěkně z půlky, ale hostující gólman chytá.
03:25 Domácí T.Kincl daroval možnost ke skórování, soupeře domácí gólman vychytal.
01:40 Hostujicí hráč. 88 netrefil skákající míček před prázdnou brankou.
00:26 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #58 Tomáš Kincl, asistoval #88 Martin Marek (1:0)
00:26 Na první gól se nemuselo dlouho čekat. Domací vedou zásluhou T.Kincla 1:0