2:3
    Václav LONC
    (Al Sofy)

FbC Hradec Králové B - FBC DONAP Česká Skalice 2:3
branky: 22. David Benisch, 35. Patrik Ježek - 7. Adam Jakl, 8. Horác Al Sofy, 42. Václav Lonc; rozhodčí: Lukáš Drahný - Jan Matějka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Vojtěch Tlusťák 12 - Jiří Krsek 12; po třetinách: 0:2, 1:0, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 7:7
43:45 HK v 6.
43:00 Poslední 2 min 3. třetiny.
41:39 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 2:3
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #88 Václav Lonc, asistoval #49 Horác Al Sofy (2:3)
40:43 Vyloučen hráč #74 Tomáš Merta družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání
40:43 Skalice hraje svou první přesilovku v tomto zápase a má velkou příležitost překlopit utkání na svou stranu.
40:20 Skalice se ubránila a bude hrát dokonce přesilovku.
38:20 Votroubek nám teď ukázal, jak se z metru dá přestřelit florbalová branka.
37:38 Vyloučen hráč #49 Horác Al Sofy družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za sekání
37:38 Tak uvidíme jak Hradec naloží s touto šancí na skórování.
35:42 Trestné střílení družstva FBC DONAP Česká Skalice neproměnil #49 Horác Al Sofy.
34:13 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #2 Patrik Ježek, asistoval #26 David Benisch (2:2)
30:00 Střely ve 2. části: 5:4
25:59 Skalice se pohodlně uhránila a je v plném počtu. Hradecké přesilovka byla bezzubá.
25:00 Patrik se z toho oklepal a je zpět na hřišti a střílí do vesty golmana.
23:59 Vyloučen hráč #13 Lukáš Bouček družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:13 Tak touto částí těla Patrik Ježek evidentně blokovat střelu nechtěl. Ojojoj, to fakt nebylo nic příjemného...:-(
21:44 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #26 David Benisch, asistoval #15 David Svatoň (1:2)
21:44 Pěkně a účelně rozehraná standardní sutauce z rohu hřiště.
20:05 Hradecký Petrželka nevyužil rychle rozehranou standardní situaci. kdy skaličtí nebyli plně koncentrovaní na obranu.
18:03 Tlusťák teď předvedl 3 úspěšné zákroky během 5 sekund.
16:45 Patrik Ježek jako poslední instance. Zarazil útok hráče České Skalice, který si to slalomem přes celé hřiště (3 hradecké hráče) namířil až cca 5 m pře bránu.
15:00 Střely v 1. části: 2:4
12:30 Dobrý blok hradeckého Řehoře.
07:15 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 0:2
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #49 Horác Al Sofy, asistoval #1 Jiří Krsek (0:2)
06:46 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 0:1
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #83 Adam Jakl bez asistence (0:1)
06:13 Stále se hraje bez větších šancí na obou stranách.
01:23 Oba týmy se do zápasu pustily plnou vervou: