Boleslav v poháru přejela Liberec! Padlo dohromady sedmnáct tref

Boleslav na ŠKO-ENERGO Cupu | foto: Jan Vlach | Předvýběr.CZ Florbal MB

Vrcholová část Poháru Českého florbalu pokračovala zápasem mezi Boleslaví a Libercem, který přinesl jednoznačný průběh.

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec 15:2 (4:0, 8:0, 3:2)

Mladá Boleslav nedala svému soupeři sebemenší šanci na úspěch a již od prvních minut ukazovala svou dominanci. Na první čtyřgólovou třetinu domácí navázali dalšími osmi trefami ve druhé části a první branku Liberci dovolili až v 53. minutě. To už ale vedli pohodlně 14:0 a zápas se tak pouze dohrával. Hlavními hvězdami pohárového utkání byli čtyřbodový Jakub Vařecha (3+1) a tříbodoví Jiří Besta, Patrik Suchánek a Milan Tomašík. Za Liberec se naopak prosadili pouze Radek Valeš a Filip Kučera.

Branky: 7. Sládek, 7.  Čermák, 13.  Besta, 19.  Delong, 22.  Lund, 23.  Hemerka, 24.  Suchánek, 25.  Besta, 29.  Vařecha, 35.  Vařecha, 38.  Zoufalý, 40.  Feigl, 50.  Holásek, 51.  Suchánek, 58.  Vařecha - 53.  Valeš, 55. Kučera. Rozhodčí: Milan Baloun - Jiří Jelínek. Vyloučení: 0:2. Využití: 2:0. Diváci: 138. Zásahy brankářů: Lukáš Bauer 0 - Petr Chlad -1, Vojtěch Dufek 1.