• 57 56:01
    2
    Miroslav NEPRAŠ

Snipers Třebíč - FbC Hradec Králové B 9:3
branky: 4. Adam Korba, 10. Adam Korba, 25. Lukáš Štveráček, 26. Adam Korba, 29. Jakub Maleček, 33. Adam Korba, 37. Lukáš Štveráček, 55. Adam Svoboda, 56. Jan Venhoda - 23. Ondřej Šimerda, 37. Ondřej Binar, 52. Ondřej Binar; rozhodčí: Michal Havelka - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 97; zásahy brankářů: Jan Bazala 20 - Vojtěch Rott 30; po třetinách: 2:0, 5:2, 2:1
60:00 Komentář hostů: První i druhou třetinu jsme fyzicky nestíhali. V útočné fázi jsme neměli žádný tlak do brány. Chyběl nám klid na míčku a návrat dozadu byl špatný. Jako pozitivum beru třetí třetinu, kdy jsme si řekli věci v šatně a herně to byla naše nejlepší třetina. Zápas především rozhodla druhá třetina, kdy nám soupeř výsledkově odskočil. Děkujeme soupeři za utkání!
60:00 Komentář domácích Kolář Filip (Trenér): Z naší strany výrazně zlepšený výkon. Od úvodní buly jsme byli lepším týmem, dařilo se nám vyhrávat osobní souboje a na míčku jsme byli po většinu utkání klidní a kliničtí. Místy stále nějaké chyby, na kterých budeme do budoucna pracovat. Překvapivě jsme našli nového ostrostřelce, který bude ještě muset trochu zapracovat na chování na hřišti ;). Jsme rádi, kolik diváků dneska dorazilo, doufáme, že jsme je dokázali pobavit. Budeme se na Vás těšit zase příště. Děkuji pořadatelům, rozhodčím a soupeři přeju šťastnou cestu domů. Díky!
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
56:01 Vyloučen hráč #34 Miroslav Nepraš družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
56:01 Přesilovka pro Snipers.
55:28 GÓL Snipers Třebíč! 9:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #95 Jan Venhoda, asistoval #94 Matěj Skála (9:3)
55:28 Venhoda ze vzduchu totalní pumelicí propaluje!
54:55 GÓL Snipers Třebíč! 8:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #73 Adam Svoboda, asistoval #3 Adam Korba (8:3)
54:55 Svoboda při svém debutu střílí branku!
52:23 Vyloučen hráč #3 Adam Korba družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování
52:23 Adam Korba přidává ke svým 4 gólům také jedno vyloučení.
51:37 GÓL FbC Hradec Králové B! 7:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #74 Martin Cupal (7:3)
51:37 Ano změní. Rozehrávka z rohu a Binar skóruje.
50:02 Třetí třetina po 10 minutách zatím bez gólu. Změní se to?
49:03 Dobrá vize Svobody Mátl to ale zazdil.
48:21 Přesilová hra končí bez jediné střely na gólmana.
47:46 Bazala se zatím nedotknul míčku.
46:21 Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
46:21 Hradec si zahraje přesilovku.
45:54 Rott chytá Skálovu střelu.
44:02 Venhodova střela mimo.
42:37 Hradec začíná přiostřovat.
41:32 Klidná rozehrávka Třebíče ale nic z toho.
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
39:41 Matěj Skála ledově klidný na balónku.
36:50 GÓL Snipers Třebíč! 7:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #19 Lukáš Štveráček, asistoval #36 Adam Benáček (7:2)
36:50 Snipers rychle odpovídají a berou si svůj pětigólový náskok zpět.
36:10 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #14 Ondřej Vykydal (6:2)
36:10 Brejk Hradce končí gólem!
34:22 "Duo" Korba-Mátl jsou dnes opravdu výborný!
33:28 Hradec po dlouhé době na balónku.
32:09 GÓL Snipers Třebíč! 6:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #3 Adam Korba, asistoval #22 Lukáš Mátl (6:1)
32:09 Adam Korba dává svůj 4 gól v zápase. "klobouk dolů"
31:55 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Vošický družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:25 Adam Korba dnes ukazuje opravdu kvalitní výkon.
28:02 GÓL Snipers Třebíč! 5:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #48 Jakub Maleček, asistoval #22 Lukáš Mátl (5:1)
28:02  Maleček navyšuje náskok Třebíče už o 4 góly!
27:44 Snipers dnes stoprocentně lepším týmem.
25:00 GÓL Snipers Třebíč! 4:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #3 Adam Korba, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (4:1)
25:00 Adam Korba přidává svůj 3 gól v zápase!
24:17 GÓL Snipers Třebíč! 3:1
24:17 Rychlá rozehrávka Třebíče končí golem.
22:11 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #5 Ondřej Šimerda bez asistence (2:1)
22:11 Buchtela teď namazal Šimerdovi na středu hřiště přímo na půlce a ten to vyřešil výborně.
20:45 První lajna Třebíče dnesn ukazuje opravdu kvalitní výkon.
20:00 Střely v 1. části: 16:9
19:49 Velká šance Dlabače ale ten míjí.
19:10 Schejbal teď přestřelil branku opravdu vysoko.
18:15 Brejk Hradce ale Skála výborně odbránil.
17:22 Druhá lajna Snipers teď zamkla Hradec na jejich půlce ale Rott chytá jednu střelu za druhou.
16:23 Hra začíná být více a více vyhrocená.
14:35 První lajna Snipers tlačí na Hostující tým ale nic z toho.
13:28 Dlabač míjí prázdnou branku.
11:38 Další střela Korby tentokrát mimo.
09:19 GÓL Snipers Třebíč! 2:0
09:19 Nádherná přihrávka Mátla na Korbu a ten trefuje.
07:39 Bazala chytá Binarovu střelu.
05:32 Třebíč tlačí na Hradec.
03:00 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #3 Adam Korba, asistoval #48 Jakub Maleček (1:0)
03:00 Korba vymetl pavučiny hostujícího týmu a Snipers vedou!
00:01 Úvodní buly pro domací.