(Mátl)
  • 57 56:55
    Snipers

Snipers Třebíč - FBŠ Všestary 6:8
branky: 6. František Jílek, 32. Adam Korba, 34. Matyáš Ruber, 37. Lukáš Mátl, 52. Jaroslav Dlabač, 57. Martin Žák - 8. Vojtěch Bureš, 11. Miloš Macháček, 26. Jan Světlík, 38. Jan Světlík, 40. Miloš Macháček, 41. Vojtěch Bureš, 42. Libor Souček, 46. Jan Světlík; rozhodčí: Petr Jindra - Pavel Chromý; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Jan Bazala 24 - Daniel Paar 29; po třetinách: 1:2, 3:3, 2:3
60:00 Komentář domácích Jonák Matěj (Asistent trenéra): Dnešní utkání hodnotím kladně. Většinu zápasu se nám dařilo plnit pokyny, které jsme si před zápasem řekli. Bohužel nás ovšem potopila koncovka a náš typický výpadek obrany na pět minut, kterého soupeř využil. Děkuji soupeřům, rozhodčím a divákům, přeji hezké svátky a soupeřům šťastnou cestu.
60:00 Komentář hostů Macháček Miloš (Vedoucí): Na výlet do Třebíče jsme vyjeli ve "Skro(v)mném počtu s myšlenkou tří bodů. Nečekala nás vůbec lehká práce, ale zlepšeným týmovým výkonem, který nám naordinoval nový coach pan Holomek st., jsme dokráčeli k vítězstvím. Cesta bude dlouhá přes nejeden obchodní řetězec, ale dorazíme. Zdravíme celou rodinku Freiberg a hlavně maminku s malou Madlenkou. Všem naším příznivcům, rodinám, partnerkám děkujeme za podporu, trpělivost a přejeme klidné svátky. Děkujeme houževnatému soupeři za zápas. ZDARY ZDARY Všestary! :)
60:00 Střely ve 3. části: 13:11
58:40 Bazala se stihl vrátit do branky a zabránil tak dalšímu gólu.
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
56:56 Domací po vyhraném buly opět v šesti.
56:55 Timeout Snipers Třebíč
56:55 GÓL Snipers Třebíč! 6:8
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #22 Lukáš Mátl (6:8)
56:20 Třebíč jde do šesti!
54:40 No co si budem... Hráči dávají své emoce pořádně najevo.
53:00 Jílek z půlky přestřelil.
51:11 Dlabač z velkého brankoviště zavěsil pod horní tyčku.
51:10 GÓL Snipers Třebíč! 5:8
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #22 Lukáš Mátl (5:8)
49:30 Benáček promluvil, cituji: "****, ****, jseš slepej??"
47:40 Hosté využívají celou šíři hřiště, což dělá domácím problém.
45:42 GÓL FBŠ Všestary! 4:8
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #98 Aleš Klemš (4:8)
45:00 Informace pro hokejové fanoušky. Švýcarsko 0:2 Česko po dvou třetinách.
43:20 Nikdo neví od koho šel balónek mimo hřiště, bude následovat buly na půli hřiště.
41:13 Že by tohle byl zlomový bod utkání?... Budeme doufat že ne.
41:12 GÓL FBŠ Všestary! 4:7
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #37 Libor Souček bez asistence (4:7)
40:36 GÓL FBŠ Všestary! 4:6
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #74 Miloš Macháček (4:6)
40:01 Úvodní buly do 3. třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 9:12
39:59 Korba nedal ve 2. třetině 2 góly a tudíž mám u něho pivko. Zkusím si s ním domluvit další sázku. :D
39:23 GÓL FBŠ Všestary! 4:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #90 Jan Světlík (4:5)
37:40 Klasická střela...
37:39 GÓL FBŠ Všestary! 4:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #26 Vojtěch Bureš (4:4)
36:28 Mátl pouze šťouchnul do míčku a přehodil ležícího golmana.
36:27 GÓL Snipers Třebíč! 4:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (4:3)
35:40 Souček trefil Bazalu pouze do těla.
33:56 Ruber si vyběhl do středu hřiště a z otočky bez problému zakončil
33:55 GÓL Snipers Třebíč! 3:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #97 Matyáš Ruber bez asistence (3:3)
33:00 Benáček zblokoval střelu až za mantinel.
31:18 2 na1... Gól !!!
31:17 GÓL Snipers Třebíč! 2:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #3 Adam Korba, asistoval #86 Martin Žák (2:3)
30:10 Mátl zachytil soupeřovu finální přihrávku.
28:40 Paar měl velmi náročnou práci aby neprošel balónek za brankovou čáru.
28:10 Martin Žák zamířil hódně vysoko. :D
27:10 Bazala vyrazil soupeřovu střelu.
25:23 GÓL FBŠ Všestary! 1:3
25:00 Vejmělka ani z dorážky nepřekonal Paara.
24:05 Domácí hrají v plném počtu.
23:10 Bazala fantasticky vychytal soupeřovu dorážku.
22:05 Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
21:40 Odložené vyloučení, hosté ve výhodě.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 13:9
18:50 Korba po nahrávce Žáka orazítkoval horní tyčku.
18:00 Bureš trefuje pouze boční síť domácí branky.
17:00 Asi dojde ka sřídání hráčů na straně Třebíče, Jaroslav Dlabač se začíná rozběhávat.
14:50 Machálek ztratil balón na půli hřiště ale naštěstí hosté přestřelili.
13:00 Benáčkova střela z otočky také končí za mantinelem.
11:20 Žák tečoval Benáčkovu střelu, míček ale končí za mantinelem.
10:13 GÓL FBŠ Všestary! 1:2
09:50 Korba v obrovské příležitosti branku netrefil.
08:20 Štveráček se obtáčel kolem branky a pokoušel se zakončit ale narazil na golmanovu nohu.
07:06 GÓL FBŠ Všestary! 1:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #90 Jan Světlík (1:1)
07:00 Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře
05:45 Benáček našel samotného Jílka před brankou, který zakončuje do prázdné branky.
05:44 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #24 František Jílek, asistoval #36 Adam Benáček (1:0)
04:00 Vejmělka z velkého brankoviště trefil pouze tělo golmana.
02:00 Světlíkovi utekl míček a při pokusu vytřelit pouze promáchnul.
00:05 Hned ze začátku Žák prověřil hostujícího golmana první třelou.
00:01 Úvodní buly pro Třebíč.
00:00 Vítám Vás na 15. kole divize mužů skupiny D, kde se proti sobě postaví domácí Snipers Třebíč a FBŠ Všestary.