Simona KABELÁKOVÁ
    (Uimonen)
EFT Karlovy Vary

FBK 001 Trutnov-Nové Město - Crazy girls FBC Liberec 4:12
branky: 13. Nikola Marková, 18. Kateřina Tylšová, 36. Nikola Marková, 49. Renata Kubíčková - 11. Markéta Kosová, 22. Martina Ježková, 25. Petra Cinkánová, 27. Markéta Kosová, 30. Lucie Paulovičová, 30. Hana Uimonen, 32. Markéta Kosová, 32. Martina Ježková, 47. Kateřina Moťková, 51. Kateřina Moťková, 53. Martina Dostalíková, 56. Simona Kabeláková; rozhodčí: Adéla Jaucová - Martina Šrámková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Martina Gécová 30 - Alena Vokatá 20; po třetinách: 2:1, 1:7, 1:4
59:59 Komentář trenérky hostí: První třetinu jsme zaspali, soupeř nás zaskočil svou aktivitou. Naštěstí se hráčky od druhé třetiny vzpamatovaly a začali hrát, tak jak mají.
59:59 Komentář trenéra domácích: Po katastrofální druhé třetině a nedodržování stanovené taktiky jsme zaslouženě prohráli.
59:59 Nejlepší hráčka hostí - 15 - Paulovičová Lucie
59:59 Nejlepčí hráčka domácích: 2 - Bálintová Jaroslava
59:59 Počet střel: Domácí - 24 Hosté - 42
59:59 střely domácí -7, hosté 15
55:59 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:12
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #34 Simona Kabeláková, asistoval #12 Hana Uimonen (4:12)
55:26 standartní situace LB z blízkosti velkého brankoviště končí mimo
54:13 trutnovské hráčky si nyní vytvořili pár šancí ze kterých se bohužel skóre nemění
52:10 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:11
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #2 Martina Dostalíková bez asistence (4:11)
50:35 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:10
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #17 Kateřina Moťková, asistoval #15 Lucie Paulovičová (4:10)
50:35 opět zacloněná střela která končí v domácí brance
48:05 GÓL FBK 001 Trutnov-Nové Město! 4:9
Branku družstva FBK 001 Trutnov-Nové Město vstřelil #11 Renata Kubíčková, asistoval #2 Jaroslava Bálintová (4:9)
48:05 po střele Bálintové se otírá o míček Kubíčková a dává 4gól domácích
46:49 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:9
46:49 střela Moťkové se otírá o Bálintovou a padá do domácí branky
45:52 liberec střílí o sto šest, domácí zatím drží jejich golmanka a obránci
45:21 Trutnov se nechává motat kolem své branky a je pouze otázkou kdy dají hostující hráčky další gol
43:12 hostující hráčky obstřelují domácí golmanku která zatím bezchybně vyráží či chytá
40:35 Liberec se ujal otěží zápasu a kontroluje hru
39:59 střely domácí - 10, hosté - 14
38:30 trutnov zlepšil obranu a nepouští liberecké hráčky do golovych situaci
35:58 GÓL FBK 001 Trutnov-Nové Město! 3:8
Branku družstva FBK 001 Trutnov-Nové Město vstřelil #13 Nikola Marková, asistoval #10 Jana Žďárská (3:8)
35:58 Po střele Žďárské doráží před brankou Marková
32:36 Trutnov se po dlouhé době dostal do golove šance střelou Menzelové
31:57 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:8
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #7 Martina Ježková, asistoval #15 Lucie Paulovičová (2:8)
31:03 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:7
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #8 Markéta Kosová, asistoval #7 Martina Ježková (2:7)
31:00 Liberec přehrává Trutnov ve všech směrech
29:57 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:6
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #10 Klára Veselá (2:6)
29:37 Timeout FBK 001 Trutnov-Nové Město
29:37 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #15 Lucie Paulovičová, asistoval #66 Michaela Mlejnková (2:5)
29:37 po kombinaci Mlejnkové s Paulovičovou zvyšují liberecké hráčky svůj náskok na 3branky
26:57 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #8 Markéta Kosová, asistoval #17 Kateřina Moťková (2:4)
26:57 při dobré cloně před domácí golmakou střílí gol Kosová Markéta
24:14 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #77 Petra Cinkánová, asistoval #10 Klára Veselá (2:3)
24:14 po závaru před brankou doráží Cinkánová
23:40 Kopecká překvapila všechny svou střelou, hostující golmanka si na ní tak tak sáhla,aby jí vytěsnila mimo branku
22:45 hra se začíná přitvrzovat, hráčky se začínají válet na zemi
21:12 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #7 Martina Ježková, asistoval #66 Michaela Mlejnková (2:2)
21:12 po chybě v rozehrávce se dostali k míčku liberecké hráčky a střílí vyrovnávací gol
19:59 střely domácí -7 , hosté 13
19:28 domácí měli šanci která skončila na obránkyních liberce
17:00 GÓL FBK 001 Trutnov-Nové Město! 2:1
Branku družstva FBK 001 Trutnov-Nové Město vstřelil #8 Kateřina Tylšová, asistoval #15 Lenka Karalová (2:1)
17:00 po střele Menzelové se k odraženému míčku dostává Tylšová které beckhendovou střelou posílá domácí do vedení
16:11 domácí se dostávají do brejkových situací které končí špatnou finální nahrávkou
14:31 liberecké hráčky tlačí, domácí si těžce budují šance
12:44 GÓL FBK 001 Trutnov-Nové Město! 1:1
Branku družstva FBK 001 Trutnov-Nové Město vstřelil #13 Nikola Marková, asistoval #6 Eliška Imlaufová (1:1)
12:44 po kombinaci posil z Nového Města domácí vyrovnávají skore střelou Markové
12:34 liberecké hráčky kontrolují hru a domácí se snaží odolávat
10:46 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #8 Markéta Kosová, asistoval #93 Leona Müllerová (0:1)
10:46 po nedůsledném bránění trutnovských zůstává sama Kosová, která otevírá skore utkání
01:06 Oba týmy se oťukávají
00:00 Zahajovací sestava hostí: 91 - Vokatá Alena, 10 - Leierová Klára, 12 - Koníčková Hana, 34 - Kabeláková Simona, 77 - Cinkánová Petra, 21 - Helmová Lucie
00:00 Zahajovací sestava domácí: 71 - Gécová Martina, 2 - Bálintová Jaroslava, 27 - Kyralová Aneta, 13 - Marková Nikola, 6 - Imlaufová Eliška, 22 - Koláčná Zuzana
00:00 Dobrý den, vítejte u on-line přenosru z 12. kola extraligy žen mezi týmy FBK 001 Trutnov - Nové Město a Crazy girls FBC Liberec