14:1
    Ondřej HEGR
    (Novotný)

FLORBAL LITOMYŠL - FbC Skuteč 14:1
branky: 3. Max Holásek, 5. Jakub Renza, 9. Filip Pavliš, 9. Daniel Novotný, 13. Ondřej Hegr, 15. Adam Vajrauch, 15. Jakub Renza, 18. Adam Vajrauch, 20. Daniel Novotný, 22. Lukáš Hochbergr, 28. Filip Pavliš, 35. Ondřej Hegr, 36. Adam Vajrauch, 42. Ondřej Hegr - 35. Daniel Nekvinda; rozhodčí: Martin Řehák - Lukáš Drahný; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Eliška Křivková 17 - Denisa Bubeníčková 25; po třetinách: 7:0, 4:0, 3:1
45:00 Komentář hostů Nekvinda Daniel (Trenér): Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Komentář domácích Novák Dominik (Trenér): Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 11:6
43:50 Nekvinda ze střídačky organizuje obranu a velí ke střídání, hráči ho moc neposlouchají... Nyní po faulu přiletěl nedobrovolně na vlastní střídačku Florian, který měl dle kapitána Nekvindy být na hřišti
41:20 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 14:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #2 Ondřej Hegr, asistoval #11 Daniel Novotný (14:1)
38:48 I přes poměrně jednoznačné skóre je tu hodně zranění, teď mě málem trefil balón
38:32 Souboj rameno na rameno, u míče Litomyšl
37:05 Vyloučen hráč #55 Adam Vajrauch družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování
36:38 Obránci Skutče zablokovali pokus Litomyšlského Bulvy Mikuláše
35:59 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 13:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #55 Adam Vajrauch, asistoval #30 Mikuláš Bulva (13:1)
35:30 Litomyšl v zakončení
34:48 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 12:1
34:35 GÓL FbC Skuteč! 11:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #69 Daniel Nekvinda bez asistence (11:1)
34:35 Hala bouří, tribuna praská, Nekvinda střílí první gól Skutče (housky)
33:16 Skuteč zahrála malou domů... Litomyšl rozehrála špatně
30:00 Střely ve 2. části: 14:6
29:16 Vyloučen hráč #21 Lukáš Hochbergr družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
29:12 Obránce uklouzl a Skuteč se díky tomu dostala do naprosto neuvěřitelné šance
27:54 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 11:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #23 Filip Pavliš, asistoval #2 Ondřej Hegr (11:0)
27:54 Rozhodčí při signalizaci trestu držení svou ruku stiskl tak pevně, že musel navštívit zdravotníka
27:13 Vyloučen hráč #69 Daniel Nekvinda družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
26:16 Rozhovor s provinivším se na trestné lavici: Jako já už nevim jestli jsem ho držel, já už nevim. Jako já jsme mu držel florbalku, vůbec nechápu proč mě vyloučil za držení dresu. Ale jako asi jo. Zápas dneska v pohodě, ale minulou sezónu jsem nebyl ani jednou na dvojce, ani jednou a teď prostě první turnaj a hned dvojka. "Děkuji za rozhovor"
26:15 Vyloučen hráč #9 Matěj Dvořák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za držení
24:18 Skuteč si v druhé třetině utkání zapisuje svou druhou střelu... Z jejich taktiky je patrné, že budou zkusit vsítit gól z rychlého náběhu a křižné nahrávky přes celé hřiště, neb kombinace je velmi vágní a Litomyšl si s tím dokáže s klidem poradit
23:46 Litomyšl stále kombinuje na útočné polovině
22:30 Jsme v polovině utkání a Litomyšl vede o celých 10 gólů, predikce druhé poloviny vyznívají v obdobném duchu, jako v té předchozí
21:33 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 10:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Lukáš Hochbergr, asistoval #13 Jan Žatečka (10:0)
21:03 Litomyšl tvoří hru skrze efektní kličky a nepouští soupeře k balónu
20:00 Jakub Dudek, hráč týmu FbC Skuteč oslavil předevčírem narozeniny... Od stolku pořadatele se přidáváme s pozdní gratulací
19:10 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 9:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Daniel Novotný, asistoval #23 Filip Pavliš (9:0)
19:10 Rána Daniela Novotného byla přesně umístěna k do spodního rohu k tyči
18:11 Borcoj ze Skutče teče krev z prstu a zdravotnice pracuje, ihned přibíhá s dezinfekcí
17:43 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 8:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #55 Adam Vajrauch, asistoval #21 Lukáš Hochbergr (8:0)
16:33 Litomyšl kombinuje na basketbalové trojce
15:01 Skuteč není většinu hry na balónu, přesto v minulé třetně vyprodukovala šest střel
15:00 Přestávkový program nám nikdo nevyplní
15:00 Střely v 1. části: 14:6
14:55 Posledních pět sekund první třetiny a u balónu operuje po autu Skuteč
14:43 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #88 Jakub Renza, asistoval #11 Daniel Novotný (7:0)
14:00 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #55 Adam Vajrauch, asistoval #7 Max Holásek (6:0)
12:59 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:0
12:59 GÓL!!!
12:06 TYČ!!!!
11:02 Matěj Florián se ocitl po špatné nahrávce v obraně Litomyšle sám proti brankáři... Zakončil do masky
10:47 Neskutečný protiútok Skutče, byl zakončen nahrávkou do prázdna na nikoho a u míče je soupeř
10:06 Nekvinda si obnovil zranění kolene
08:59 Nejvýraznějším hráčem Skutče je Daniel Nekvinda
08:24 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Daniel Novotný, asistoval #2 Ondřej Hegr (4:0)
08:08 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #23 Filip Pavliš, asistoval #21 Lukáš Hochbergr (3:0)
04:44 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #88 Jakub Renza, asistoval #2 Ondřej Hegr (2:0)
04:00 Skuteč přehrála soupeře na středu hřiště a pokračuje dva na jednoho... Zakončení do brankáře a spoluhráč se nechápavě rozhlíží, proč nepřišla nahrávka do prázdné brány
03:39 Litomyšl zatahuje za svou bránu a zakládá rychlý protiútok
02:49 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Max Holásek, asistoval #11 Daniel Novotný (1:0)
02:49 Hráči se po gólu rovnají na buly
02:10 Z utkání má zatím více tým Litomyšle