10:12
    Jakub JOHANIDES
    (Pražan)

TD-IS IBK Holice - FBC Dobré 10:12
branky: 2. Tomáš Pražan, 7. Tomáš Pražan, 10. Tomáš Pražan, 14. Tomáš Pražan, 22. David Petrásek, 36. David Petrásek, 37. Tomáš Pražan, 38. Sebastien Wittmann, 40. Sebastien Wittmann, 41. Jakub Johanides - 7. Jakub Touc, 10. Dominik Dostál, 12. Dominik Dostál, 13. Jakub Touc, 15. Dominik Dostál, 22. Dominik Dostál, 28. Dominik Dostál, 31. Jiří Poul, 31. Jiří Poul, 34. Dominik Dostál, 34. Jiří Poul, 37. Dominik Dostál; rozhodčí: Jakub Škoda - Martin Korunka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Fišar 18 - Andrej Pápeš 12; po třetinách: 4:5, 1:2, 5:5
45:00 Střely ve 3. části: 7:9
40:37 GÓL TD-IS IBK Holice! 10:12
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #33 Jakub Johanides, asistoval #15 Tomáš Pražan (10:12)
39:45 GÓL TD-IS IBK Holice! 9:12
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #87 Sebastien Wittmann, asistoval #15 Tomáš Pražan (9:12)
39:29 Timeout TD-IS IBK Holice
39:10 Hlavní trenér Doberských Hrochů se na utkání nemohl dostavit a tak napjatě pozoruje online přenos, tímto ho zdravíme a ujišťujeme, že vše probíhá jak má.
37:05 GÓL TD-IS IBK Holice! 8:12
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #87 Sebastien Wittmann, asistoval #37 Martin Šmíd (8:12)
36:43 GÓL FBC Dobré! 7:12
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #7 Dominik Dostál, asistoval #6 Jiří Poul (7:12)
36:10 GÓL TD-IS IBK Holice! 7:11
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #15 Tomáš Pražan, asistoval #5 Matěj Koubek (7:11)
35:43 GÓL TD-IS IBK Holice! 6:11
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #19 David Petrásek, asistoval #13 Andy Krtička (6:11)
35:02 Jirka Poul vstoupil do třetí třetiny jako uragán a během čtyř minut vstřelil hattrick. Nebýt ve zdejší hale taková zima, pravděpodobně bychom na ploše viděli několik čepic.
33:57 GÓL FBC Dobré! 5:11
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #6 Jiří Poul, asistoval #13 Julie Frymlová (5:11)
33:52 GÓL FBC Dobré! 5:10
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #7 Dominik Dostál bez asistence (5:10)
30:32 GÓL FBC Dobré! 5:9
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #6 Jiří Poul, asistoval #7 Dominik Dostál (5:9)
30:12 GÓL FBC Dobré! 5:8
30:00 Střely ve 2. části: 7:5
28:10 Dominik Dostál svým nekompromisním zakončením pod břevno zvýšil na dvougólový náskok, Hroši jsou ve varu.
27:40 GÓL FBC Dobré! 5:7
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #7 Dominik Dostál bez asistence (5:7)
26:50 Utkání se začíná vyhrocovat a hráči na obou stranách začínají být neklidní.
23:00 Vyloučen hráč #9 Matěj Čtvrtečka družstva FBC Dobré na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:56 Dominik "Dosty" Dostál si připsal již pátý kanadský bod a vede Doberské Hrochy směrem ke třem bodům před domácím publikem.
21:23 GÓL FBC Dobré! 5:6
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #7 Dominik Dostál bez asistence (5:6)
21:03 GÓL TD-IS IBK Holice! 5:5
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #19 David Petrásek, asistoval #15 Tomáš Pražan (5:5)
15:00 V první třetině jsme viděli hodně chyb ze kterých padlo 9 gólů. Hráči se zatím krotí a vyloučení jsme neviděli. Všichni jsou natěšení na druhé dějství.
15:00 Střely v 1. části: 8:16
14:02 GÓL FBC Dobré! 4:5
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #7 Dominik Dostál bez asistence (4:5)
13:57 GÓL TD-IS IBK Holice! 4:4
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #15 Tomáš Pražan, asistoval #33 Jakub Johanides (4:4)
12:40 Hroši z Dobrého se pomalu dostávají do zápasového tempa, ještě se máme na co těšit.
12:13 GÓL FBC Dobré! 3:4
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #2 Jakub Touc bez asistence (3:4)
11:18 GÓL FBC Dobré! 3:3
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #7 Dominik Dostál, asistoval #11 Jan Kulhánek (3:3)
09:49 GÓL FBC Dobré! 3:2
09:29 GÓL TD-IS IBK Holice! 3:1
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #15 Tomáš Pražan, asistoval #87 Sebastien Wittmann (3:1)
08:00 Zatím vidíme vyrovnané utkání plné nepřesností.
06:20 GÓL TD-IS IBK Holice! 2:1
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #15 Tomáš Pražan, asistoval #18 Adam Lohýnský (2:1)
06:11 GÓL FBC Dobré! 1:1
Branku družstva FBC Dobré vstřelil #2 Jakub Touc, asistoval #7 Dominik Dostál (1:1)
03:40 Dominik Dostál opět čaruje, avšak žádná jeho střela zatím neskončila gólem.
01:40 GÓL TD-IS IBK Holice! 1:0
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #15 Tomáš Pražan, asistoval #9 Matěj Blažek (1:0)
00:00 Dobrý den z haly Rokytnice, zdravíme florbalové studio, všechny domácnosti uprostřed Evropy, ranní provozy továren, vrátnice, dopolední bary a restaurace, prodejny, čekárny, mateřské školky i prezidentskou kancelář…