44
  • 44 43:54
    3:8

FBK Piráti Sokol Chrudim - 1. FBC Polička 3:8
branky: 22. Filip Lacina, 39. David Chalupník, 39. Filip Lacina - 6. Adam Šlosr, 8. Samuel Šafář, 9. Samuel Šafář, 14. Adam Šlosr, 20. Jiří Pokluda, 36. Samuel Šafář, 37. Dušan Zahradníček, 44. Samuel Šafář; rozhodčí: Pavel Špryňar - Jan Buhr; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: František Kolář 22 - Václav Šafář 19; po třetinách: 0:4, 1:1, 2:3
45:00 Střely ve 3. části: 9:8
43:54 GÓL 1. FBC Polička! 3:8
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #18 Samuel Šafář, asistoval #24 Dušan Zahradníček (3:8)
38:40 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 3:7
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #15 Filip Lacina, asistoval #5 Filip Švejk (3:7)
38:27 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:7
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #37 David Chalupník, asistoval #99 Jan Lukáš (2:7)
36:46 Velmi nepovedená přesilovka domácích, ve které inkasují již druhý gól od oslabeného Jičína.
36:45 GÓL 1. FBC Polička! 1:7
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #24 Dušan Zahradníček, asistoval #18 Samuel Šafář (1:7)
35:25 GÓL 1. FBC Polička! 1:6
35:16 Vyloučen hráč #13 Jiří Pokluda družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 8:7
21:57 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:5
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #15 Filip Lacina, asistoval #16 Pavel Pelikán (1:5)
19:22 GÓL 1. FBC Polička! 0:5
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #13 Jiří Pokluda, asistoval #18 Samuel Šafář (0:5)
15:00 Střely v 1. části: 5:15
13:21 GÓL 1. FBC Polička! 0:4
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #22 Adam Šlosr, asistoval #3 Martin Švanda (0:4)
08:13 GÓL 1. FBC Polička! 0:3
07:17 GÓL 1. FBC Polička! 0:2
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #18 Samuel Šafář, asistoval #22 Adam Šlosr (0:2)
05:15 Po chybě chrudimského obránce (křižná přihrávka před bránou) Polička zachytila balón a otevířá skóre.
05:14 GÓL 1. FBC Polička! 0:1
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #22 Adam Šlosr bez asistence (0:1)