• 29 28:02
    1:12
    ()

Kralupy Wolves - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky 2:12
branky: 14. Ema Doležalová, 29. Sandra Suchá - 1. Michaela Bartošová, 4. Šarlota Novotná, 9. Michaela Bartošová, 13. Lenka Křičková, 14. Michaela Bartošová, 15. Michaela Bartošová, 16. Šarlota Novotná, 22. Michaela Bartošová, 23. Natálie Sýkorová, 26. Eliška Musílková, 26. Michaela Bartošová, 29. Šarlota Novotná; rozhodčí: Lukáš Rašovský - Tereza Macounová; vyloučení: 0 + Ema Doležalová 4 + Ani Khachatryan TT + 4 + Ema Doležalová TT:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Alžběta Jirušová ? - Monika Slejšková ?; po třetinách: 0:3, 1:4, 1:5
30:00 Ukončení 3. části
28:33 Vyloučen hráč #93 Ema Doležalová družstva Kralupy Wolves do konce utkání - technický trest
28:33 Vyloučen hráč #39 Ani Khachatryan družstva Kralupy Wolves na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
28:33 Vyloučen hráč #39 Ani Khachatryan družstva Kralupy Wolves do konce utkání - technický trest
28:33 Vyloučen hráč #93 Ema Doležalová družstva Kralupy Wolves na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
28:14 GÓL Kralupy Wolves! 2:12
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Sandra Suchá bez asistence (2:12)
28:02 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 1:12
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #47 Šarlota Novotná bez asistence (1:12)
25:28 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 1:11
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #28 Michaela Bartošová bez asistence (1:11)
25:16 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 1:10
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #8 Eliška Musílková bez asistence (1:10)
22:44 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 1:9
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #12 Natálie Sýkorová bez asistence (1:9)
21:11 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 1:8
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #28 Michaela Bartošová, asistoval #20 Ema Černá (1:8)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
15:52 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 1:7
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #47 Šarlota Novotná, asistoval #45 Tereza Doležalová (1:7)
14:58 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 1:6
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #28 Michaela Bartošová, asistoval #47 Šarlota Novotná (1:6)
13:29 GÓL Kralupy Wolves! 1:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #93 Ema Doležalová, asistoval #39 Ani Khachatryan (1:5)
13:09 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 0:5
12:40 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 0:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #18 Lenka Křičková, asistoval #25 Barbora Kukalová (0:4)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
08:51 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 0:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #28 Michaela Bartošová, asistoval #12 Natálie Sýkorová (0:3)
03:41 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 0:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #47 Šarlota Novotná, asistoval #20 Ema Černá (0:2)
00:41 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 0:1