0

0.

EFT Karlovy Vary

FBC Vokovický Šavle - FBC Uhříněves 7:8pn
branky: 2. Jakub Plecitý, 5. Aleš Zahálka, 5. Miroslav Klicman, 18. Jakub Wurdák, 30. Petr Šavrda, 34. Petr Šavrda, 36. Petr Šavrda - 1. Petr Brabenec, 3. Martin Zelenka, 16. Jiří Havlan, 17. Ondřej Kulka, 19. Ondřej Kulka, 26. Petr Brabenec, 31. Ondřej Kulka, N Ondřej Lácha; rozhodčí: Daniel Dupkala - Matouš Čistecký; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Petr Šedina ? - Zuzana Jedličková ?; po třetinách: 3:2, 1:3, 3:2, 0:0
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Uhříněves hráč #44 Ondřej Lácha a vstřelil rozhodující gól (7:8).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vokovický Šavle hráč #6 Jakub Wurdák , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Uhříněves hráč #48 Petr Brabenec , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vokovický Šavle hráč #6 Jakub Wurdák a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Uhříněves hráč #57 Ondřej Kulka a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vokovický Šavle hráč #14 Petr Šavrda , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Uhříněves hráč #10 Jiří Havlan , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vokovický Šavle hráč #31 Jakub Plecitý , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení prodloužení
36:00 Zahájení prodloužení
36:00 Šest střelců, dva gólmani, jeden míček, dva rozhodčí, hodně mantinelů, málo sil. Jak toto dopadne?
35:15 Hattricků je více než diváků.
35:02 GÓL FBC Vokovický Šavle! 7:7
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #14 Petr Šavrda, asistoval #6 Jakub Wurdák (7:7)
33:37 GÓL FBC Vokovický Šavle! 6:7
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #14 Petr Šavrda, asistoval #10 Lukáš Lhotský (6:7)
30:27 GÓL FBC Uhříněves! 5:7
Branku družstva FBC Uhříněves vstřelil #57 Ondřej Kulka, asistoval #22 Petr Svačina (5:7)
29:43 GÓL FBC Vokovický Šavle! 5:6
25:03 GÓL FBC Uhříněves! 4:6
Branku družstva FBC Uhříněves vstřelil #48 Petr Brabenec, asistoval #18 Martin Zelenka (4:6)
23:15 Vyloučen hráč #14 Petr Šavrda družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za sekání
20:02 Vyloučen hráč #44 Ondřej Lácha družstva FBC Uhříněves na 2 minuty za hra rukou
18:27 GÓL FBC Uhříněves! 4:5
Branku družstva FBC Uhříněves vstřelil #57 Ondřej Kulka, asistoval #48 Petr Brabenec (4:5)
17:26 GÓL FBC Vokovický Šavle! 4:4
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #6 Jakub Wurdák bez asistence (4:4)
16:40 GÓL FBC Uhříněves! 3:4
15:22 GÓL FBC Uhříněves! 3:3
Branku družstva FBC Uhříněves vstřelil #10 Jiří Havlan, asistoval #44 Ondřej Lácha (3:3)
04:46 GÓL FBC Vokovický Šavle! 3:2
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #2 Miroslav Klicman, asistoval #14 Petr Šavrda (3:2)
04:29 GÓL FBC Vokovický Šavle! 2:2
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #13 Aleš Zahálka, asistoval #5 Libor Koďousek (2:2)
02:10 GÓL FBC Uhříněves! 1:2
Branku družstva FBC Uhříněves vstřelil #18 Martin Zelenka, asistoval #48 Petr Brabenec (1:2)
01:53 GÓL FBC Vokovický Šavle! 1:1
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #31 Jakub Plecitý, asistoval #5 Libor Koďousek (1:1)
00:33 GÓL FBC Uhříněves! 0:1