10:7
    Michal OBST
    (Martínek)

FLORBAL JABLONEC B - FBC Panthers Liberec C 10:7
branky: 14. Lukáš Veselý, 14. Jan Havel, 15. Pavel Sekyra, 16. Martin Novák, 24. Jan Havel, 24. Lukáš Veselý, 26. Jakub Horčička, 38. Lukáš Veselý, 43. Jakub Horčička, 43. Lukáš Veselý - 7. Jakub Šenberk, 13. Jakub Šenberk, 27. Jan Brynda, 31. Michal Obst, 31. Radek Varvařovský, 40. Jan Brynda, 45. Michal Obst; rozhodčí: Vojtěch Beránek - František Záleský; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Tomáš Čermák ? - Michal Honíšek ?; po třetinách: 3:2, 4:1, 3:4
44:56 GÓL FBC Panthers Liberec C! 10:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec C vstřelil #9 Michal Obst, asistoval #3 Jan Martínek (10:7)
42:37 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 10:6
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #16 Lukáš Veselý, asistoval #4 Marek Čeřovský (10:6)
42:08 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 9:6
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #17 Jakub Horčička, asistoval #14 Martin Novák (9:6)
39:38 GÓL FBC Panthers Liberec C! 8:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec C vstřelil #2 Jan Brynda, asistoval #3 Jan Martínek (8:6)
37:37 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 8:5
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #16 Lukáš Veselý, asistoval #89 Pavel Sekyra (8:5)
30:59 GÓL FBC Panthers Liberec C! 7:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec C vstřelil #12 Radek Varvařovský, asistoval #9 Michal Obst (7:5)
30:19 GÓL FBC Panthers Liberec C! 7:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec C vstřelil #9 Michal Obst, asistoval #2 Jan Brynda (7:4)
26:44 GÓL FBC Panthers Liberec C! 7:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec C vstřelil #2 Jan Brynda, asistoval #9 Michal Obst (7:3)
25:14 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 7:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #17 Jakub Horčička, asistoval #3 Petr Schlindenbuch (7:2)
23:42 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 6:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #16 Lukáš Veselý bez asistence (6:2)
23:39 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 5:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #11 Jan Havel, asistoval #72 Jiří Horn (5:2)
18:27 Vyloučen hráč #3 Jan Martínek družstva FBC Panthers Liberec C na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:00 Obrat je dokonán pro Jablonec který se ujmul vedení o 2 góly.
15:30 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 4:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #14 Martin Novák, asistoval #11 Jan Havel (4:2)
15:00 První třetina skončila 3:2 pro Jablonec po klidném zápase
14:39 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 3:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #89 Pavel Sekyra, asistoval #16 Lukáš Veselý (3:2)
13:49 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 2:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #11 Jan Havel, asistoval #14 Martin Novák (2:2)
13:26 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 1:2
13:22 Vyloučen hráč #6 Tomáš Nevrlý družstva FBC Panthers Liberec C na 2 minuty za špatné střídání
12:05 GÓL FBC Panthers Liberec C! 0:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec C vstřelil #20 Jakub Šenberk, asistoval #10 Pavel Urbánek (0:2)
09:55 Zápas je nahoru dolů ale vyložených šancí jsme se nedočkali a proto tu padla zatím jenom 1 branka
06:30 GÓL FBC Panthers Liberec C! 0:1
05:55 Bezgólový zapas nám dal příležitost přečíst si staré zápisy. Ps taky to udělejte:)
02:54 Zapisovatel neboli já už jsem unavený ale pro vás věrné fanoušky to rád naposledy dnes napíšu
00:00 Dobrý den už dnes po páté vás výtám u zápasu liberecké ligy mužů čeká nás poslední zápas tak si ho pojďme užít