2

0

2.

IBK Tajula - EMCO Cholerics 10:9pn
branky: 1. Ondřej Kraus, 8. Vladimír Štván, 15. Svatopluk Hybš, 16. Ondřej Kraus, 20. Martin Janský, 23. Ondřej Kraus, 30. Svatopluk Hybš, 34. Ondřej Kraus, 34. Ondřej Kraus, N Martin Janský - 2. Jakub Hajník, 4. Daniel Píro, 5. Michal Kadlec, 7. Daniel Píro, 22. Pavel Uher, 22. Pavel Uher, 28. Daniel Píro, 30. Jakub Hajník, 34. Pavel Uher; rozhodčí: Radoslav Hašlík - David Podařil; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kamil Vodička ? - Michal Holan -9; po třetinách: 2:4, 4:2, 3:3, 0:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva EMCO Cholerics hráč #5 Michal Kadlec , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva EMCO Cholerics hráč #9 Pavel Uher , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Tajula hráč #23 Ondřej Kraus a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Tajula hráč #62 Martin Janský a vstřelil rozhodující gól (10:9).
Zahájena trestná střílení
Ukončení prodloužení
36:00 Zahájení prodloužení
35:00 Timeout IBK Tajula
33:55 GÓL IBK Tajula! 9:9
Branku družstva IBK Tajula vstřelil #23 Ondřej Kraus, asistoval #11 Stanislav Havelka (9:9)
33:19 GÓL IBK Tajula! 8:9
Branku družstva IBK Tajula vstřelil #23 Ondřej Kraus, asistoval #62 Martin Janský (8:9)
33:08 GÓL EMCO Cholerics! 7:9
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #9 Pavel Uher, asistoval #8 Jakub Hajník (7:9)
29:47 GÓL EMCO Cholerics! 7:8
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #8 Jakub Hajník, asistoval #9 Pavel Uher (7:8)
29:08 GÓL IBK Tajula! 7:7
Branku družstva IBK Tajula vstřelil #22 Svatopluk Hybš, asistoval #13 Petr Homonický (7:7)
27:22 Vyloučen hráč #3 Daniel Píro družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za sekání
27:10 GÓL EMCO Cholerics! 6:7
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #3 Daniel Píro, asistoval #9 Pavel Uher (6:7)
22:29 GÓL IBK Tajula! 6:6
21:41 GÓL EMCO Cholerics! 5:6
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #9 Pavel Uher, asistoval #5 Michal Kadlec (5:6)
21:15 GÓL EMCO Cholerics! 5:5
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #9 Pavel Uher, asistoval #47 Michal Holan (5:5)
19:59 Vyloučen hráč #28 Vladimír Štván družstva IBK Tajula na 2 minuty za sekání
19:01 GÓL IBK Tajula! 5:4
Branku družstva IBK Tajula vstřelil #62 Martin Janský, asistoval #23 Ondřej Kraus (5:4)
15:44 GÓL IBK Tajula! 4:4
Branku družstva IBK Tajula vstřelil #23 Ondřej Kraus bez asistence (4:4)
14:41 GÓL IBK Tajula! 3:4
Branku družstva IBK Tajula vstřelil #22 Svatopluk Hybš, asistoval #23 Ondřej Kraus (3:4)
07:07 GÓL IBK Tajula! 2:4
Branku družstva IBK Tajula vstřelil #28 Vladimír Štván, asistoval #23 Ondřej Kraus (2:4)
06:41 GÓL EMCO Cholerics! 1:4
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #3 Daniel Píro bez asistence (1:4)
04:47 GÓL EMCO Cholerics! 1:3
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #5 Michal Kadlec, asistoval #9 Pavel Uher (1:3)
03:54 GÓL EMCO Cholerics! 1:2
01:59 GÓL EMCO Cholerics! 1:1
00:30 GÓL IBK Tajula! 1:0
Branku družstva IBK Tajula vstřelil #23 Ondřej Kraus, asistoval #22 Svatopluk Hybš (1:0)