• 45 44:52
    15:5
    Jan DAŠEK

HAGA Pardubice - FBK Piráti Sokol Chrudim 15:5
branky: 6. Jan Dašek, 7. Vít Nejezchleba, 8. Daniel Martiník, 15. Jan Dašek, 16. Daniel Pravec, 18. Filip Zerzán, 23. Jan Dašek, 29. Lukáš Laco, 29. Jakub Paďour, 34. Lukáš Laco, 36. Daniel Pravec, 39. Daniel Pravec, 42. Lukáš Laco, 45. Patrik Belej, 45. Jan Dašek - 27. Martin Kašpar, 29. Martin Kašpar, 33. Filip Švejk, 38. Pavel Pelikán, 40. Filip Lacina; rozhodčí: Pavel Špryňar - Martin Doležal; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Moravec 15 - František Kolář 27; po třetinách: 4:0, 5:2, 6:3
45:00 Střely ve 3. části: 15:5
44:52 GÓL HAGA Pardubice! 15:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #22 Jan Dašek, asistoval #62 Agáta Schejbalová (15:5)
44:45 GÓL HAGA Pardubice! 14:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #42 Patrik Belej, asistoval #80 Lukáš Laco (14:5)
44:00 Právě probíhá poslední minuta utkání.
41:13 GÓL HAGA Pardubice! 13:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco, asistoval #29 Daniel Pravec (13:5)
39:58 Na hřišti pokračuje přestřelka.
39:04 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 12:5
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #15 Filip Lacina, asistoval #10 Daniel Lupač (12:5)
38:55 Daniel Pravec kompletuje svůj hattrick. Čepice na hřiště!
38:45 GÓL HAGA Pardubice! 12:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #29 Daniel Pravec, asistoval #18 Martin Born (12:4)
38:40 Schejbalová posílá silidní střeu, ale brankář kryje.
37:10 Pohledná individuální akce Pelikána končí v síti.
37:01 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 11:4
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #16 Pavel Pelikán bez asistence (11:4)
36:04 Pravec přidavá další branku.
35:54 GÓL HAGA Pardubice! 11:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #29 Daniel Pravec, asistoval #80 Lukáš Laco (11:3)
34:50 HAGA neustále navyšuje svůj náskok.
33:41 GÓL HAGA Pardubice! 10:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco, asistoval #62 Agáta Schejbalová (10:3)
32:01 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 9:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #5 Filip Švejk, asistoval #10 Daniel Lupač (9:3)
30:00 Střely ve 2. části: 13:8
28:53 GÓL HAGA Pardubice! 9:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #15 Jakub Paďour, asistoval #44 Daniel Martiník (9:2)
28:53 Vyloučen hráč #10 Daniel Lupač družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nesportovní chování
28:37 HAGA odpovídá na dva gólý dvěma gólý
28:36 GÓL HAGA Pardubice! 8:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco, asistoval #42 Patrik Belej (8:2)
28:20 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 7:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #12 Martin Kašpar, asistoval #77 Matyáš Lang (7:2)
26:35 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 7:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #12 Martin Kašpar, asistoval #24 Jakub Brožek (7:1)
26:35 První gól pro Chrudim!
23:18 Vyloučen hráč #88 Pavel Nejedlo družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost
22:47 GÓL HAGA Pardubice! 7:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #22 Jan Dašek, asistoval #19 Vít Nejezchleba (7:0)
17:24 Tyčka a potom moc vysoko, Chrudim dnes nemá moc štěstí...
17:09 GÓL HAGA Pardubice! 6:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #69 Filip Zerzán, asistoval #22 Jan Dašek (6:0)
07:46 GÓL HAGA Pardubice! 3:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #44 Daniel Martiník, asistoval #22 Jan Dašek (3:0)
06:06 Haga dává dva velmi rychlé góly a otevírá tím skóre utkání
06:05 GÓL HAGA Pardubice! 2:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #19 Vít Nejezchleba, asistoval #17 Štěpán Koblížek (2:0)
05:47 Úvodní gól pro Hagu
05:46 GÓL HAGA Pardubice! 1:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #22 Jan Dašek, asistoval #69 Filip Zerzán (1:0)
04:47 Přesně dvě minuty od svého prvního gólu, dává HAGA třetí branku utkání a dostává se tím do tří bodového vedení
04:30 Neezpečný break HAGY končí sjetím míčku z florbarky
03:36 Hraje se nahoru dolu
00:55 Utkání je zatím klidné...