0

1

3.

Florbal TJ Kobylisy C - Sokol Rudná B 5:6pn
branky: 7. Ondřej Neužil, 16. Ctirad Malina, 24. Daniel Havlíček, 31. Jakub Živčák, 34. Tomáš Procházka - 10. Richard Czerwinski, 11. Petr Zvědělík, 14. Martin Bobek, 16. Petr Zvědělík, 31. Petr Zvědělík, N Petr Zvědělík; rozhodčí: Jan Sysel - Štěpán Weber; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Jiří Kraml ? - Matyáš Havel -5; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy C hráč #13 Ctirad Malina , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná B hráč #88 Jiří Uchytil , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy C hráč #84 Petr Wagner , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná B hráč #24 Petr Zvědělík a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy C hráč #88 Ondřej Neužil , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
Ukončení prodloužení
36:00 Zahájení prodloužení
33:35 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 5:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #98 Tomáš Procházka, asistoval #2 Jakub Živčák (5:5)
31:56 Vyloučen hráč #11 Kryštof Kříž družstva Sokol Rudná B na 2 minuty za sekání
30:22 GÓL Sokol Rudná B! 4:5
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #24 Petr Zvědělík bez asistence (4:5)
30:07 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 4:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #2 Jakub Živčák, asistoval #22 Lukáš Parduba (4:4)
28:23 Vyloučen hráč #79 Michal Urbánek družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za sekání
23:51 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 3:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #84 Petr Wagner (3:4)
23:38 Vyloučen hráč #31 Pavel Svoboda družstva Sokol Rudná B na 2 minuty za blokování florbalky
21:11 Vyloučen hráč #84 Petr Wagner družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za sekání
15:27 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 2:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #13 Ctirad Malina, asistoval #22 Lukáš Parduba (2:4)
15:04 GÓL Sokol Rudná B! 1:4
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #24 Petr Zvědělík, asistoval #11 Kryštof Kříž (1:4)
13:40 GÓL Sokol Rudná B! 1:3
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #27 Martin Bobek, asistoval #66 Jakub Hojka (1:3)
10:59 GÓL Sokol Rudná B! 1:2
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #24 Petr Zvědělík, asistoval #10 Sebastian Šmíd (1:2)
09:57 GÓL Sokol Rudná B! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #26 Richard Czerwinski, asistoval #31 Pavel Svoboda (1:1)
06:38 Vyloučen hráč #31 Pavel Svoboda družstva Sokol Rudná B na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:07 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 1:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #88 Ondřej Neužil, asistoval #11 David Ledvinka (1:0)