2
    Martin SEDLÁČEK

EFT Karlovy Vary

FBŠ SLAVIA Plzeň B - Panthers Praha Boys U23 8:4
branky: 6. Matěj Soukup, 19. Tomáš Vlček, 20. Lukáš Porazil, 21. Lukáš Porazil, 34. Jindřich Mošna, 37. Tomáš Vlček, 49. Tomáš Vlček, 55. Matěj Soukup - 18. Filip Malík, 41. Jan Tvrdek, 44. Kryštof Malý, 49. Jaroslav Janoušek; rozhodčí: Dalibor Berka - Luděk Lejba; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Jaroslav Jůna 16 - Denis Ali 22; po třetinách: 3:1, 3:0, 2:3
60:00 Komentář domácích Jíra František (Trenér): Jsme určitě rádi za první 3 body. Ve druhé třetině jsme soupeře začali hodně přehrávat a jak pak zaznělo, byla to nejlepší třetina letošní sezóny, takhle bychom měli hrát pořád. Ve třetí třetině jsme zbytečně povolili a zavánělo to dramatem, naštěstí jsme dokázali dotáhnout zápas do vítězného konce. Děkujeme za zápas.
60:00 Komentář hostů Chochlovský David (Vedoucí): Bohužel náš nedůraz nás dneska stál výsledek. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:47 Janoušek se snaží ještě vymyslet koncouvou nahrávku.
59:36 Ali dobře chytil odražený míček do vzduchu.
59:20 Hosté hrají v plném počtu.
59:03 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny
58:36 Do konce přesilové hy zbývá přibližně 30 vteřin
57:52 Domácí se pokoušejí o to, aby jejich přesilová hra dopadla lépe než první, zatím se to ale nedaří
57:20 Vyloučen hráč #79 Martin Sedláček družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za sekání
57:17 Malík se snažil zakončit, těsně před střelou do odkyté branky ho dostihl Jonáš.
55:57 Malkus dobře prověřil pozornost golmana hostí, když po rychlé Mošnově nahrávce okamžitě zakončil,zatímco hosté napůl střídalli.
54:56 Máme před námi posledních přibližně 5 minut zápasu.
54:18 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 8:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #96 Matěj Soukup, asistoval #77 Adam Petrák (8:4)
54:18 Slávisti jsou dneska opravdu draví po gólech.
53:03 Tvrdek zaměstnal Malkuse, Mošnu i Jůnu, umístit míček do branky se mu už ale nepodařilo.
52:05 Panthers se pouští do aktivního napadání, je vidět že se opravdiu snaží změnit dosavadní vývoj zápasu
50:57 Nepraš dobře zabránil nahrávce do poloprázdné branky.
50:06 Katolický se pokusil zakončit backhandem, tvrdá střela ale končí mimo branku.
48:52 GÓL Panthers Praha Boys U23! 7:4
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #27 Jaroslav Janoušek, asistoval #18 Štěpán Hanzl (7:4)
48:48 Jírovi při obranném zákroku proběhl míček mezi nohami a hosté se pokoušejí rychle zakončit.
48:06 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 7:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #83 Tomáš Vlček, asistoval #96 Matěj Soukup (7:3)
48:06 Domácí jsou dnes opravdu gólově při chuti
47:25 Nepraš se pro balonek musel vrátit až hluboko na svou polovinu
46:55 Malý si pohlídal balonek před napadajícím Malkusem.
45:55 Hanzl přihrál na čekajícího Seldáčka u mantinelu, který ale Jůnovu bránu úplně míjí
45:29 Fait dobře našelLöffelmanna na středu, ten ale trefuje bránícího hráče.
44:58 Chochlovský si připisuje další střelu.
44:32 Janoušek byl zastaven faulem a Panthers zůstávají na balonku.
44:22 Nepraš nyní zaměstnává Vlčka se Soukupem
43:28 GÓL Panthers Praha Boys U23! 6:3
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #74 Kryštof Malý, asistoval #17 Jan Tvrdek (6:3)
43:28 Panthers do třetí třeiny vlétli opravdu bojovně! již během 3,5 minut zvládli dát dva góly!
40:50 GÓL Panthers Praha Boys U23! 6:2
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #17 Jan Tvrdek, asistoval #79 Martin Sedláček (6:2)
40:50 Tvrdek vymetl pavučinky v rohu plzeňské branky.
40:00 Střely ve 2. části: 11:4
39:40 Souboj dvou dvacetdvojek končí úspěšněji pro domácího hráče.
39:08 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:15 Bendíkovi v poslední chvíli odskakuje balonek.
37:26 Brada se dostává na hřiště a rovnou se mu podaří prokličkovat mezi hráči Panthers téměř do gólové situace.
36:21 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 6:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #83 Tomáš Vlček, asistoval #86 Šimon Jonáš (6:1)
36:21 Nyní už domácí ale odskakují, Vlček si připisuje bodík v dnešním zápase a skóre je 6:1
36:00 Skvělý obranný zákrok malého, sám proti třema nabíhajícím hráčům udržel chladnou hlavu a zabránil gólu.
35:27 Hanzl byl po chybě domácích sám před Jůnou, ten však vytáhl skvělý zákrok a skóre tím pádem zůstává neměnné.
34:51 Budkova střela zazvonila o Aliho branku
33:44 Katolický se krásně dostal až na střed hřiště, koncová střelamu však nesedla.
33:30 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 5:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #22 Jindřich Mošna, asistoval #28 Jaromír Fait (5:1)
31:14 Panthers ubránilo početní nevýhodu
30:31 Spěvák atakoval Porazila u manitnelu a užuž to vypadalo, že se mu podaří získat balonek, Malkus však přišel na pomoc a domácí si balonku udrželi na svých čepelích.
30:28 Opět byl Tvrdek proti Mošnovi úspěšný.
29:49 Prvnístřela přesilové hry přišla od Mošny z pravého mantinelu, trefuje však pouze Tvrdkovu botu.
29:24 Vyloučen hráč #18 Štěpán Hanzl družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za sekání
29:24 Hanzl bohužel nečistě odebral Löffelmannovi balonek a uvidíme první početní výhodu dnešního zápasu.
28:44 Hanzl proti Faitovi. Hanzl radši zvolil nahrávku na Chochlovského.
27:44 Malík jde rozehrát standartní situaci z rohu. Přihrává na nabíhajícího Spěváka, tomu se však otočka nepovedla.
26:04 Panthers se snaží zakončovat z každé šance, bohužel to  stále nevede ke snížení rozídlu,
24:20 Hra je z obou stran více či méně opatrná a ani jeden tým se najednou nikam nežene
22:44 Nebezpečná střela nyní prolétla těsně nad Jůnovo brankou.
22:17 Janoušek proti Faitovi úspěšnější.
21:58 Hosté se poprvé dostávají k balonku po chybě a faulu domácích.
21:35 Soukup hledal Vlčka před brankou, našel ale pouze Porazila téměř na půlící čáře.
21:01 Hra se celou první minutu odehrává na polovině hostí.
20:42 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #70 Lukáš Porazil, asistoval #69 David Malkus (4:1)
20:42 Opět domácí těží z důrazu kolem Aliho branky a odskakují na tříbrankové vedení.
20:17 Malkus předává balonek Mošnovi, Ali  jeho střelu však chytá
20:01 Úvodní buly druhé části dnešního zápasu vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:59 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #70 Lukáš Porazil, asistoval #39 Hynek Mošna (3:1)
19:59 Mošnovu střelu výborně tečoval přímo před Alim Porazil a Panthers dostávají tzv. gól do šatny.
19:31 Nyní byli hráči Panthers důrazní až moc, při honbě za gólem faulovali a míček se vrací na čepele domácích
18:39 Tvrdek se Sedláčkem získávají balonek a pokouší se hru uklidnit.
18:19 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 2:1
18:19 Kempf ztrácí balonek a po důrazu ve velkém brankovišti se domácí opět ujímají vedení.
17:13 GÓL Panthers Praha Boys U23! 1:1
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #41 Filip Malík, asistoval #74 Kryštof Malý (1:1)
17:13 Ladra teď zablokoval hned dvě střely,napřed od Soukupa a poté od Porazila.
17:13 Skvělý obranný zákrok Malíka proti Mošnovi a jeho následná rychlá střela mají za následek vyrování na 1:1
16:18 Tvrdek se probojoval přes dva bránící hráče, skončil však pouze za brankou domácích.
15:49 Marek a Sedláček trpělivě čekají na chybu v rozehrávce.
15:20 Marek vytváři tlak na rozehrávajícího Jíru, ten radši pouze odcouvává.
15:00 Ali teď svůj tým opravdu podržel, po střele z blízka od Soukupa.
14:36 Nepraše teď potrápil i Mošna, ten navíc získal standartní situaci na polovině Panthers.
14:03 Katolický si obhodil Nepraše na mantinelu, tím však jeho šance na gól skončila.
13:10 Spěvák trefuje tyčku.
12:19 Hrdonka ztrácí balonek za soupeřovo brankou a Merkner využil šance přeběhnout hřiště a zakončit. Skóre zůstává neměnné.
11:58 Janoušek z výběhu zkouší srovnat skóre. Je ve svém pokusu neúspěšný
11:27 Jonáš vyhrál sprinterský souboj s Landrou, ale bohužel míjí Aliho branku.
11:15 Hanzl se ocitl před Jůnovou brankou, ale míček netrefuje dle představ a nedaří se mu snížit brankový rozdíl.
11:12 Bendík po souboji s Malkusem vybojoval pro svůj tým standartní situaci v rohu domácích
10:57 Hostí rozehrávají od mantinelu
10:47 Porazil po Mošnově nahrávce přestřeluje branku.
10:34 Jůna si připisuje další zákrok.
09:20 Faitovi byl balonek odebrán na středu hřiště a skončil na čepelích hostí.
08:41 Hanzl si s napadáním soupeře poradil a zakládá akci přihrávkou na Janouška.
08:22 Poraziův tvrdý backhand končí za mantinelem
07:37 Janoušek nabíhá do hloubi útočné poloviny a snaží se vytvořit si prostor
07:04 Katolického střelu zblokoval Malík a ihned vyráží do protiútoku
06:29 Malík hledá Nepraše, aby přes něj mohl rozehrát.
05:58 Löffelmann ztráci v souboji se  Sedláčkem balonek a musí se rychle vracet při mantinelu.
05:31 Slávisté se po vstřeleném gólu probrali a snaží se aktivně napadat.
05:06 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #96 Matěj Soukup bez asistence (1:0)
05:06 Důraz se nyní domácím vyplatil a otevírají skóre zápasu.
04:21 Vlček se pokoušel dostat přes Aliho, ten byl však připraven
03:46 Kapitán Panthers jedovatou střelu prověřil pozornost domácího golmana.
03:10 Pěkná akce domácích končí, bohužel pro ně, mimo branku.
02:50 Porazil a Malkus hledají cestu na útočnou polovinu.
02:38 Bendík rozehrává na Nepraše, akce byla přerušena faulem.
02:03 Merkner dobře z první trefoval a téměř ohrozil Jůnovu branku, nakonec však přestřeluje.
01:40 Marek hledal Sedláčka před brankou, přihrávku však nasměroval přímo mezi nohy.
00:52 Mošna na balonku čeká až mu dostřídá tým a trojice Soukup, Petrák vymýšlejí hru.
00:27 Katolický vybojoval balonek a rovnou se pokouší o rozehrávku od 3 tří.
00:01 Balonek z úvodního buly dnešního zápisu vyhrává Kempf a rovnou rozehrává na Chochlovského.
00:01 Vítáme všechny fanoušky u online přenosu ze zápasu Divize mezi týmy FBŠ SLAVIA Plzeň B a Panthers Praha Boys U23.