• 24 23:49
    6:0
    (Vrbská)

Panthers Praha - Kralupy Wolves 6:0
branky: 4. Anna Vrbská, 15. Anna Vrbská, 17. Amálie Smetanková, 17. Anna Vrbská, 18. Klára Cihelková, 24. Klára Cihelková; rozhodčí: Vojtěch Pešata - Jakub Schimmer; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Anna Marie Lišková ? - Anna Hanilcová ?; po třetinách: 1:0, 4:0, 1:0
29:59 Děkujeme, že jste s námi sledovali toto utkání nebo textový přenos, přejeme příjemný zbytek sobotního odpoledne a brzy u dalších zápasů naviděnou.
29:59 Je konec, golmanka Lišková uhájila čisté konto a my jí gratulujeme. Zápas výsledkově i herně v réžii Panthers
28:35 Hráčky Panthers se nikam nehrnou a vyčkávají na forchecking soupeře
26:50 Od chyby v rozehrávce se hra nese v klidnějším duchu a žádnou závažnou situaci jsme neviděli.
25:12 Další chybná rozehra a hráčka Kralup se ocitla ve střelecké pozici, byla však čistě odzbrojena pozornou obranou.
23:49 GÓL Panthers Praha! 6:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #54 Klára Cihelková, asistoval #9 Anna Vrbská (6:0)
23:49 Naopak je balónek protlačen do sítě Kralup, díky nedůrazu obrany v předbrankovém prostoru se prosazuje Klára Cihelková, asistuje jí dnes velice produktivní hráčka Anna Vrbská
23:15 Promluva trenéra Šípka přece jen vlila o něco více energie hráčkám Kralup, ale na gól z jejich strany stále čekáme
22:14 Kralupy se probouzejí k životu avšak sekera na polovině, ukončuje jejich akci a u míčku opět Panthers
21:00 Lišková se podruhé v zápase zapotila a střelu škrábe mimo konstrukci branky.
20:30 Úvodní střela 3. třetiny končí mimo.
20:01 Míčku se po úvodním buly zmocňují hráčky Kralup a hned se stěhují na útočnou polovinu.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:54 Na Bohemce bude dnes opravdu vysoká spotřeba míčků, doufáme že se sponzoři postarají :)
19:00 Další golfový odpal volného úderu od Kralup a byl zde i náznak šance na druhé straně, ale vše bylo ihned uhašeno pozornou obranou.
17:44 Další gól, který cinknul o tyč, tentokrát se o něj stará Klára CIhelková.
17:41 GÓL Panthers Praha! 5:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #54 Klára Cihelková, asistoval #12 Zdeňka Kubásková (5:0)
16:32 GÓL Panthers Praha! 4:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Anna Vrbská, asistoval #12 Zdeňka Kubásková (4:0)
16:32 A hattrick je zkompletován, Vrbská skóruje dnes již svou 3. branku a Panthers jsou v pohodové pozici.
16:09 GÓL Panthers Praha! 3:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #16 Amálie Smetanková, asistoval #75 Viola Froňková (3:0)
16:09 Krásná rána z hole Smetankové, slyšeli jsme jen líbezný zvuk tyčky a viděli rozvlněnou síťku, povedený moment.
14:44 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Anna Vrbská, asistoval #27 Anna Cihelková (2:0)
14:44 Anna Vrbská se prosazuje dnes již podruhé a má zálusk na hattrick
14:44 Panthers střílí gol v oslabení, zcela upřímně to nevypadá, že Kralupy mají o hráčku navíc
13:30 Vyloučen hráč #4 Simona Luprichová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
13:29 A máme zde také 1. vyloučení, Luprichová poslala hráčku Kralup "vystřídat" za prvé mimo zónu a za druhé nedovoleně, takže si jde odpočinout na 2 minuty
11:53 Kralupy se nyní dostaly do obrovské příležitosti, ale Svobodová neproměňuje samostatný únik a střela končí několik čísel vedle levé tyčky,
11:14 Kralupy se osvobozují i když celou dobu hrajeme 5 na 5
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
10:00 Nic závažnějšího se neudálo, stav po 1. třetině 1:0 pro Panthers. Skočte si pro pamlsky a dobroty a zachvíli začíná 2. třetina.
08:55 Dvořáková teď dvakrát ohrozila branku Kralup, avšak golmanka bez větších potíží hasí.
08:00 Poctivá práce Panthers na polovině soupeře, avšak ne a ne se dostat k finálnímu zakončení
06:27 Kubásková nevyužila poskytnuté výhody a ze "slutu" posílá střelu vysoko nad svatyni Kralup.
04:35 V hale panuje kostelní atmosféra, bylo by zde slyšet i troubící auto ze silnice poněkud větší kus za halou
03:35 GÓL Panthers Praha! 1:0
03:35 A máme tu první branku, nedůraz hráček Kralup využívá Anna Vrbská, která posíla Panthers do vedení.
03:12 Hra pokračuje několika přestupky Kralup, které rozhodčí vidí velice dobře a je zde několik volných úderů Panthers v úseku minuty.
00:55 Zatím jsme převážně na polovině Kralup bez vážnějších šancí
00:01 Kralupy vyhrávají úvodní buly
00:00 Formality jsou za námi jdeme na úvodní buly
00:00 Zdravím všechny příznivce mládežnického florbalu a dnes se spolu podíváme v Exesport areně na zápas 2. ligy dorostenek mezi Panthers Praha a Kralupy Wolves. V tabulce jsou tyto týmy sousední. Panthers jsou sedmí s 10 body a Kralupy jsou na místě posledním se 3 body. Popřeji vám příjemnou zábavu při čtení textového přenosu.